Що треба знати про рейтингу Dota 2?

21 0 Новини високих технологій

Кіберспорт з кожним роком стає все ближче до мас, тим самим в деяких країнах він навіть є справжнім спортом. Мабуть, кожен школяр і дорослий мріє стати професійним гравцем, адже отримувати гроші і грати – це справжня райська робота, але не все так складно. Візьмуть вас в професійну команду, залежить від того, наскільки ви добре граєте в певну гру. В якості інструменту для відсіювання використовують ранги та рейтинги, тому тема даної статті - рейтинг Dota 2.


Навіщо потрібен рейтинг?

Як відомо, щомісяця до гри Dota 2 заходять більше 6 мільйонів нових користувачів. Це неймовірно велика кількість людей, порівнянне з населенням деяких маленьких країн. Гра сама по собі досить складна, адже кожен матч неймовірно ситуаційний, причому настільки, що теорія ймовірності практично безсила. Тому гравців, які добре розуміють ситуацію, а також те, що вони роблять в цій грі, вкрай мало. У багатьох професійних або напівпрофесійних іграх використовується рейтингова система саме для відсіювання не дуже хороших гравців, але в той же час це додаткова мотивація грати, тому що людина по своїй натурі любить хвалитися своїми досягненнями, ігри не виняток.
Що треба знати про рейтингу Dota 2?
Останнім часом з'явився новий рейтинг в Dota 2. Дана зміна прийшло з новим патчем, який вніс чимало змін, але його найголовніше нововведення – це рейтинг. У наступному пункті буде докладно описана концепція нового рейтингу Dota 2 а також дано чимало рекомендацій. Варто також пам'ятати, що гра не є причиною забути про свою освіту, яка дасть більше шансів на успішну кар'єру в якій-небудь області.


Dota 2: сезонний рейтинг

Що ж таке сезонний рейтинг? Якщо ви коли-небудь грали в Hearthstone, то ви відразу вникнете в суть справи, адже саме в цій грі введена аналогічна система рейтингу. Суть полягає в тому, що після закінчення одного календарного місяця ваш рейтинг обнуляється.
Що треба знати про рейтингу Dota 2?
Робиться це для наступного:
 • Запобігання «буст» акаунта професійними гравцями та іншими користувачами для отримання вигоди.
 • Щоб прибрати безліч акаунтів з хорошим рейтингом з місць їх продажу, наприклад зі сторонніх сайтів.
 • Крім цього, в рейтинг Dota 2 введена система рангів, тобто немає тепер чисельного визначення навичок гравця, наприклад, 8000 рейтингу мають професійні гравці, а 2-3 тисячі тільки новачки. Тепер же існує точно такі ж ранги, як і в CS: GO, де найвищий ранг – це Global Elite, а в Dota 2 тепер – Divine Rapier.
  Що треба знати про рейтингу Dota 2?
  Що варто знати про новому рейтингу:
 • Кожен місяць ранг обнулятиметься.
 • Калібрування рангу буде займати всього лише кілька ігор.
 • Ті, у кого були надвеликі рейтинги, тепер будуть брати участь в іграх на 1-2 тисячі умовного ММР нижче.
 • Новачкам тепер буде набагато легше підняти досить високий групової та соло-рейтинг, а якщо і вийде недостатньо високий, то в наступному місяці все можна буде виправити. Нагадаємо, що старий ММР калибровался один, після чого його потрібно було трепетно піднімати.
 • Кожне оновлення істотно б'є по звичкам, але це на краще, тому що ні одна хороша гра не може застоюватися на місці. Тому й виходять нові карколомні патчі, приносять багато незвичайного, але натомість забираючи старе, добре вивчене. Як не дивно, але правила досягнення високого рейтингу залишаються незмінними – це повна самовіддача і розуміння того, що робиш, а в якості гаранта перемоги може виступати команда з своїх друзів і знайомих.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла розібратися у новому рейтингу Dota 2. Незнання правил не позбавляє відповідальності, тому варто серйозно підходити до кожного матчу, адже ви граєте не один, у вашій команді ще таких 4 людини, які бажають перемоги не менше вас.