Огляд тріфонікі Sven MS-1085

19 0 Новини високих технологій

Компанія Sven вже давно зарекомендувала себе, як бренд, який випускає якісну продукцію за доступними цінами. Особливою популярністю користуються клавіатуру і акустичні системи. Саме другому і буде присвячена сьогоднішня стаття - трифоніка Sven MS-1085.

Огляд тріфонікі Sven MS-1085

Вступ

Продаватися модель MS-1085 стала ще в 2011 році. Новинка відразу ж привернула увагу споживачів і стала набирати популярність. Адже мало хто з виробників міг запропонувати систему типу 2.1 з потужністю в 46 Вт і за якісь 1500-1800 рублів. Набір тріфонікі Sven MS-1085 і зараз досить добре продається, щоправда, вже за іншою ціною, але все ж. Більш того, "дідок" цілком в змозі скласти конкуренцію не тільки вже існуючими моделями від конкурентів, але і багатьом новинок. Давайте ж розглянемо цей комплект акустики більш докладно.


Комплект поставки

Поставляються колонки Sven MS-1085 в картонній коробці середніх розмірів. На упаковці вказані деякі особливості акустики, специфікація і зображення всієї системи в зборі. Всередині коробки користувач зможе виявити 2 сателіта, сабвуфер з провідним пультом управління, гарантійний талон, керівництво користувача, кабель RCA-35 мм, кабель зі штекерами 35 мм для підключення мікрофона, так і, загалом-то, все. Комплектація, по суті, стандартна і досить скромна, але зате є все необхідне для нормальної роботи системи.
Огляд тріфонікі Sven MS-1085

Зовнішній вигляд моделі

Дизайн і зовнішній вигляд колонок Sven MS-1085 досить привабливий. Сателіти зібрані з невеликих фрагментів МДФ панелей. Додатково корпус обклеєний плівкою, що імітує дерево. Передня накладка на колонках - це дзеркально-глянсовий пластик. Виглядає круто, але, як відомо, на такій поверхні дуже добре видно відбитки пальців, а це псує зовнішній вигляд.


Що стосується оформлення динаміків, то вони мають рамочки і обрамлення під хромований метал. Верхній динамік додатково декорується трехспицевым ковпачком. Тепер про сабвуфері. Його корпус також зібраний з МДФ і покрита плівкою під дерево. З правого боку у нього знаходиться вихід труби фазоінвертора. Ліва сторона позбавлена будь-яких роз'ємів. На тильній частині сабвуфера можна виявити вимикач живлення, вихід мережевого кабелю, вихід кабелю пульта управління, 4 RCA - 2 на вхід і 2 на вихід. Також тут присутній роз'єм 35 мм для підключення мікрофону і невеликий регулятор-крутилка для налаштування басів. Лицьова сторона сабвуфера має цікаве оформлення, у вигляді великого хромованого кільця з логотипом компанії посередині. До речі, передня частина також зроблений з глянсового пластика, який знову ж таки буде збирати відбитки пальців і пил. Що стосується пульта управління, то він має не надто довгий дріт, що не дозволить використовувати його далеко від сабвуфера. На самому пульті знаходиться 2 роз'єм 35 мм - один для навушників, а інший для мікрофона. Зверху розташована велика ручка-регулятор сріблястого кольору для збільшення або зменшення гучності. Це дуже зручно. Не потрібно кудись лізти до сабвуфера і налаштувати рівень гучності через нього.
Огляд тріфонікі Sven MS-1085

Основні характеристики

Саме час розповісти про технічні характеристики колонок Sven MS-1085. Отже, на сателітах встановлені два типи динаміків: низькочастотний і високочастотний. Їх розміри становлять 75 мм і 25 мм відповідно. Потужність колонок заявлена 13 Вт. Динамік сабвуфера має розмір 125 мм і потужність 20 Вт, що фактично є стандартом в цьому ціновому сегменті. Частотний діапазон у саба цілком непоганий - від 40 до 150 Гц. Це на практиці повинно позитивно позначитися на соковитості баса. Якщо говорити про сателіти, то їх частоти дорівнюють показникам в 150-20000 Гц - чиста класика. Ось, загалом, і все, що можна сказати про характеристики акустики. Параметри більш ніж стандартні. Але цікаво саме те, як це все буде звучати.

Якість звучання

Тепер пройдемося по звуку. Sven MS-1085 видає цілком якісне звучання, але при цьому є властиві для компанії Sven проблеми з високими частотами і низами. Середина на колонках звучить дуже добре. Низькі частоти даються гірше, але, благо, сабвуфер і регулятор баса дозволяють позбутися від проблеми. А ось з верхами вже нічого не поробиш. Після 15 кГц спостерігається спад, причому різкий. Якщо резюмувати звук акустики в цілому, то він цілком непоганий і цілком відповідає своїй ціні. Принаймні, на низькому рівні гучності і навіть на середньому спотворень або сторонніх шумів не чути. Але все ж таки З підвищенням рівня гучності спотворення стають більш явними.
Огляд тріфонікі Sven MS-1085

Відгуки

Відгуки про Sven MS-1085 показують, що дана модель досить якісна, але не позбавлена недоліків. Так, користувачі відзначають відсутність регулятора високих частот і пульта дистанційного керування, короткий провід на сателітах і проблеми з високими частотами. В іншому нарікань немає, і колонки цілком виправдовують свою ціну.

Вартість колонок

На сьогоднішній день вартість акустики Sven MS-1085 становить приблизно 2900-3500 тис. рублів, що дещо завищена. Але навіть при всьому при цьому, ціну можна вважати цілком виправданим. Більш якісні аналоги від сторонніх виробників будуть коштувати на порядок дорожче.