Гра "Клондайк": локації

14 0 Новини високих технологій

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі мобільні ігри вже обійшли комп'ютерні ігри для консолей. Їх випускається набагато більше кожен день, вони приносять набагато більше прибутку, є портативними і доступними, цікавими і невимогливими. Загалом, вони пропонують те, що раніше було недоступно, тому користуються таким успіхом. У даній статті мова піде про одну з таких ігор, а саме про її локації. «Клондайк» — це мобільна гра, яка побудована на принципі багатьох подібних ігор. Ви відповідаєте за невелике поселення на півночі Америки, яке оточене найнеймовірнішими локаціями. І вам необхідно одночасно і підтримувати ваше поселення, і відправляти експедиції для того, щоб розвідувати нові території. Саме про цей аспект гри і піде мова в даній статті. Локації «Клондайку» багато, і кожна з них може запропонувати незабутні враження, переживання і, звичайно ж, нагороди. Локації в грі поділяються на постійні і тимчасові. Постійні доступні для дослідження в будь-який окремо взятий момент часу, а тимчасові з'являються тільки на певний період. У цій статті буде розказано про кілька найвідоміших постійних локацій, які вам обов'язково варто відвідати.


Герра

Гра "Клондайк": локації
Перша локація в «Клондайку», про яку піде мова, – це Герра. Щоб відправитися туди, вам знадобиться коробка свічок і снігоступи. Як і в будь-якій іншій локації, вас очікують там міні-завдання, які потрібно виконати, щоб отримати ті чи інші нагороди. Наприклад, вам необхідно знайти і активувати стародавній тотем, а також кілька давніх храмів. І якщо тотем потрібний лише сам він, то для храмів вам потрібно виконати чимало умов. До кожного з храмів вам потрібно буде спочатку розчистити прохід, потім відновити саму конструкцію, після чого виконати ті чи інші дії, щоб храм знову почав функціонувати. Коли ви відновите та активуєте кожен храм, то отримаєте доступ до тотему, і після його встановлення ви пройдете цю локацію.


«Клондайк» - це гра, яка пропонує вам чимало можливостей, тому вам потрібно використовувати кожну з них. Наприклад, дана локація є унікальною, так як тільки тут ви зможете знайти рідкісний елемент, а саме вогняну есенцію.

Північне плато

Гра "Клондайк": локації
Тимчасові локації з'являються і зникають в цій грі, проте постійні локації також не були додані в гру одночасно. З кожним новим оновленням розробники додають щось нове. І якщо локація «Темна історія» в «Клондайку» з'явилася буквально на тиждень, то «Північне плато» було введено в жовтні 2017 року, але в як постійною. Що ж ви там можете знайти? Це дуже цікаве місце, яке пропонує вам доступ до скарбниці, де ви знайдете неймовірні скарби. Але потрапити всередину буде непросто. Спочатку вам потрібно відшукати всі скрині з ключами, після чого потрібно виконати ще кілька завдань, і тільки після цього вам випаде шанс розморозити водоспад, за яким ховається скарбниця. Таким чином, локації в грі «Клондайк» можуть бути не поодинокими. Вони можуть представляти собою комбінації. В даному випадку мова йде безпосередньо про самому північному плато, а також про скарбниці, до якої вам потрібно отримати доступ.

Велике озеро

Гра "Клондайк": локації
Ще одна цікава локація, яка може принести вам дуже корисні предмети. У процесі розчищення території ви будете знаходити великі і маленькі камені, які ви можете залишити на місці, а можете витратити свій час і розбити. Якщо ви оберете другий варіант, ви не тільки отримаєте більш красиву і доглянуту локацію, але також будете отримувати дорогоцінні камені. Більше того, тут мешкають Східні олені, які дають унікальні предмети під назвою Сирні шматочки.

Альдерра

Гра "Клондайк": локації
Якщо вас цікавить, звідки у багатьох геймерів є такий цікавий предмет, як Лавоцвет, то вам варто задуматися про те, щоб відвідати цю локацію. Експедиція сюди буде далеко не простий, тому що вам доведеться не тільки виконати цілих десять квестів, а також розібратися з трьома міні-іграми. Коли ви впораєтеся з усіма поставленими завданнями, ви зможете отримати свою нагороду. На щастя, серед скарбів та інших приємних бонусів ви виявите та Лавоцвет.

