Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги

11 0 Новини високих технологій

Wolfenstein 2 The New Colossus по своїй суті є плодом експерименту над попередньою частиною гри. Цей епізод нарешті знайшов свою художню цінність. Він являє собою щось середнє між Індіаною Джонсом і Невловимими месниками.

Огляд

Дія нової гри буде відбуватися на території Сполучених Штатів Америки. За сюжетом ця країна повністю контролюється Німеччиною. По мірі проходження Wolfenstein 2 The New Colossus стає зрозуміло, що нова влада вже встигла почистити ряди расово нечистих громадян і придушити більш або менш боєздатне населення.


Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Антураж відповідає дії, точки локації Нью Йорка, Нового Орлеана представляють собою щось середнє між гетто і напівзруйнованими пейзажами світу Fallout. Однак велика частина гри буде відбуватися на так званих нацистських базах. У них потрібно буде проводити цілі диверсії, шукати необхідну інформацію і потихеньку знищувати шкідливих супротивників. Світ ігор дуже різноманітний: можна застати німецького солдата, який балакає з представниками ку-клукс-клану або ж виявити натовп місцевих жителів, які махають руками військового параду нацистів. Крім усього цього можна відвідати радіоактивні зони, злітати на Венеру і взяти участь у кастингу на роль в одному з нацистських фільмів. Як і в попередній частині, Wolfenstein 2 The New Colossus приділяє велику увагу персонажам, їх характерами і взаємодії NPS один з одним. Здавалося б, класичний шутер від першої особи, але тепер він став повноцінним RPG. Гра просто рясніє катс-цінами, в яких головні герої можуть обмінюватися цікавими думками, плакати, здійснювати різні дії. Що стосується головного героя, Бласковіця, то він також частенько вимовляє цікаві монологи і фрази.


Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Нова гра все також приписує Бласковицу його люту ненависть до нацистів. Рівень насильства Wolfenstein 2 The New Colossus просто зашкалює. Це не залежить від того, яким способом відбувається проходження гри, будь то режим скритності або ж рух в стилі «бий всіх підряд». Відсидітися в затишному куточку навряд чи вийде, так як гра буквально населена різними супротивниками різного рівня складності та озброєння. Для успішного проходження доводиться постійно переміщатися, стріляти, здійснювати «прориви» в стан ворога, знаходити броню і патрони. Іноді, в запалі битви, сутички стають настільки важкими, що здається, ніби виходу немає.

Нововведення

Як і в попередній частині, Бласковиц може стріляти з двох рук одночасно. Але тепер він може це робити, використовуючи різні види зброї. Наприклад, в одній руці можна використовувати гвинтівку, а в іншій - дробовик. Здавалося б, не саме вдале поєднання зброї, але це може виявитися досить ефективним проти орди противників. Ближче до середини гри головний герой може отримати дуже цікавий комплект екзоскелету. З його допомогою можна переміщатися серед ворогів і по локаціях трьома різними способами. Стане можливим прошивати величезні сталеві двері зносити тим самим супротивників. Можна буде злітати над суперниками на спеціальних механічних ногах або ж стискатися до гранично малих розмірів, переміщатися через різні щілини і лази. З допомогою екзоскелетів в грі Wolfenstein 2 New Colossus можна буде діставати різні предмети, заховані у важкодоступних локаціях.
Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Розвиток головного персонажа схоже на прокачування в більшості ігор жанру RPG. Тобто можна прокачувати навики стрільби, постійно стріляючи або ж, наприклад, при прихованому вбивство, можна підсилити володіння зброєю з глушником. Щоб поліпшувати кожен вид озброєння окремо, введені комплекти поліпшень. Встановити їх можна в будь-який момент. В цілому, гра не стала чимось новим у цьому жанрі. Вона всього лише являє собою поліпшену версію попередньої частини серії. Додані нові можливості, гілки озброєнь, прокачування і поліпшений візуальний ряд.

Wolfenstein 2 The New Colossus і системні вимоги

Так як гра нова, в ній застосовуються самі передові технології відео. На відміну від консолі, версія для ПК має безліч різних налаштувань і установок. Для більш-менш комфортного запуску буде потрібно процесор Intel Core i7 або AMD FX 8350. Відеокарта ж знадобиться класу NVIDIA GTX 770 з чотирма гігабайтами «оперативы» на борту. Підійде і еквівалентний AMD Radeon R9290 також з чотирма гігабайтами пам'яті. ОЗП грі потрібно близько 8 ГБ. Запуск можливий на версіях операційної системи Windows 781 і 10. Вільного місця на носії повинно бути близько 50 Гб. Рекомендовані для Wolfenstein 2 The New Colossus системні вимоги являють собою більш могутні і сучасні види обладнання. Наприклад, рекомендується використовувати NVIDIA GTX 1060 6gb. З AMD аналогів підійде RX 470. Оперативки потрібно у два рази більше.
Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Версія Wolfenstein 2 The New Colossus (на відміну від консольних варіантів) не обмежуватиме кількість частоти кадрів. Буде доступно і зміна дозволу екрану. Крім того, можна налаштувати освітлення, тіні, відбиття і багато іншого. Wolfenstein 2 The New Colossus розроблялася спільно з AMD, тому в ній була реалізована підтримка API Вулкан, що повинно позитивно позначитися на продуктивності гри.

