lmhosts.sam – що це за файл?

17 0 Новини високих технологій

Lmhosts.sam — що за файл? Lmhosts — це файл хостів локальних, використовуваний Microsoft Wins Clients, який забезпечує зіставлення IP-адрес з іменами комп'ютерів NT (імена NetBIOS). Зміст Lmhosts.sam змінюється, якщо користувач не може отримати доступ або відчуває труднощі з DNS-сервером. Одна із заходів безпеки, вжитих Microsoft для захисту Windows Vista і Windows 7 від шкідливих програм, полягала в тому, що було важче редагувати файли lmhosts і hosts. В старих версіях операційної системи шкідливий код міг змінити ці файли, що призводило до зараження ПК. Багато починаючі користувачі задаються питанням: «Lmhosts.sam — що це?». Постараємося відповісти на нього.


Файл lmhosts.sam — що це таке і що він робить?

lmhosts являє собою текстовий файл, який зіставляє адреса інтернет-протоколу (IP) з іменами віддалених серверів NetBIOS, з якими користувач зв'язується по протоколу TCP/IP. Файл lmhosts знаходиться в папці %SystemRoot%System32driversetc. Файл hosts містить IP-адресу для зіставлень імен доменів для TCP/IP. Імена та імена NetBIOS повинні бути однаковими, але оскільки їх можна налаштувати у двох різних місцях, можуть виникнути конфлікти. Тому IP-зіставлення повинні зберігатися у файлі lmhosts, так як спочатку саме цей файл
lmhosts.sam – що це за файл?
Windows перевіряє при вирішенні будь-якого імені, будь то NetBIOS або Domain.

Як знайти і відредагувати lmhosts.sam?

Знайдіть і відкрийте файл. Оскільки він може перебувати в різних місцях, зазвичай найпростіше відкрити пошук в Windows і виконати пошук файлу lmhosts.sam. Для користувачів, які вручну шукають місцезнаходження файлу, нижче наведено список версій Microsoft Windows і розташування файлу lmhosts:
 • XP, Vista, 7 і 8 — C:WindowsSystem32DriversEtc;
 • 2000 — C:WINNTSystem32DriversEtc;
 • 98 і ME — C:Windows.
 • Після того, як файл був знайдений, клацніть правою кнопкою миші по іконці і виберіть «Відкрити з », у відповідь на запрошення виберіть «Вибрати програму зі списку і натисніть ОК. У списку програм, що використовуються для відкриття файлу, прокрутіть список і в нижній частині переліку виділіть WordPad або переважний текстовий редактор і натисніть кнопку ОК.


  Lmhosts.sam — що за файл?

  За замовчуванням файл lmhosts вже містить дані, такі як коментарі та приклади, схожі на наведені нижче:
 • 12700.1 localhost # — приклад локального хоста;
 • 475.3 example # — приклад підробленого IP-адреси та імені.
 • У наведених вище двох рядках є IP-адресу, ім'я NetBIOS і примітка. # для цього рядка. Localhost і example — це імена NetBIOS. Якщо ви використовуєте Windows Vista, 7 або 8 dthcb., ви можете отримати помилку «відмовлено в доступі» при спробі зберегти зміни у файлі lmhost. Ця помилка виникає, коли ваш текстовий редактор не має прав адміністратора. Щоб вирішити цю проблему, запустіть або Блокнот, WordPad в якості адміністратора.
  lmhosts.sam – що це за файл?
  Файл lmhosts.sam — що це? LMHosts призначений спеціально для мереж на базі Microsoft. Якщо ви пов'язуєте DNS з файлом hosts, LMhosts еквівалентний WINS. Це дозволяє зрозуміти, хто є контролером домену, який домен проглядається.

  Інструкція для користувача

  Створення і редагування записів в Lmhosts.sam — що це? Використовуйте наступні правила роботи з даними в цьому файлі:
 • Запис складається з IP-адреси комп'ютера, за яким слід принаймні одна вкладка ім'я NetBIOS комп'ютера.
 • Ви не можете додати запис LMHOSTS для комп'ютера, який є клієнтом DHCP, тому що IP-адреси DHCP-клієнтів змінюються динамічно. Щоб уникнути проблем, переконайтеся, що комп'ютери, імена яких введені у файлі LMHOSTS, налаштовані на статичні IP-адреси.
 • Кожна запис повинна бути окремим рядком.
 • Імена NetBIOS можуть містити символи верхнього та нижнього регістру та спеціальні символи.
 • Кожне ім'я NetBIOS має довжину 16 байт. Користувацька частина імені NetBIOS — це перші 15 символів. За замовчуванням 16-й символ встановлюється для ідентифікації служби мережевого клієнта, яка зареєструвала це ім'я.
 • lmhosts.sam – що це за файл?
  Найбільш знайомим прикладом імені NetBIOS є ім'я комп'ютера на будь-якому комп'ютері під управлінням Windows. Коли комп'ютер запускається, запускаються служби Microsoft Network Client і реєструються їх імена, які складаються з імені комп'ютера плюс унікальний 16-й символ. Наприклад, ім'я є службою Microsoft Workstation; ім'я - це служба Microsoft Server. Як ви можете бачити, єдина різниця між цими двома іменами — це 16-й символ, який дозволяє однозначно ідентифікувати кожну з мережевих клієнтських служб, запущених на комп'ютері.