Що таке золоті орли в War Thunder?

14 0 Новини високих технологій

War Thunder – це один з найбільш популярних командних симуляторів сучасності, який кожен день привертає увагу нових користувачів. Тут ви отримуєте можливість взяти під свій контроль одну з одиниць бойової техніки, починаючи з авіації і закінчуючи танками та бронетранспортерами, битися на одній з численних карт, виконуючи одну з різноманітних місій, причому вашими противниками можуть бути як боти, так і живі гравці. Як і у всіх багатокористувацьких іграх, тут також є внутрішньоігрова валюта, і саме про неї піде мова в даній статті. Найімовірніше, ви вже чули про таку річ, як «золоті орли». Але якщо ви досі не знаєте, що це таке, то ця стаття для вас. Тут ви дізнаєтеся все про те, що являють собою золоті орли, як їх отримати, а також як їх можна використовувати.


Що це таке?

Що таке золоті орли в War Thunder?
Золоті орли, як ви вже могли зрозуміти, є внутрішньоігровий валютою командного шутера War Thunder. Варто звернути увагу на те, що це преміумна валюта, так що ви не будете отримувати її при виконанні стандартних завдань. Це спеціальні засоби, які дуже складно отримувати. Зате ви можете витратити їх на велику кількість різноманітного додаткового контенту, який недоступний яким-небудь іншим чином. А це означає, що вам доведеться постаратися щосили, щоб золоті орли були у вашій скарбничці, так як в противному випадку ви не зможете отримати доступ до всього контенту, який підготували для вас розробники.

Купівля за реальні гроші

Що таке золоті орли в War Thunder?
У грі War Thunder золоті орли можна купити за реальні гроші – це основний спосіб їх придбання. Не варто забувати, що це популярна багатокористувацька гра, і у всіх подібних іграх є свій тип внутрішньоігрової валюти, призначеної для преміум-покупок, який можна отримати, вклавши реальні кошти в гру. Якщо ви готові заплатити, то вам потрібно перейти в грі на сторінку придбання валюти, а потім вибрати те, яка кількість орлів ви хочете отримати. Мінімальна кількість – це 150 золотих орлів, які обійдуться вам в 54 російських рубля (за станом на 2017 рік). Чим більше ви купуєте, тим вигіднішою стає покупка. Максимальна кількість, яку можна купити за один раз – це 25 тисяч орлів, які обійдуться вам в 5899 рублів. Після нескладних обчислень ви зможете зрозуміти, що при такій покупці ціна одного орла є нижчими на 34 відсотки, ніж при купівлі мінімальної партії. Однак золоті орли в War Thunder можна отримати не тільки за допомогою реальних грошей.


Інші способи отримання

Що таке золоті орли в War Thunder?
Золоті орли «Вар Тандер» - це дуже популярна валюта, але якщо ви не хочете витрачати на неї реальні гроші, то вам потрібно буде постаратися, так як отримати їх можна в дуже невеликих кількостях під час спеціальних подій, обмежених за часом, а також під час деяких турнірів у разі перемоги або зайняття призового місця. Тоді вам як приз дістанеться певна сума золотих орлів, залежить від того, в якому турнірі ви брали участь і яке місце на ньому зайняли.

Що можна купити?

Що таке золоті орли в War Thunder?
Що ж, тепер ви знаєте все про те, як роздобути цю дивовижну валюту, тому прийшов час поговорити про більш приємних аспектах, а саме про те, на що її витратити. В першу чергу, за орлов ви можете купити собі преміум-аккаунт, який дасть вам велика кількість бонусів і поліпшень, найбільш значущим з яких є прискорена прокачування. Також варто звернути увагу на те, що в грі є особлива преміумна техніка, яку можна придбати за звичайну валюту. Ви коли-небудь замислювалися про те, як її дістати? Відповідь проста: вам просто потрібно заплатити золотими орлами, щоб мати можливість керувати унікальними літаками, танками і так далі. Крім того, ви можете купувати особливі модифікації для вашої техніки та її екіпажу, які недоступні звичайним користувачам. Загалом, є величезна кількість способів використання золотих левів, які можуть залучити вас. Більш того, ви завжди можете поміняти золотих орлів на срібних львів. Що це таке? Враховуючи те, що про золотих орлів ви знаєте вже абсолютно все, прийшов час поглянути на інші види внутрішньоігрової валюти, щоб отримати необхідну перспективу.

Інші види валюти

Отже, золоті орли – це преміумна валюта в цій грі, але що ж тоді є базовою валютою? Саме срібні леви, про яких йшлося вище. Це базові гроші, які ви отримуєте за виконання завдань, знищення противників, проходження карт і так далі. Зверніть увагу на те, що ви можете обміняти золотих орлів на срібних львів, але зворотний обмін здійснити неможливо. Також в грі присутні військові облігації – ще один вид валюти, який ви можете отримати при виконанні спеціальних завдань. Витратити облігації ви також можете тільки в спеціалізованому магазині, де продаються підсилювачі, трофеї, декоратори і багато іншого, в тому числі особливі завдання, які інакше у вас пройти не вийде.