Як зняти бан в "Шарараме"? Яким буває покарання у грі?

21 0 Новини високих технологій

«Шарарам» - це популярна багатокористувацька гра, створена за мотивами популярного мультиплікаційного серіалу «Смішарики». Тут ви можете створити свого персонажа, а потім спілкуватися з іншими користувачами, вирушати на пошуки пригод, купувати неймовірні предмети і так далі. Однак варто зазначити, що як і в будь-якій іншій комп'ютерній грі, тут свої правила, і якщо ви не будете їх дотримуватися, то вас чекає найсуворіше покарання, а саме бан.


Бан – це блокування вашого аккаунта, через яку ви не можете заходити в гру. Дуже багато запитують про те, як зняти бан в «Шарараме»? У цій статті ви знайдете всю необхідну інформацію про типи бана в цій грі, а також про те, як позбавитися від кожного з них (природно, якщо це можливо). Якщо ви хочете дізнатися, як зняти бан в «Шарараме», уважно вивчіть всі доступні методи, які допоможуть уникнути блокування та інших неприємних моментів.

Як зняти бан в "Шарараме"? Яким буває покарання у грі?

Модераторский бан

Перш ніж ви дізнаєтеся про те, як зняти бан в «Шарараме», вам варто дізнатися, що покарань тут існує цілих три, тому про кожному з них мова піде окремо. Перший і найпоширеніший тип бану – модераторский. У грі присутні модератори, які постійно і невпинно стежать за порядком у віртуальному світі, щоб там панував спокій і завжди була радісна атмосфера. Саме тому, якщо ви будете лаятися або вести себе некоректно, а модератор це помітить, то ви відразу ж отримаєте бан, причому він може бути на досить тривалий термін.


Якщо вас цікавить те, як в «Шарараме» зняти бан, накладений модератором, то вас чекає серйозне розчарування. Враховуючи той факт, що бан не є автоматичним, він практично ніколи не знімається. Справа в тому, що заборона на участь у грі дає уповноважений модератор, відповідно, він знає, що робить, тому навряд чи вам вдасться переконати когось в тому, що вам було дано несправедливий бан. Природно, ви завжди можете написати листа в адміністрацію, а ваше звернення буде розглянуто (зазвичай протягом 48 годин), проте можете не покладати на цей підхід великих надій, бо відповідь з найбільшою ймовірністю буде негативним.
Як зняти бан в "Шарараме"? Яким буває покарання у грі?

Використання неприпустимих висловлювань

Другий тип банів видається не модератором, а спеціальною програмою, яка називається фільтром. Ця програма контролює те, що користувачі пишуть в чаті, на наявність там лексики або образливих виразів. І якщо такий вираз виявляється, фільтр автоматично генерує термін бану у залежності від серйозності порушення. Термін може бути самим різноманітним, починаючи з години і закінчуючи десятьма місяцями. Якщо ви хочете дізнатися, як зняти бан без програм «Шарарам», то цей тип найкраще підходить для такого дослідження. Справа в тому, що часто заборонені слова і вирази висловлюються випадково. Людина може допустити помилку, а фільтр розпізнає комбінацію букв у слові як мат, в той час як насправді це всього лише прикрий збіг. Так чи інакше, все, що вам потрібно зробити, – це написати в підтримку з доказами того, що ви не лаялися, тоді бан вам відразу ж знімуть. Що ж, тепер ви знаєте, як в «Шарарам» зняти бан за некоректну поведінку і використання неприпустимих висловлювань, але залишився ще один тип покарання.
Як зняти бан в "Шарараме"? Яким буває покарання у грі?

Бан по IP

Це самий серйозний бан, який дається за жорсткі порушення правил, хакерство, шахрайство та інші подібні дії. Він видається не на ваш рахунок, а на IP-адресу користувача, так що навіть якщо ви захочете створити нового персонажа, ви не зможете цього зробити, адже IP-адресу вашого комп'ютера буде колишнім. Якщо вас цікавить те, як зняти бан в «Шарарам» за 5 хвилин, то ви будете сильно здивовані: виконати таке можна саме з цим покаранням. Справа в тому, що IP прив'язаний до вашого роутеру, отже, якщо ви зайдете на свій аккаунт з іншого комп'ютера, який знаходиться в іншій мережі, то ви зможете безперешкодно грати. Більше того, вам варто перевірити налаштування вашого провайдера, так як існує ймовірність, що у вас не статичний IP, а динамічний. Якщо ви перезавантажте роутер, то у вас вже буде новий адресу, ви зможете зайти в гру.
Як зняти бан в "Шарараме"? Яким буває покарання у грі?

Висновки

Як бачите, зняття бана в цій грі багато в чому залежить від того, який тип покарання ви отримали. Як не дивно, найпростіше позбутися від самого суворого бана. Ці поради обов'язково знадобляться фанатам гри.