Роутер Netis WF2411: опис і налаштування

22 0 Новини високих технологій

Для того щоб створити домашню бездротову мережу, досить просто придбати спеціальне обладнання. В даний час на ринку представлено багато моделей, які повною мірою задовольняють запитам. Варто зауважити, що найширший асортимент представлений в бюджетному сегменті. Як правило, невимогливому користувачеві потрібен стабільний сигнал інтернету і швидкість передачі даних по Wi-Fi. А саме такими можливостями і мають роутери початкового рівня, тому користуються підвищеним попитом. Однією з таких моделей є Netis WF2411. Випущена вона розробниками з Піднебесної. Компанія Netis була заснована 17 років тому (у 2000 р.). В даний час в більшості країн світу знаходяться її філії. Продукція цієї торгової марки добре відома вітчизняному покупцеві, тому черговий бюджетний роутер став цікавим для певної аудиторії.

Роутер Netis WF2411: опис і налаштуванняЗовнішній вид

Роутер Netis WF2411 зовнішнім виглядом яскраво виділяється на тлі інших пристроїв. Виробник прийняв рішення об'єднати два класичних кольори – білий і чорний. Дизайн вийшов органічний, проте все ж таки можна переглянути нотки агресивності. Пластиковий корпус матовий. Чорні деталі використані на верхній його частині, а білі – на нижній. Вентиляційні отвори розташовані практично на всіх панелях. Розміри Netis WF2411: довжина – 13.2 см, ширина – 9.8 см, товщина – 2.7 див. При установці варто врахувати один момент, що при підключенні кабелів прилад стає ширше приблизно на 3 див. Антена всього одна, потужністю 5 dBi. Її висота – 17 див. Тип конструкції – незнімний.


На задній панелі розташовані чотири ніжки. Вони пластикові, гумові накладки не передбачені. Є два отвори, за допомогою яких роутер можна закріпити у вертикальному положенні. Панель з портами виведена з тильного боку. Прилад оснащений клавішами WPS і Reset, остання прихована. Є тут і роз'єм для підключення кабелю живлення. Відразу поруч з антеною знаходяться чотири порти LAN, слідом за ними виведений – WAN.
Роутер Netis WF2411: опис і налаштування

Характеристики Netis WF2411

В роутері встановлено радіоблок Realtek RTL8188RE. Процесор забезпечує підтримку стандартів 80211 b/g/n. Максимальна швидкість – 150 Мбіт/с. Працює прилад в діапазонною частоті 24 ГГц. В основній чіп вбудований 5-портовий мережевий комунікатор. У пристрої встановлено 32 Мб оперативної пам'яті. Модель чіпа – EtronTech EM63A165TS-6G. Для зберігання файлів прошивки передбачена флеш-пам'ять 4 Мб.

Налаштування Netis WF2411

Для того щоб налаштувати роутер, знадобиться буквально кілька хвилин. У більшості випадків достатньо буде просто вибрати тип підключення і створити бездротову мережу. Для цього необхідно зайти в пункт «Швидка настройка». Якщо користувач хоче задіяти весь функціонал пристрою, тоді треба перейти в розширені налаштування. Меню представлено у вигляді двох рівнів. На початку відкривається сторінка, де відображається статус роботи роутера. Також користувач може переглядати статистику прийнятих і переданих даних.
Змінити параметри налаштувань можна у вкладці «Мережа». Тут користувачеві пропонується вибрати тип підключення. Якщо знадобиться ввести логін і пароль, що надаються провайдером. До роутера Netis WF2411 можна підключати ігрові приставки і, використовуючи сервіси IPTV, працювати в режимі моста.
Роутер Netis WF2411: опис і налаштування
Бездротова точка доступу налаштовується доволі просто. У відповідній вкладці знадобиться ввести назву мережі і активувати захист, використовуючи код шифрування WPA/WPA2. При необхідності можна скористатися фільтром MAC-адрес, створюючи білий і чорний списки. Для управління цією опцією досить увійти в пункт «Контроль доступу». Оновлення прошивки доступно в системних налаштуваннях. Тут же можна здійснити скидання користувальницьких параметрів до заводських.