Те, що треба знати про консольних командах CS: GO для прицілу

19 0 Новини високих технологій

Мабуть, кожен геймер хоча б раз грав у таку гру, як Counter-Strike, тому практично кожен знає, що у спеціальної гвинтівки AWP немає прицілу, чому стрільба від стегна завдає чимало незручностей. Також не всім подобається стандартний приціл для кожного зброї, тому існує чимало консольних команд CS: GO для прицілу. Дана стаття присвячена тому, як найбільш зручно налаштувати приціл тільки під себе, використовуючи при цьому стандартну ігрову консоль прямо під час гри.

Введення

Консоль гри – це спеціальний термінал, що використовується для дрібних налаштувань. У деяких іграх прямо через неї можна викликати виконання різних функцій, навіть сторонніх програм. У Counter-Strike консоль може, звичайно, не так багато, але все одно є практично основним інструментом будь-якого професійного гравця, адже саме через неї можна налаштувати таку важливу деталь, як приціл.


Те, що треба знати про консольних командах CS: GO для прицілу
В CS: GO існує всього 2 види останнього: динамічний і статичний. З назви вже стає зрозуміло, що один з них не змінює свій вигляд при стрільбі, а інший, навпаки, всіляко показує окружність розкиду куль. Кожен з них по-своєму зручний, але професійні гравці використовують консольні команди CS: GO для прицілу, тим самим буквально допрацьовуючи гру під себе. Але існує і інший варіант. Так, якщо ви сумніваєтеся в налаштування свого прицілу, то в Інтернеті існують готові приціли для CS: GO - консольні команди, які потрібно всього лише ввести у командний рядок, після чого приціл стане ідентичний того, що ви вибрали. До речі, деякі професійні гравці викладають свої налаштування.


Налаштування прицілу в CS: GO: консольні команди

Перш за все, необхідно придбати ліцензійну копію гри, тому що деякі консольні команди не працюють в її піратської версії, але якщо ж ви такий користуєтеся, то вибирайте сервери, на яких можливий автоматичний вибір прицілу. Також існують спеціальні карти, де кожен гравець може відкалібрувати свій приціл, навіть не використовуючи консольні команди.
Те, що треба знати про консольних командах CS: GO для прицілу
Інструкція про те, як правильно включити консоль в грі:
 • Повністю встановіть останню версію (рекомендується ліцензійна), адже з кожною новою версією з'являються все нові і нові функції.
 • Зайдіть в настройки, після чого знайдіть пункт «Параметри гри». Серед всіляких опцій буде «Консоль розробника», поставте галочку навпроти неї.
 • Якщо ж стандартна клавіша «Е» не підходить для активації консолі, то замініть її у налаштуваннях клавіатури, вибравши пункт «Консоль» та призначити іншу клавішу.
 • Як встановити консольні команди CS: GO для прицілу:
 • Запустіть Counter-Strike, після чого зайдіть в режим гри з ботами або в спеціальну карту, де розміщені мішені для стрільби.
 • Активуйте ігрову консоль і вибирайте ті параметри, які потрібно змінити.
 • Ось всі можливі параметри, а також їх значення:
 • «cl_crosshairstyle 0» - дана функція відповідає за режим відображення прицілу. 0 – динамічний, 1 – статичний, 2 – класичний. 3 і 4 те ж саме, що і 1 і 0 тільки в класичному виконанні.
 • «cl_crosshairdot 0» - значення 0 і 1 відповідає за відображення точки всередині прицілу. 0 – немає точки, 1 – є.
 • «cl_crosshaircolor» - колір прицілу. 5 – заданий колір, 4 – блакитний, 3 – синій, 2 – жовтий, 1 – зелений і 0 – це червоний колір прицілу.
 • «cl_crosshairalpha 0» - функція відповідає за прозорість прицілу. Мінімальне значення 0 а максимальне значення 255 тим самим можна дуже точно калібрувати прозорість.
 • Те, що треба знати про консольних командах CS: GO для прицілу

  Крім цих параметрів, існує дуже багато інших. Їх можна подивитися прямо в консолі ігри, написавши тільки «cl_», після чого з'явиться список можливих установок прицілу.

  Консольні команди CS: GO для прицілу AWP

  Особливість гвинтівки AWP полягає в тому, що її приціл повністю відсутня в режимі стрільби від стегна. Це привносить досить незручності. На щастя, консольні команди без проблем вирішують цю проблему.
  Те, що треба знати про консольних командах CS: GO для прицілу
  Консольні команди CS: GO для прицілу AWP:
 • Зайдіть в гру з ботами.
 • Активуйте консоль призначеної клавішею.
 • Введіть команду "weapon_debug_spread_show", а в кінці - значення змінної. 3 – це статичний приціл, 2 – динамічний, а 0 – за замовчуванням.
 • Натисніть підтвердження і насолоджуйтеся прицілом для AWP.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що дана стаття про консольних командах CS: GO для прицілу допомогла вам налаштувати його без особливих зусиль. Нагадуємо ще раз: багато професійні гравці викладають свої установки прицілу. Варто звернути увагу на них, адже ці люди, як ніхто інший, розбираються в налаштуваннях гри, яких досить багато, і всі вони ситуативні.