Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?

18 0 Новини високих технологій

Hearts of Iron 4 – це одна з найпопулярніших на сьогоднішній момент глобальних стратегій, де вам належить взяти під контроль одну з націй, які брали участь у Другій світовій війні, а потім провести її через всі події цього конфлікту. Можливо, на цей раз результат війни буде не таким, яким він був насправді – все залежить тільки від вашого вміння керувати країною і військовими діями ваших підлеглих. Якщо ви коли-небудь вже грали в глобальні стратегії, ви вже повинні знати їх відмінності від звичайних стратегій. Якщо ж вам ще не довелося випробувати цей жанр, то вам варто знати, що такі ігри, як Hearts of Iron 4 дозволяють вам контролювати економіку, політику, дипломатію та інші аспекти вашої країни, посилати війська в ті чи інші регіони, але при цьому ви не керуєте ними у локальних боях, на чому робиться наголос у звичайних стратегічних іграх. Загалом, на вас чекають неймовірні відчуття, однак ця стаття не створена для того, щоб вихваляти цей проект. У неї є одна конкретна мета – розповісти про те, що таке теги країн в Hearts of Iron 4 як їх використовувати і навіщо це потрібно. Справа в тому, що в кожній комп'ютерній грі є свої секрети, чіти і коди. І в Hearts of Iron 4 теги країн – це один з найбільш корисних секретів.


Що це таке?

Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?
Отже, в першу чергу варто розібратися з тим, що собою являють теги країн в Hearts of Iron 4. У даній грі тег країни – це комбінація з трьох літер, яка є унікальною для однієї з декількох десятків країн, які присутні на карті світу і беруть участь у конфлікті. Простіше кажучи, це частинка коду, яка є наочним позначенням тієї чи іншої країни. Для США вона виглядає як USA, для СРСР – це SOV, для Східної Німеччини – DDR і так далі. Якщо ви просто граєте в Hearts of Iron 4 вас взагалі не повинні цікавити теги, тому що вони ніяк не відносяться до базового ігрового процесу. Але навіщо ж вони тоді потрібні? Справа в тому, що вони відносяться до читам, які ви можете використовувати, щоб добитися успіху набагато більш швидко і ефективно, різноманітити ігровий процес і отримати більше задоволення від гри, навіть якщо ви не є фахівцем у цьому жанрі.


Якщо вас цікавить те, як у цій грі вводяться чити, то вас не чекають ніякі сюрпризи. Як і в більшості комп'ютерних ігор, ви можете викликати консоль за допомогою натискання «тільди», ввести туди потрібну команду, а потім активувати її. Саме в цьому випадку вам знадобляться теги країн Hearts of Iron 4 так як конкретно з ними пов'язані одні з кращих чітів в грі.

Отримання тегів

Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?
Природно, теги країн Hearts of Iron 4: Economic Crisis, як і в базовій грі, можна отримати просто з інтернету, проте це не дуже зручний спосіб. Набагато простіше скористатися спеціальною командою tdebug, яка показує налагоджувальну інформацію про кожній провінції, наявної на карті. А серед цієї інформації будуть також і дані про країну, яка володіє цією провінцією або на даний момент контролює її. І, як ви вже могли здогадатися, там же і буде вказаний тег країни. Цей чит працює незалежно від того, яка у вас встановлена версія гри, а також незалежно від модів. Так що теги країн в Hearts of Iron 4: Millennium Dawn Modern Day mod будуть точно такими ж, як і оригінальної гри, і буде відображатися вони без яких-небудь змін. Що ж, тепер ви знаєте, як отримати необхідну інформацію про країну, тому настав час розібратися з тим, як саме її потрібно використовувати.

Приєднання країни

Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?
Як і теги країн в Europa Universalis 4 грі, дуже схожою на Hearts of Iron 4 за принципом, але сильно відрізняється по сеттингу, в даному проекті ви також зможете використовувати інформацію про країнах для того, щоб повністю змінити хід війни. І перша команда, з якою вам варто навчитися, – це annex. Після введення цієї команди вам потрібно вказати тег країни, і після активації ви зможете моментально анексувати навіть саму могутню державу. Це допоможе вам значно прискорити звитяжну війну, так як вам не доведеться перемагати противника на полі бою, або намагатися переконати його в своїй перевазі, щоб зробити приєднання. Вам достатньо надрукувати пару символів, і ваш супротивник вже є частиною вашої зростаючої імперії. Як бачите, чит-коди для Hearts of Iron 4 можуть бути неймовірно потужними, однак це не єдина команда, в якій використовуються теги країн, так що вам ще багато чого належить дізнатися.

Громадянська війна

Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?
Ще одна команда, яка дозволить вам сильно змінити те, що відбувається у вашому віртуальному світі, – це civilwar. Правила її використання дещо відрізняються від того, як ви вводили попередню команду, так як вам потрібно буде додати не тільки тег країни, але й ідеологію. Справа в тому, що даний чит дозволяє вам миттєво розв'язати в обраній країні громадянську війну. Ідеологія ж вам знадобиться для того, щоб вказати, якою буде мета цієї громадянської війни. Наприклад, ви можете підняти повстання під прапорами фашизму, демократії і навіть комунізму. Так чи інакше, це дозволить вам відвернути противника від війни на його внутрішні проблеми, а в разі успіху революції може навіть перетворить противника в союзника.

Знищення війська

Не варто забувати про один із найстрашніших чітів в грі, а саме про delall. Якщо поєднати його з тегом конкретної країни, то ви одним легким рухом сметете з усієї карти світу всі війська обраного держави. Звичайно, набагато більш приємно домогтися успіху самостійно, і саме так і рекомендується грати кожному, але якщо подібний підхід приносить вам задоволення, то навіщо собі відмовляти? Ви можете виграти війну в кілька ходів, так як супротивник просто не зможе надавати вам опір.

Контроль провінцій і регіонів

Як використовувати теги країн в Hearts of Iron 4?
Ще один швидкий спосіб просуватися зі своїм завоюванням цілого світу – це команди на зміну власника провінцій і навіть цілих регіонів. Мова йде про читах setcontroller і setowner, які змінюють власника провінції і власника цілої держави відповідно. Для того, щоб цей чит спрацював, вам потрібно вписати не тільки саму команду, але також тег країни, якій буде передано контроль, а також ідентифікатор провінції або країни. Ідентифікатори, як і теги, ви можете знайти в налагоджувальної інформації, доступ до якої ви вже навчилися.

Світ

Ну і останній короткий чит wp дозволить вам миттєво укласти рівноправний світ з країною, тег яку ви вкажете.