Трохи проходження

Wolfenstein 2 New Colossus — дуже незвичайна і цікава гра, наповнена різними секретами та хитрощами. Тому варто приділити трохи уваги і проходження. Тим більше, що існує декілька його варіантів.

Перший вибір

На самому початку гри Wolfenstein 2 The New Colossus гравцеві буде запропоновано подивитися відео і згадати події попередньої частини. Потім потрібно буде прийняти важливе рішення. Полягає воно в тому, щоб вибрати, хто залишиться в живих з двох персонажів: Вайат або Фергюс. Якщо залишити першого, то з'явиться можливість зламувати механічні замки. Якщо ж залишити в живих Фергюса, то можна буде відкрити електричні замки. До всього іншого, вибір залишився в живих персонажа може вплинути і на проходження в цілому, так як шляху будуть різними.

В облозі

Для початку потрібно прогулятися до входу і завести діалог з бійцем. Отримавши гвинтівку, необхідно повернутися в коридор і знищити перших суперників. Тут варто відзначити, що виконання додаткових завдань, наприклад вбивства без режим прицілювання, в голову і т. д., можуть принести додаткові бали. Перекотившись, можна побачити вдалині, що двох супротивників вбило якимось магнітним полем. Далі буде виявлено і сам пристрій, генеруючий його. Знищивши його, можна зняти дію поля. Далі відбудеться невелика кат-сцена, після якої можна рухатися далі. Тут буде представлено кілька пасток, активуючи які можна знищувати супротивників.
Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Діставшись до платформи, потрібно піднятися наверх і оглянути панель ліворуч. Тут буде знайдена перша записка солдата Оскара. Потім треба спуститися вниз по довгій трубі і перебратися на конвеєр. Потім на наступний. Після цього з'явиться нацист, який вимикає конвеєр, тим самим ускладнюючи завдання головного героя. Перебравшись в іншу частину коридору, герой виявить кімнату з гранатами і запискою від коменданта Фішера. Рухаючись далі уздовж конвеєра, потрібно безшумно вбивати ворогів, або ж робити це не напружуючись тихими діями. Рухаючись і орієнтуючись на маркер, можна трохи згорнути, потрапивши у вентиляційний отвір, який приведе у відсік з щоденником повстанця з Крайзау.

Літаюча фортеця

Після довгої кат-сцени героя звільнять. Потрібно відразу ж підібрати найближчим зброю і рухатися далі. Тут же можна взяти відразу два автомати в руки. Дочка Генерала Янгеля в подальшому направить героя до блоку управління. В цій локації краще проявити навички стелс вбивств, тобто ліквідувати нацистських солдатів безшумно. На тілах загиблих офіцерів можна буде знайти коди від шифрувальної машини " Енігма. Після звільнення підводного човна герой може зустрітися з незвичайним солдатом в особливому бронекостюме. Він оснащений потужним лазерним зброєю, пострілів якого варто уникати. Після перемоги над ним, можна забрати собі його озброєння.
Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Рухаючись по зовнішньому корпусу дирижабля, можна потихеньку в режимі стелс продовжувати знищувати ворогів, отримуючи від них коди Енігму. Досягнувши рятувальної капсули необхідно залишити поточний рівень.

Відсік F

Після невеликої сцени з'ясується, що Відсік F дійсно існує. Також герою на початку гри видадуть особливу зброю - дизелькрафтверк. Воно здатне стріляти особливими липкими снарядами, які згодом можна підірвати. При правильному його застосуванні пройти рівень не складе праці.

Манхеттен

Щоб вибратися на вулицю, знадобиться вже згаданий раніше дизелькрафтверк. Потрібно стріляти по заслонкам, які виведуть на поверхню. На вулиці герой періодично буде зустрічати невеличкі групи ворогів, дронов і гранатометників. А потім потрібно буде знайти люк, який приведе в метро. Там герой зустріне кілька собак, розібратися з якими не представляє ніякої складності. Потім необхідно активувати генератор, щоб запустити склад і вибратися з метро.

Вулиця

Вибравшись назовні, Бласковиц зіткнеться з кількома ворогами, з якими можна швидко розібратися. В повітрі будуть зависати кілька бойових дронів, уникнути зустрічі з якими дуже складно, але все ж можливо. Основне завдання - дістатися до ліфта. За його шахті треба буде вибратися на наступний рівень.

