Tmp — що це? Tmp: опис процесу

10 0 Новини високих технологій

Tmp — що це? Tmp є тимчасовими файлами, які містять інформацію, створювану стороннім додатком. Для програм, які займаються великими обсягами даних, наприклад, для програмного забезпечення, редактирующего відео, може знадобитися тимчасове створення файлів для роботи. У більшості випадків подібні файли, згенерований програмою, повинні автоматично видаляються при завершенні її роботи.

Tmp — що це? Tmp: опис процесу

Tmp — що це? Tmp: створення документа

У системах POSIX тимчасові файли можна безпечно створювати з допомогою функцій бібліотеки mkstemp або tmpfile. Ці файли зазвичай розташовуються в стандартному тимчасовому каталозі /tmp на Unix машинах або % TEMP% (який залежить від входу) на комп'ютерах з ос Windows.


А розширення tmp — що це? Тимчасовий файл, створений за допомогою tmpfile, автоматично видаляється при виході з програми або закриття файлу. Щоб створити його тимчасове ім'я, яке збережеться до закінчення терміну дії створюваної програми, можна використовувати tmpnam (POSIX) або GetTempFileName () (Windows). Більшість операційних систем пропонують примітиви, такі як канали, сокети або поділювану пам'ять для передачі даних між програмами, але часто найпростіший спосіб (особливо для програм, які йдуть філософії Unix) полягає в тому, щоб записувати дані в тимчасовий файл і повідомляти одержує програмі про його місцезнаходження.

Помилки процесу

На жаль, деякі тимчасові файли не видаляються з-за збою програми або некоректних дій розробника, коли програміст забуває ввімкнути цю функціональність в програму. Отже, setup.tmp та інші тимчасові файли можуть накопичуватися з плином часу і займати багато цінного місця на жорсткому диску. Крім того, файли TMP можуть генерувати помилки на основі дозволів або у результаті діяльності комп'ютерного вірусу.


Помилки TMP найчастіше виникають під час запуску комп'ютера, програми або при спробі використовувати певну функцію (наприклад, друк).
Tmp — що це? Tmp: опис процесу

Setup.tmp — що це? Збій в роботі

Помилки у tmp tmp — що це? Повідомлення про них можуть з'являтися під час установки програми, при запуску або виключенні Windows. Подібна проблематика може виникати навіть під час установки операційної системи при запуску сторонніх додатків. Відстеження того, коли і де відбувається помилка установки є важливою частиною інформації при усуненні неполадок. Проблеми після установки tmp-файлу можуть бути віднесені до пошкоджених або відсутніх файлів, неправильних записів реєстру або зараження вірусом і шкідливим ПО. Ці помилки після установки можуть бути викликані:
 • «Піратськими» ключами реєстру Windows.
 • Вірусом або шкідливою програмою, яка пошкодила tmp-файл або файли, пов'язані сторонніх додатків після установки.
 • Іншою програмою, зловмисно або помилково віддаленої після установки файлів setup.tmp.
 • Конфлікт із стороннім додатком і файлами з загальним доступом.
 • Несанкціонованої завантаженням або неповної установкою стороннього прикладного програмного забезпечення.
 • Tmp — що це? Tmp: опис процесу

  Як виправити помилки після установки tmp-файлу?

  Для зручності ми наведемо список кроків з усунення неполадок для усунення проблем після установки тимчасового файлу. Ці кроки по усуненню неполадок стають все більш складними і трудомісткими, тому рекомендовано використовувати їх у порядку зростання, щоб уникнути витрат часу і зусиль:
 • Відновлення записів реєстру, пов'язаних зі стороннім додатком.
 • Проведення повного сканування шкідливих програм на ПК.
 • Очищення системної небажаної пошти (тимчасові файли і папки) з очищенням диска (cleanmgr).
 • Оновлення драйверів.
 • Відновлення системи Windows для скасування останніх змін в системі.
 • Видалення та перевстановлення сторонньої прикладної програми, пов'язаної з тимчасовим файлом.
 • Запуск Windows System File Checker («sfc/scannow»).
 • Установка всіх доступних оновлень.
 • Чиста установка Windows.
 • Тимчасові файли можуть бути видалені вручну. Операційні системи можуть видалити тимчасовий каталог перезавантаження, і у них можуть бути більш чисті сценарії, які видаляють файли, якщо вони не були доступні за певний час. Крім того, системи на основі пам'яті, такі як tmpfs, по суті не зберігають файли при перезавантаженні.