Чим відкрити epf-формат?

13 0 Новини високих технологій

Велика частина користувачів, за винятком невеликого кола фахівців, не знає чим відкрити epf-формат. Воно й не дивно, адже це розширення використовується програмами, які рідко зустрічаються на домашньому комп'ютері. Більше того, існує кілька різних додатків, що працює з такими файлами. Про них і піде мова нижче.

"1С: Підприємство"

Перша і найбільш популярна програма, що працює з epf, – це «1С: Підприємство». У ній передбачена можливість безпосередньо імпортувати таблиці в Excel за допомогою спеціального інструменту, який якраз і створює файлів з цим розширенням.


Перед тим, як відкрити формат epf, вам потрібно буде встановити додаток «1С», а потім зробити наступне:
 • Запустіть програму і зайдіть в меню «Файл».
 • Чим відкрити epf-формат?
 • Натисніть «Відкрити» і вкажіть шлях до документа.
 • Підтвердіть свої дії, натиснувши «Так».
 • Перед вами відкриється вікно, у якому ви зможете переглядати, а також вносити зміни в файл з розширенням epf.
 • Врахуйте, що програма «1С: Підприємство» поширюється на платній основі. Можливо, вам краще не витрачати гроші на програму, а відкрити файл на тому комп'ютері, на якому вона встановлена.

  EAGLE

  Друга програма, яка називається EAGLE, зустрічається набагато рідше, ніж «1С: Підприємство». Вона призначена для створення дизайну друкованих плат і, як нескладно здогадатися, навряд чи може знадобитися пересічному користувачеві. Щоб відкрити файл з розширенням epf в EAGLE, вам потрібно:
 • Завантажити програму і встановити її.
 • Відкрити вкладку «Каталоги» і прописати в рядку «Проекти» шлях до папки, яка містить файл у форматі epf.
 • Натиснути «OK» і почекати поки програма завантажить всі необхідні дані.
 • Чим відкрити epf-формат?  Тепер ви зможете редагувати відкритий epf-файл, але краще не варто робити цього без належних навичок.

  Можливі проблеми

  Якщо ви випробували обидва вищезазначених способу, але так і не змогли відкрити файл з розширенням epf, то є велика ймовірність, що його цілісність не була порушена. Наприклад, документ міг бути пошкоджений при архівуванні або скачуванні. Крім того, недосвідчений користувач міг вручну змінювати формат файлу epf. Таке досить часто трапляється під час зміни імені документа, за умови, що в налаштуваннях операційної системи включено відображення розширень для зареєстрованих типів файлів. Ще один варіант – це пошкодження документа шкідливим ПО. Тому, перш ніж відкрити epf-файл, бажано перевірити його на наявність вірусів. Оскільки не так давно під цей формат маскувався троян, який встиг вразити чимало офісних комп'ютерів у країнах СНД, так що краще дотримувати обережність.