Огляд Спектрів в "Варфрейме"

15 0 Новини високих технологій

«Варфрейм» — це одна з найпопулярніших багатокористувацьких комп'ютерних ігор сучасності. Вона відрізняється від більшості проектів своєю футуристичністю і фантастичним сеттінгом. Вам належить стати елітним бійцем, одягненим у спеціальний костюм, що дозволяє вам використовувати неймовірні здібності. У грі є велика кількість зброї як близького, так і далекого дії, ви можете користуватися різноманітними спеціальними можливостями. Ви навіть можете викликати так званого Спектру. «Варфрейм» — це гра, в якій вам знадобиться будь-яка допомога, і це не обов'язково повинен бути живий партнер. Саме про це і піде мова в даній статті. У грі «Варфрейм» Спектра може створити кожен гравець, однак вам варто спочатку вивчити дану статтю, так як тут ви знайдете всю необхідну інформацію про Спектрах.


Що це таке?

Огляд Спектрів в "Варфрейме"
В першу чергу вам варто дізнатися, що це за поняття, що використовується в грі «Варфрейм». Спектра можна описати як свого роду клону, який буде допомагати вам боротися з противниками, захищати точку і так далі. Це боєздатна копія костюму, який носить ваш персонаж, тому, відповідно, така копія буде мати невеликий запас життя і енергії, вона буде наносити менший шкоди, але все-таки зможе надавати вам серйозну допомогу, коли ви будете проходити рівні. Отже, тепер ви маєте уявлення про призначення Спектру в «Варфрейме», зараз вам варто вивчити конкретні деталі, які дозволять вам отримати більш детальну інформацію, здатну значно полегшити ігровий процес.


Види Спектрів

Огляд Спектрів в "Варфрейме"
Якщо ви хочете отримати надійного союзника, створіть Спектру в «Варфрейме». Він стане для вас чудовим помічником, особливо якщо у вас немає живого партнера для багатокористувацької гри. Всього існує п'ять основних видів Спектру: Туманний, Фазовий, Силовий, Космічний, а також Клон Клэма. Туманний Спектр є найслабшим із усіх. По одному кресленню створюється відразу десять таких Спектрів, щоб вони могли задавити ворога кількістю. Вам знадобиться сім з половиною тисяч одиниць вторинної сировини і п'ять тисяч фериту, для того щоб створити цих Спектрів. Як і у випадку з усіма іншими, вони будуть мати той же рівень, що і противники на момент призову. Фазовий Спектр є більш сильною версією попереднього бійця, проте по одному кресленню ви можете отримати тільки п'ять штук. Їх рівень буде перевищувати рівень противника на три одиниці, однак для його створення вам знадобляться більш рідкісні матеріали, такі як сплави і наноспоры. Якщо ж у вас з'явиться можливість створити Силових Спектрів, то вам обов'язково потрібно скористатися подібною можливістю, тому що це другий по силі Спектр в грі. По кресленню ви можете отримати тільки три Спектра, але всі вони при виклику матимуть на п'ять рівнів більше, ніж активні противники. Більше того, вам також доведеться подбати про те, щоб у вас було не менше тисячі схем, якщо ви хочете роздобути цих Спектрів, але вони дійсно варті того.
Ну і, звичайно ж, Космічний Спектр – це найсильніший вид, який створюється в однині, зате при виклику він на десять рівнів перевищує показники противника, так що може дуже серйозно допомогти в бою. Зверніть увагу на те, що для створення такого Спектру вам знадобиться одиниця галію, знайти дуже непросто. Окремо варто згадати Клону Клэма, який є особливим Спектром, одержуваних у ході спеціального квесту. На жаль, креслення, який ви отримуєте, є одноразовим, так що ви зможете викликати п'ятьох Клонів тільки один раз, тому вам варто з розумом вибирати ту ситуацію, в якій варто використовувати таку потужну підтримку. Такого Спектру «Варфрейма» створіть тільки в самому крайньому випадку, коли ніяк не можете пройти ту чи іншу захисну місію.

Спектри синдикатів

Огляд Спектрів в "Варфрейме"
Можливо, ви чули про Спектри Свободи в Warframe. Але ви не побачили їх в попередньому пункті. Чому? Справа в тому, що це не всі Спектри, які доступні в грі. Тут є шість основних синдикатів, які воюють між собою. Між іншим, ви можете стати членом будь-якого з цих синдикатів, і тоді у вас з'явиться доступ до унікальних Спектрами саме його. На самому початку ви зможете тільки набувати партії за п'ять Спектрів за досить значну суму, але коли ви підніметеся досить високо по ієрархічній драбині, ви отримаєте доступ до одноразового кресленням (він є однаковим для кожного Спектру різних синдикатів, так що ресурси для виготовлення ви можете починати заготовлювати заздалегідь). Для Сталевого Меридіана Спектром є Ролер, для Арбітрів Гексиса – це Поневолений солдатів Гринир, для Цефалона Суду – це Дрон Щитогенератор, для Послідовності Перрін – це МОА, для Червоної Вуалі – це Инфестоид, а для Нової Локі – це Древній Цілитель. У кожного з Спектрів є свої унікальні здібності і особливості, якими ви зможете скористатися, коли викличете їх.
Також форма та назва деяких Спектрів можуть ввести вас в оману стосовно атакуючих властивостей. Не турбуйтеся, кожен Спектр буде атакувати, навіть Дрон Щитогенератор. Так що тепер ви знаєте, що таке Силовий Спектр Warframe, уявляєте собі різницю між усіма базовими Спектрами, а також розумієте, що синдикати можуть надати вам додаткові моделі.

Отримання Спектрів

Огляд Спектрів в "Варфрейме"
Огляд Спектра в «Варфрейме» не буде повним без розуміння того, як його отримати. Вам необхідно пройти місію порятунку, набравши три з трьох можливих очок. І якщо ви будете проходити місію на жахливому рівні складності, то ви обов'язково отримаєте Космічного Спектру.

Використання Спектрів

Огляд Спектрів в "Варфрейме"
Вам потрібно створити Спектру в кузні отриманому в місії порятунку кресленню, а потім додати його в своє спорядження перед боєм, щоб активувати його під час битви.

Поведінка Спектрів

Спектр повторює всі рухи гравця (крім просунутих маневрів), а якщо виявляється далеко від нього, телепортується ближче. При вигляді противника він відкриває вогонь зі зброї, яке було у гравця в руках на момент виклику Спектру.