Розширення Browsec: опис, переваги та відгуки

16 0 Новини високих технологій

Browsec – це зручний і безкоштовний VPN-розширення. Встановлюється в два кліка на будь-який браузер. Не потрібно придумувати логін з хитромудрим паролем, підтверджувати пошту і залишати відбитки пальців. Допомагає обійти гео-блокування і отримати доступ до фільмів, серіалів і акаунтів в соціальних мережах.

Розширення Browsec: опис, переваги та відгуки

Можливості та переваги сервісу

Розширення Browsec шифрує трафік через безпечну хмарну мережу. Це не дає кіберзлочинцям отримати особисті дані, а, головне, паролі до банківських рахунків. Користувач може безбоязно здійснювати онлайн покупки, знімати гроші, працювати з Qiwi і Webmoney.


Діючи як проксі-сервер, розширення Browsec змінює IP і реальне місце розташування на віртуальне. Завдяки цьому користувач обходить блокування і отримує доступ до будь-якого контенту, онлайн-платформ, а також сайтів по всьому світу. Відгуки про розширення Browsec підкреслюють, що на відміну від інших VPN, сервіс практично не впливає на швидкість. З включеним проксі доступний онлайн-перегляд відео без затримок із завантаженням. Також немає обмежень на безкоштовний пакет послуг, на відміну від Tunnel Bear або Hoxx. Ще один плюс – це невеликий розмір. Розширення «важить» всього 244 Мбайт і не гальмує оперативну пам'ять. Єдиний недолік у періодичній рекламі. Щоб від неї позбутися, потрібно підключити преміум версію за 299 $ в місяць.
Розширення Browsec: опис, переваги та відгуки

Як почати роботу з розширенням

Щоб встановити розширення Browsec в Opera потрібно в меню налаштувань і управління вибрати пункт «Розширення». В панелі зліва натиснути «Додати розширення». У вікні знайти в правому верхньому куті рядка «Пошук доповнень» і ввести англійськими літерами Browsec. Після того як відкриється сторінка з розширенням натиснути «Додати в Opera».


Користувачам Google потрібно зайти в Chrome-магазин через пошуковик або використовувати меню додаткових налаштувань. Для цього вибрати пункт «Додати спеціальні можливості». У вікні знайти «Пошук по магазину», ввести назву розширення і натиснути «Встановити». Для Яндекс Браузера розширення Browsec встановлюється через інтернет-магазин, як і для Google. Мобільна версія для iOS і Android є в Play Market, App Store і на офіційному сайті browsec.com.

Безпечний Browsec

Розширення Browsec – це засіб для анонімного серфінгу в інтернеті. Але про розташування центрального офісу або про творців практично нічого не відомо. Є лише веб-сайт та відомості, що це російський проксі-сервер, що належить Browsec LLC. Зв'язок з компанією здійснюється тільки по електронній пошті. У справжніх параноїків можуть виникнути підозри, що сервіс відстежує історію браузера і безсоромно продає її третім особам. І їх можна зрозуміти. Історія з VPN Hola дає повне право турбуватися. Але Browsec довів, що йому можна довіряти. У розширення вже понад 3 мільйона задоволених користувачів. Понад 20 тисяч людей оцінили роботу сервісу на «відмінно». А на Google Play рейтинг розширення становить 452 зірки.