Пентхаус

Основне завдання героя в даній локації — якомога швидше розправитися з великою кількістю ворогів. Так як боєприпасів на рівні розкидано достатня кількість, це не повинно викликати особливих проблем. До того ж, тут є великий запас цікавих колекційних предметів. Вибравшись з пентхауса по вентиляції, потрібно піднятися наверх. Тут чекає невеликий заплив, потрібно дістатися до пульта. Він відключить гвинт і відкриє шлях в тунелі. Наприкінці рівня потрібно активувати боєголовку для завершення локації. Таким чином, рухаючись тихо або ж розстрілюючи ворогів наліво і направо, герой добирається до головного антагоніста гри — фрау Енгель. Яких-небудь складнощів в перемозі над нею нема. Переможець побачить заключну сцену.

Відгуки та рецензії

Багато популярні ігрові видання та інтернет-ресурси зустріли гру досить добре. Відгуки про Wolfenstein 2 The New Colossus в більшості випадків позитивні. Ресурс Ігроманія зазначає, що дана гра є шутером старої школи, який не соромно навіть назвати геніальним. Проходження його може відбутися лише за 2 вечора, однак портал рекомендує все ж розтягнути задоволення від ігрового процесу. Популярний ресурс PlayGround також залишив відгук про Wolfenstein 2 The New Colossus. У ньому вони теж згадали, що нова серія є добре доповненої старої. 3D news у своєму відгуку про Wolfenstein 2 The New Colossus зазначає, що компанія-розробник National Games вже давно задає стандарти подібних рейкових шутерів.
Гра Darkness 2 The New Colossus: відгуки, огляд, системні вимоги
Игры.Mail.ru помітили, що продовження гри дуже чекали фанати і шанувальники, так як продукт є відмінним поєднанням напрацювань, використаних у попередній частині. Але все ж нова компанія і сюжетна лінія привносять свій особливий колорит. Ресурс Kanobu у своєму відгуку про Wolfenstein 2 The New Colossus висловив своє захоплення активними перестрілками і відступом від класичних трендів начебто лутбоксов і мультиплеєра.

Плюси і мінуси від гравців

На основі відгуків про Wolfenstein 2 The New Colossus від користувачів можна скласти список переваг і недоліків нової гри. Хтось порахував гру занадто передбачуваною і одноманітною. Виражається це в тому, що попередня частина плавно перетікає своїми принципами в нову. Деяким не подобається також велика кількість крові і насильства. У плюси записують хороший сюжет, колоритних героїв, відмінну графіку і геймплей. У відгуках (Wolfenstein 2 The New Colossus, PS4) користувачі висловлюють надію на те, що в майбутньому компанія Bethesda зможе продовжити цю серію гри. За словами багатьох гравців, після проходження залишаються тільки яскраві і глибокі враження. Зокрема, дуже подобається сюжет, який настільки непередбачуваний, що в деякі моменти здається, ніби Бласковицу прийшов кінець, однак якимось чином йому завжди вдається вибратися з будь-якої колотнечі. Що стосується платформи Steam, то і тут відгуки та огляди про Wolfenstein 2 The New Colossus в більшості випадків виявилися позитивними і цікавими. Один з користувачів після проходження гри поділився, наприклад, інформацією про те, що гру можна пройти буквально за 10 годин. Гравці уточнюють, що якщо поставити собі завдання збору всіх колекційних предметів і бонусів, то проходження затягнеться. В інших відгуках в Стім про Wolfenstein 2 The New Colossus користувачі відзначають, що за останні роки не було випущено нічого подібного в даному жанрі. Практично кожен відгук зазначає, що гра залишилася попередньою версією The New Order.

На закінчення

З дати виходу Wolfenstein 2 The New Colossus пройшло вже майже півроку. За цей час гра знайшла безліч шанувальників і задоволених користувачів. Як зазначалося раніше, вона являє собою продовження попередньої частини гри, але в ігровій були внесені нові можливості. Саме це (плюс відмінний сюжет і геймплей) зіграло на руку творіння компанії-розробника. Взагалі, вся серія ігри, починаючи від самого першого Castle Wolfenstein, часів перших Blood і Duke Nukem, і закінчуючи описаної в статті, являє собою цікаву загальну історію альтернативній всесвіту, в якій також йде війна з нацизмом. Практично кожна частина всесвіту завжди викликала захоплення серед геймерів самого різного віку. Вони розбавляли світ комп'ютерних ігор своєю небувалою жорстокістю і відкритістю. Але кожна нова частина являла собою вдосконалений варіант попередньої. Як видно, серія до сих пір тримає марку. Судячи з усього, тема з Бласковицем ще не закрита, і, можливо, в найближчому майбутньому геймери всього світу зможуть побачити продовження цієї захоплюючої епопеї з масовим знищенням нацистів. Гра вийшла стоїть, розробники попрацювали досить добре. Однак новій частині гри навряд чи варто очікувати раніше кінця 2018-початку 2019 рр. Блискучого успіху, який міг би поквапити розробників, не було, але стабільно високі рейтинги гра все ж займає.