Докладно про Валькірії Прайм Warframe

22 0 Новини високих технологій

Багато гравців вражені неосяжним простором гри Warframe. Вона є абсолютно безкоштовною, завантажити можна з офіційного сайту, так і з бібліотеки Steam, на якій, до речі, можна придбати різні додатки і речі, що покращують враження від ігрового процесу. В даній статті піде мова про такому ігровому персонажу, як Валькірія Прайм (Warframe), за яку можна пограти, але для цього варто зрозуміти те, де можливо знайти запчастини цього персонажа і як його зібрати.

Пару слів про гру

Гра не зовсім нова, але все ще вражає уяву багатьох гравців по всьому світу. Її головна думка полягає в тому, щоб дослідити цілі зоряні системи, але крім цього підкорювати їх чи звільняти від загарбників, намагаються всіляко вбити спеціальних воїнів, яким, до речі, є і ви – ніндзя-робот. У грі присутній широкий вибір свого розвитку персонажа, а також можливість перейти на іншого, не змінюючи при цьому рівень запису. У даній грі рівень і знання про те, як все влаштовано, відіграють досить важливу роль.


Докладно про Валькірії Прайм Warframe
По системним вимогам гра досить лояльна як до старих комп'ютерів, приблизно 2010 року, так і до нових технологій. Тому вона впродовж довгих років тримає лідируючі позиції в Steam серед онлайн-ігор. У даній статті мова піде про персонажа Warframe - Валькірії Прайм. А також про те, де і як її знайти запчастини в ігровій всесвіту, після чого успішно зібрати. У багатьох гравців саме збирання компонентів є болючою темою, тому дана стаття допоможе вам у такій нелегкій задачі. Варто обмовитися, що цього персонажа можна купити і за донат, не витрачаючи часу на пошуки запчастин, за які варто боротися з босами.


Як зібрати Валькирию Прайм в Warframe?

Перш за все, щоб отримати дану модель «Варфрейма», вам буде потрібно зібрати всі необхідні компоненти, які випадають з боса – Алада п'ятого.
Докладно про Валькірії Прайм Warframe
Основні компоненти Валькірії Прайм (Warframe):
 • Одна нейрооптика.
 • Каркас.
 • Елемент живлення «Орокин».
 • Система «Валькірія».
 • Як уже говорилося, цей варіант варфрейма можна придбати в ігровому магазині, витративши при цьому всього лише 300 платини – це така ігрова валюта, яку можна отримати виключно за внесок реальних грошей. Якщо ж такий варіант зовсім не влаштовує, то доведеться витратити цілих сімдесят дві години на складання знайдених інгредієнтів, а також 25 тисяч іншої ігрової валюти – кредитів, які видобуваються при виконанні звичайних завдань. А також при вбивстві деяких ворогів і відкриття скринь. Кредити, як і платину, можна придбати за реальні гроші.
  Докладно про Валькірії Прайм Warframe
  Також варто відзначити, що після складання Валькірії доведеться докуповувати або ж створювати Warframe-моди, які підходять тільки для цього персонажа. Ні для кого не секрет, що деякі персонажі більш ефективно використовують тільки ті моди, які збігаються з їх полярністю. Якщо ж варіант покупки в магазині вас не влаштовує, то наступний пункт статті саме для вас. Тому що там описується те, де знаходяться частини Валькірії Прайм в Warframe. Багато рекомендують вибирати саме другий варіант, оскільки він приносить більше задоволення від ігрового процесу.

  Де падає Валькірія Прайм?

  У Warframe під час проходження основної сюжетної лінії ви потрапите на Юпітер. На даній локації буде безліч небезпечних неприємностей, здатних запросто закінчити місію, тільки почавши її. Рекомендується ходити на вилазки виключно з тими, хто вже не раз був на локації Юпітер і знає, як правильно перемогти боса – Алада п'ятого.
  Докладно про Валькірії Прайм Warframe
  Даний бос є одним із самих важких у всій грі. Тому навіть у групі з людьми більш високого рангу шанс успішного закінчення місії не занадто великий. Але досить щедра нагорода – це компоненти Валькірії Прайм (Warframe), після складання яких буде доступний новий персонаж. Крім компонентів Валькірії з боса може випадати необхідна ігрова валюта – кредити. У більш рідкісних випадках - моди Warframe.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зможете зібрати нового варфрейма Валькирию. Варто також нагадати, що це – єдиний доступний боєць, у якого справжній людський голос. Тому даний персонаж досить сильно затребуваний цінителями, а також початківцями гравцями. Творці також внесли декілька посилань до Єгипетської міфології: один з шоломів для Валькірії названий точнісінько, як богиня кішок – Бастет, що дає натяк про перевагу в спритності.