Крунти

Гра "Клондайк": локації
У грі «Клондайк» локація «Крунти» стає доступною трохи раніше, ніж попередні локації, описані в цій статті. Вона знаходиться набагато ближче до вашого поселення, тому дістатися туди не складе труднощів, але варто пам'ятати, що вам потрібно мати як мінімум 65-й рівень, щоб потрапити на обрану територію. Справа в тому, що проходження є досить складним і заплутаним. По-перше, вам потрібно буде проходити квести для розчищення локації. Коли ви впораєтеся із завданнями на поверхні, вам потрібно буде полагодити підземний паркінг, на якому ви спускаєтеся в покинутий тунель. Його вам потрібно буде відновити, щоб дістатися до довгоочікуваних скарбів, приготованих для вас.

Сола

Гра "Клондайк": локації
У цьому списку дана локація є найбільш ранній з усіх, але при цьому однією з найбільш вимогливих до часу. Адже вам доведеться виконати цілих 24 квесту, щоб повністю її розчистити. Вам потрібно буде побудувати тут майстерню, тартак, нафтові вишки і вугільну установку, а також відновити цілих чотири мости, щоб отримати повноцінне сполучення між об'єктами. Все це вимагає величезної кількості часу і матеріалів, так що вам доведеться як слід підготуватися, перш ніж ви відправитеся сюди. Однак на розчищеній території надалі буде стояти дуже корисний і функціональний місто, так що це дійсно варто витраченого часу, коштів і зусиль.

Темна історія

Гра "Клондайк": локації
Було б не зовсім чесно розповісти тільки про постійні локаціях, тому зараз ви дізнаєтеся ще й про двох тимчасових, які, на думку гравців, були найбільш цікавими і захоплюючими. У першу чергу варто поглянути на локацію «Темна історія». Гра «Клондайк» пропонує подібні тимчасові завдання досить часто, і конкретно це закінчилося відносно недавно, другого листопада. За час його активності вам пропонувалося впоратися з двома завданнями. По-перше, вам потрібно було задобрити 21 примари з мешкають на локації, а по-друге, вам потрібно було знешкодити п'ятнадцять паукобомб. Якщо ви змогли впоратися з цими завданнями до другого листопада, то ви отримували відьомський котел, дуже корисний пристрій, який тепер неможливо роздобути навіть за реальні гроші. Природно, це не єдина тимчасова локація в «Клондайк».

Полювання на привидів

Тимчасова локація «Полювання на привидів» в «Клондайк» була додана тоді ж, коли і описана вище «Темна історія». Це оновлення було приурочено до Хелловіну, що цілком можна зрозуміти вже з назв, а якщо ви вивчіть тематику завдань, то ви зможете переконатися в правильності свого здогаду. Так що ж вам треба було зробити на цій локації? Цікавий той факт, що ця локація була безпосередньо пов'язана з попередньою. Яким чином? Саме тут ви могли отримати детектор примар, який потім можна було використовувати для пошуку привидів у «Темній історії». Більш того, саме тут розташовується будівля, яке виробляє «лакричні тягучки», якими вам і потрібно було задобрювати примар. Тут же ви могли провести спеціальні детектори, які допомогли б вам у пошуку каменів душ, які потрібно було зібрати, щоб повністю розчистити локацію. Всього каменів душ на карті було шість, при цьому вони розташовувалися у випадкових місцях, тобто жодне проходження не могло сказати вам, де саме їх шукати. Як бачите, локації в грі «Клондайк» бувають найрізноманітніші, вони мають різну складність проходження, вимагають від вас часу і зусиль, але при цьому найчастіше дають дуже цінні, а інколи і унікальні нагороди. Якщо ви хочете побачити всі локації, яких в грі є декілька десятків, вам краще завантажити «Клондайк» і насолодитися захоплюючим ігровим процесом. Ви швидко зрозумієте, що кожна локація по-своєму унікальна і прекрасна, тому заслуговує особливої уваги.