XM8 Compact: що за гармата і як з нею грати?

16 0 Новини високих технологій

XM8 Compact є одним з найбільш використовуваних пістолетів-кулеметів в Warface. Чому так подобається гравцям зброя? Відповідь на питання буде міститися в статті.

XM8 Compact: що за гармата і як з нею грати?

Про проект

Дітище Mail.ru Group користується популярністю у геймерів завдяки барвистій графіці, запаморочливим боїв і великій кількості гравців зі всього світу, з якими можна позмагатися в PvP або PvE-режимі. Загальний сюжет проекту описує протистояння загонів Warface світової корпорації BlackWood, яка таємно фінансує різноманітні локальні конфлікти.


Хто використовує XM8 Compact?

Передбачено чотири ігрових класу: штурмовик, снайпер, медик і інженер. Кожному властиві певні особливості, а також окремі типи зброї. XM8 Compact в Warface використовується інженером. Цей пістолет-кулемет популярний за відмінні бойові якості, адже з ним дуже зручно грати. Віддача практично нульова, висока точність і швидкість стрільби. Користується особливою популярністю в PVP на картах «Пустеля», «Ангар» і «Авіабаза».
XM8 Compact: що за гармата і як з нею грати?

ТТХ XM8 Compact

У «Варфейс» розробники виставили наступні тактико-технічні характеристики цієї машини для вбивства:
 • наноситься шкоди дорівнює 78 одиниць;
 • володіє показником дальності в кількості 12;
 • темпи стрільби просто вражаючі - 780;
 • точність в режимі прицілювання 30 але від стегна всього 19;
 • в магазині міститься 30 патронів, при цьому загальний боєзапас 180.
 • Як вже згадувалося, незаперечною перевагою є слабка віддача. Крім того, на XM8 Compact передбачена установка всіх трьох видів модифікації: стовбур, цівка і приціл. Причому в грі є близько восьми модулів, які можна встановити на це зброя.


  Особливості

  З недавніх пір розробниками було прийнято рішення прибрати з магазину XM8 Compact. Замість вільного продажу зброї стало доступно до придбання допомогою Коробок удачі. Зміст інновації в тому, щоб створити баланс в грі: було б неправильно, якби всі кому не лінь бігали з топової гарматою. Це призвело б до знецінення даної одиниці озброєння і втрати інтересу до гри. Коробка удачи з цією гарматою купується за реали, є невелика ймовірність отримати як час, так і у вічне користування.

  Гроза живих мерців

  З введенням спецоперацій «Затемнення» і «Небезпечний Експеримент» з'явилися Коробки, у яких міститься особлива модель XM8 Compact «Антизомби». Унікальний червоний камуфляж і додаткове вміння наносити +20% утрати по зомбі. Любителям проходити всі наявні спецоперації, які передбачають контакт з мерцями, саме інженерам доведеться по душі така модифікація. Хоча, слід зазначити, що ці завдання краще долаються штурмовиками, озброєні кулеметами. Тому інженер повинен бути майстром своєї справи, або просто отримати яке-небудь завдання, що припускає гру саме цим класом. Але в невмілих руках інженер на таких спецопераціях просто-напросто марний. Та й сама модель, що дає всього +20% утрати, не дуже себе виправдовує. Адже є золота версія XM8 Compact, яка дає вже +50% утрати. А якщо копати глибше, то є і штурмовик з золотим «калашом». Загалом — на любителя.
  XM8 Compact: що за гармата і як з нею грати?

  Висновок

  Проект набирає обертів мало не з кожним новим оновленням. Видно, що розробники дійсно намагаються зробити проект краще, цікавіше і яскравіше. Часто проводяться цікаві конкурси, різноманітні сезонні завдання, за які видаються дійсно корисні нагороди: унікальне обмундирування на час, супер-VIP та VIP-статуси, рідкісне зброю, а також безліч варбаксів і корон. Нещодавно заявлено про роботи над новою спецоперацією «Чорнобиль», що явно припаде до душі всім фанатам всесвіту S. T. A. L. K. E. R. Приємно було б побачити все ті ж знайомі закутки міста-примари, де на кожному кроці підстерігає небезпека. Хотілося б, щоб команда розробників приділила більше уваги системних вад, так як Warface явно страждає з-за великої кількості читеров в грі. Але в цілому гра досить динамічна і захоплююча.