Практика використання функції count MySQL

16 0 Новини високих технологій

Сучасна база даних MySQL не критична до кількості записів. В контроль виходу за допустимі межі кількості рядків рідко виникає необхідність.

Практика використання функції count MySQL
Між тим, існує безліч завдань, коли структура бази даних сама по собі є істотною даними і використання таблиць повинно контролюватися в кількості записів взагалі і конкретному змісті зокрема.

Синтаксис функції і приклад використання

Функція count MySQL використовується безпосередньо у запиті до бази даних. У функції є всього дві основні форми застосування: всі записи або тільки конкретні. Є тільки один суттєвий фактор - вибирається рядок по полю, яке входить у вираз count(), не повинна мати значення NULL.


Практика використання функції count MySQL
У наведеному прикладі функція count MySQL використовується без умов. Слід звернути увагу, що використання count (*) - це звернення до всіх записів таблиці і абсолютно не має значення, що в деяких записах може бути NULL. Запит, що містить count(*) видасть завжди все кількість записів, що міститься в таблиці. Розробник може передбачити зміст виразу:
 • count() as result.
 • Але воно буде мати більше наочне значення, ніж практичне.

  Безпека PHP & MySQL: count() - на практиці

  Питань безпеки присвячено безліч зусиль кваліфікованої когорти розробників. Але донині знаходяться проломи, відбуваються атаки, втрачається або крадеться цінна інформація.
  Практика використання функції count MySQL
  Є тільки два самих надійних і безпечних бар'єру на шляху будь-якого зловмисника:
 • незнання;
 • відхилення.
 • Перший бар'єр - самий залізобетонний. Можна будувати здогади про що завгодно, але, якщо не знаєш куди, навіщо і яким чином, - ефекту не буде ніколи. Завжди потрібна двері, яку слід відкрити, ключ до неї і поважна причина, щоб займатися цим.


  У контексті другого рішення функції count(*) і count () MySQL - приклади ідеальної захисту. Найголовніше - ці функції безумовні і примітивні . Вони будуть виконані при будь-якому положень речей, головне, щоб сама база даних працювала і було встановлено з нею з'єднання. Простроив таблицю безпеки таким чином, щоб кожен вхід/вихід співробітника компанії відзначався станом NULL або не NULL, можна контролювати всі відхилення, які відбуваються протягом часу робочого дня. Природно вихідні, святкові та неробочий час робочого дня повинні скидати всі записи безпеки на значення NULL. Навіть при такій примітивною логікою можна помітити і запобігти будь непередбачене вторгнення самим простим способом, без особливих витрат. Чим простіше і непомітніше захист, тим складніше побудувати вторгнення.

  Умови та особливі випадки

  У наведеному нижче прикладі використовується умова, згідно з яким операції count MySQL беруть участь не всі записи таблиці.
  Практика використання функції count MySQL
  Результат виконання всіх запитів відповідає умові. При цьому використання запиту:
 • select param1 + param2 + param3 from `ex_count` where count(*)
 • еквівалентно запитом
 • select count(*) from `ex_count` where (param1 + param2 + param3) > 0.
 • Функція count MySQL допускає різні варіанти застосування, в тому числі вкладених запитів. Однак завжди слід брати до уваги: простота - запорука успіху. Функція підрахунку кількості записів за тим чи іншим умовам занадто проста, але не слід її застосування робити занадто складним.
  Практика використання функції count MySQL
  На найміцнішу захист є вірний ключик - «випадок» - що в транслітерації на просту мову означає «закономірність». Так і на складне застосування простих операцій на зразок count MySQL інший допитливий розум розробника може повісити такий функціонал, який в непередбаченій ситуації спрацює зовсім не так, як було задумано.