Кращі команди для "КС: ГО" для "ФПС"

12 0 Новини високих технологій

Багато гравців по всьому світу мають недостатньо потужні комп'ютери, від чого й виникають різні проблеми з FPS, від чого гра перетворюється скоріше в слайдшоу, а не в динамічну гру XXI століття. Подібна проблема зустрічається з багатьма іграми, але в даній статті піде мова про командах для «КС: ГО», для ФПС, щоб ігровий процес був максимально приємним та динамічним. Таке рішення підійде абсолютно будь-якого комп'ютера, страждаючому застарілими комплектуючими.

Введення

Сучасні комп'ютерні ігри часто накручують свої вимоги, щоб звичайні користувачі комп'ютерів регулярно оновлювали комплектуючі. З одного боку, це добре, адже нові розробки обіцяють більш високу графіком в іграх, але з іншого боку залишається гострим питання, що робити тим, у кого немає коштів на оновлення комплектуючих?


Кращі команди для "КС: ГО" для "ФПС"
Проте є і винятки серед розробників ігор. Так, в CS існують спеціальні команди для «КС: ГО» для ФПС, з допомогою яких можна істотно поліпшити продуктивність комп'ютера. Також варто пам'ятати, що для цього доведеться використовувати виключно ліцензійну версію гри, у іншому випадку, не буде доступу до виконавчого файлу гри. В оригінальній версії гри можна без труднощів додавати різні команди прямо при її запуску.

Для чого потрібні команди для підвищення ФПС в «КС: ГО»

Команди для названої гри вносяться на різних стадіях розробки для того, щоб контролювати процеси не перекомпилируя всі або декілька головних файлів, які відповідають за певну взаємодію з ігровим процесом. Також варто відзначити, що команди можуть допомогти при створенні серверів CS, адже вони надають широкий вибір функцій розробника.


Кращі команди для "КС: ГО" для "ФПС"
Існує два види команд для підвищення ФПС в «КС: ГО»:
 • Команди, які задаються безпосередньо в грі.
 • Команди, виконання яких виконується ще до запуску програми.
 • Як не дивно, але другий варіант куди більш ефективний, так як бувають випадки, коли комп'ютер без визначених команд і зовсім не може запустити CS: GO тому тема даної статті і присвячена саме другого варіанту.

  Команди ФПС для «КС: ГО» в консолі до запуску додатка

  У CS: GO існує достатня кількість команд, здатних ще до запуску додатка вплинути на процес запуску, завантаження і навіть кількості множників процесора, заимствующихся під час обробки додатка і його компонентів.
  Кращі команди для "КС: ГО" для "ФПС"
  Для того щоб запустити самі команди, потрібно виконати деякі дії, а саме:
 • Зайти в Steam і натиснути правою кнопкою миші по Counter-Strike , після чого вибрати властивості.
 • В першому ж пункті буде кнопка «Встановити параметри запуску», слід натиснути на неї.
 • Тепер можете приступати до наступної інструкції, де кожну команду варто вписувати через пробіл один від одного. До речі, не обов'язково вписувати всі команди, кожна з них по-своєму корисна.
 • Команди для «КС: ГО» для ФПС:
 • «-nod3d9ex» - ця команда суттєво знижує споживання оперативної пам'яті.
 • «–novid» - після введення цієї команди не буде завантажуватися при запуску заставка, що істотно знизить час запуску.
 • «–nojoy» - ця команда прибирає згладжування абсолютно всіх шрифтів, що само по собі знижує навантаження на центральний процесор.
 • «–threads» - команда рекомендується тільки тим, у кого процесор підтримує технологію віртуального поділу ядра.
 • «–high». Багато бачили, що в диспетчері завдань процесам можна давати високий пріоритет обробки, ця команда робить це автоматично.
 • «net_graph» (1 або 0 (0 – вимкнути, 1 – включити)) - команда для відображення ФПС в «КС: ГО».
 • Інші способи збільшити FPS

  Існує досить багато способів підвищити FPS в CS, і один з них був описаний вище. Якщо ж команди для «КС: ГО» для ФПС допомогли лише трохи, то причину слід шукати в самій операційній системі. У випадку, якщо у вас операційна система Windows , то варто пам'ятати, що в даній системі проблемним місцем є оперативна пам'ять, яка вічно забивається непотрібним мотлохом. Але серед всього іншого особливо виділяють антивірус, здатний знизити FPS на 10-15%, що істотно позначається на ігровому процесі.
  Кращі команди для "КС: ГО" для "ФПС"
  Інструкція, як відключити антивірус для підвищення FPS у грі, виглядає так:
 • На панелі завдань буде розміщений значок вашого антивіруса, натисніть на нього правою кнопкою миші.
 • Відкриється маленьке меню, де серед різноманітних функцій буде пункт, що відповідає за відключення антивіруса.
 • Як правило, антивірус може відключатися на годину і до перезавантаження, виберіть варіант, який найбільше вам підходить.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти команди «КС: ГО» для ФПС, після чого продуктивність комп'ютера стане більш задовільною. Також варто пам'ятати, що неліцензоване програмне забезпечення може суттєво гальмувати систему, навіть не кажучи про можливе зараження комп'ютера різними вірусами, які, в свою чергу, можуть і взагалі вивести його з працездатного стану, як це було з вірусом "Чорнобиль", коли мільйони людей назавжди розпрощалися зі своїми комп'ютерами.