Програми для складання кошторисної документації

34 0 Новини високих технологій

При будівництві дуже важлива чітка і точна звітність - кошторисна документація або по-простому кошторис. Однак кошторисна справа не таке вже просте, як може здатися спочатку. Складання будівельних кошторисів вимагає знання справи, а навчання кошторисній справі досить довгий і трудомісткий процес. Для полегшення роботи сучасного кошторисника в будівельній галузі розповсюджено близько двох десятків різних програм для складання будівельних кошторисів. У цьому огляді зібрано кілька подібних софтів для різних видів робіт.


Для підприємств середнього бізнесу, які працюють у будівельній сфері, ці програми стануть незамінні.

Програми для складання кошторисної документації

"Міні-Кошторис"

Це додаток для створення кошторисної документації дозволить складати кошториси, які орієнтовані на будівництво та ремонт, а також оцінити необхідні витрати. Для людини, що вирішила зробити ремонт у власній квартирі або побудувати гараж і мало розбирається в тонкощах будівництва, ця програма для складання кошторисів підійде як не можна краще. Крім того, вона безкоштовна, її можна завантажити вільно з сайту розробника. Простота і зручність в роботі зробили «Міні-Кошторис» однією з найпопулярніших кошторисних утиліт для приватного користування. Сформовані кошторису переносяться в Word або Excel, і їх можна роздруковувати на принтері. Також є можливість автоматично заповнити кошторис, зробити розрахунок як в рублях, так і в доларах.
Програми для складання кошторисної документації

Програма для складання кошторису на будівництво

Невелика програма по створенню кошторисів «Моя кошторис» призначене для операцій з даними, які представлені в двовимірному масиві електронної таблиці). Дуже проста в управлінні програма дозволить практично без підготовки розпочати роботу по складанню кошторису та розрахунку вартості різних робіт. Для приватних осіб і невеликих фірм чудово підійде цей софт, який допоможе в складанні кошторису й оцінці додаткових витрат на матеріали і різні послуги.


Основне вікно програми являє собою список імпортованих або створених кошторисів. Їх можна редагувати, копіювати, видаляти, експортувати у формати .xls і .html, а також, використовуючи фільтр, сортувати за різними параметрами. Всі введені дані програма зберігає автоматично. Згодом їх можна використовувати повторно, немає необхідності набирати заново. Можна створити необмежену кількість розділів кошторису, утиліта сама підрахує витрати по кожному розділу і загальну вартість витрат. Є функція виводу на друк усієї кошторисної документації, розрахунків вартості матеріалів і актів виконаних робіт. Необхідні форми генеруються програмою самостійно. Також можна виводити рівень оплати кошторису, її додаткові витрати, додавати коментарі, встановлювати величину ПДВ.
Програми для складання кошторисної документації
Основні характеристики:
 • вибіркова друк з окремих розділів, акта виконаних робіт або усього кошторису;
 • зручна структура кошторисів;
 • можливість додавання знижок і коефіцієнтів;
 • кілька звітів: реєстр робіт, журнал кошторисів, витрати, оплата та інші;
 • резервне збереження баз даних;
 • докладна довідка і російський інтерфейс;
 • можливість експорту в кілька форматів.
 • Утиліта "Корс Кошторис"

  Для створення кошторисної документації на ремонт і будівництво можна скористатися як мережевою версією програми на сайті розробника, так і придбати даний софт там же. Програма враховує хід виконання робіт, їх вартість, автоматично заповнює кошторису, розподіляє матеріали за видами робіт у відповідності з ціновими категоріями, підбирає виконавців, веде взаєморозрахунки. Вбудована функція ведення фінансового і складського обліку, архівація баз даних.

  "АванСМЕТА"

  Програма для складання кошторисів на опоряджувальні роботи вимагає від користувача лише складання плану приміщення і вказівки видів запланованих робіт. Розрахунок інших даних утиліта зробить автоматично. Також є вбудований редактор з шаблонами документів і вже створеними базовими кошторисами за основними видами робіт. Необхідно тільки вказати власні тарифи і розцінки. На офіційному сайті програми можна скачати її мережеву версію.

  Програма для складання кошторисів на будівельні роботи «Турбо кошторисник»

  Призначений цей софт для кошторисників, які займаються складанням та перевіркою локальних кошторисів, ресурсними відомостями, актами виконаних робіт, формами списання матеріалів, накопичувальними відомостями та ін. Серед різноманітних пропозицій на ринку програмного забезпечення це софт виділяється з подібних простим і зручним інтерфейсом, а також рядом унікальних можливостей та широким спектром різноманітних функцій:
 • створення користувальницьких нормативних баз;
 • можливість роботи в одному вікні з різними збірниками;
 • миттєвий перехід з перегляду змісту збірника до розцінці, розділу або таблиці;
 • відображення на дисплеї всієї інформації про розцінці: склад робіт, враховані і невраховані ресурси;
 • принцип роботи програми для складання кошторисів «Турбо кошторисник» аналогічний технологій створення таблиць в Excel;
 • автоматично застосовуються коефіцієнти перерахунку нормативів на накладні витрати та кошторисну прибуток, коефіцієнти зимового подорожчання;
 • застосування математичних формул;
 • одночасне відображення на екрані кошторису та нормативного збірника;
 • роздруківка перевіреного документа з результатами перевірки і маркуванням кольором.
 • Програми для складання кошторисної документації

  Софт Smeta.RU

  Призначений для складання та перевірки кошторисної будівельної документації. Підійде ідеально як для великих фірм-будівельників, які працюють з великим обсягом кошторисної інформації, так і для невеликих підрядних організацій. Популярність цієї програми для складання кошторисів у кошторисників заснована на широких функціональних можливостях, зручному інтерфейсі і потужності обчислення.
  Програми для складання кошторисної документації
  До переваг програмного комплексу користувачі відносять:
 • велика бібліотека нормативних документів і даних - збірники кошторисних нормативів, цінники на обладнання, матеріали та конструкції, розцінки на роботи, цінники з експлуатації машин і механізмів, нормативно-методична література, елементні кошторисні норми;
 • прямо в кошторисній програмі є можливість скласти відкоригувати власні фірмові розцінки нормативної бази;
 • будівельні кошторису формуються по різним рівням і характером;
 • перевірка автоматично кошторисної документації в порівнянні з нормативною базою на відповідність;
 • у програмі для складання кошторисів Smeta.RU кошторисні розрахунки здійснюються за прийнятим і знову заданими шаблонами і формулами;
 • різноплановий і гнучкий пошук по всьому довідковому обсягом даних і кошторисної документації.