Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

17 0 Новини високих технологій

Для розуміння причин затребуваності динамічного резонатора в No man's Sky потрібно поступово підходити до суті питання. Проект вражає своїми масштабами і неймовірною кількістю оригінального контенту. Адже немає нічого унікального, ніж відкритий космос. Про це і піде мова в статті.

Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

Про що взагалі гра?

Щоб зрозуміти суть проекту, досить уявити на мить, що всі планети неосяжної Всесвіту вже досліджені і між ними можна переміщатися на кораблях. Саме такі масштаби гайда No man's Sky.


Це симулятор космічного мандрівника. Кожен світ з усіма його жителями, скелями і рослинністю згенерований абсолютно випадково, бо не можна знайти двох однакових планет. І залишивши один колонизированный світ, можна вже ніколи до нього не повернутися. Для постійного переміщення в просторі гравцеві просто життєво необхідний динамічний резонатор. В No man's Sky його не так вже і просто дістати. Стиль гри не зводиться до якихось строгих рамок. Кожен геймер може обирати заняття до душі: будь то шахрайство при торгівлі з іншими цивілізаціями, відверте піратство, грабіж або винищення вищевказаних груп.
Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

Де взяти цей пристрій?

У готовому вигляді динамічний резонатор в No man's Sky зустрічається вкрай рідко. Зазвичай його збирають з трьох складових: микроплотной матерії і антиматерії і кризолита. Ці речовини теж складно дістати, але набагато легше, ніж відразу шукати резонатор. Фарм складових — найпоширеніший спосіб, адже можна наткнутися на багату жилу і гарненько розжитися резонаторами. Такий шанс часто використовують гравці, які обрали шлях ринкових спекуляцій. Адже на продажі пристрою можна добре розбагатіти і не відчувати труднощів при подорожах у космосі. А ось недосвідчені геймери з-за цього страждають, так як поспішають купити з рук, адже продавці часто завищують ціну.


Тому, якщо є бажання саме купити, а не зібрати самостійно, краще обстежити торгові термінали при подорожі з однієї станції на іншу.

Фарм складових, антиматерія

Зрозуміло, це не єдиний спосіб отримання пристрої, але він дієвий. В іншому випадку можна пошукати масу інших варіантів, адже на різних тематичних ресурсах є ряд порад по No man's Sky. Гайд по No man's Sky, що передбачає видобуток антиматерії, полягає у виконанні завдань NPC в районі заводу. Персонаж видасть схему, згідно якої потрібно добути близько 50 одиниць геридия. З цього мінералу крафтится антиматерія. Зазвичай на планетах речовина виглядає як стовп пари синього кольору. Рекомендується шукати жовті рослини, які продукують цинк — теж знадобиться для виконання завдання. Ще одним компонентом за рецептом є електронний пар з червоних кристалів плутонію. Після того, як зібрано потрібну кількість, слід скористатися отриманим раніше рецептом для створення антиматерії.
Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

Кризолит

У відгуках геймерів згадується, що це речовина зазвичай видобувається на планетах, з вкрай низькими температурними коефіцієнтами. Тому, щоб не стрибати по кожному космічному тілу, слід зосередитися на холодних світах. Сам мінерал володіє синім кольором і має вигляд кристалів. Потрібно 100 одиниць ресурсу для динамічного резонатора в No man's Sky.

Микроплотная матерія

Теж збирається з декількох складових, як і антиматерія. Потрібні 10 одиниць платини і 50 заліза. Ці цифри потрібно помножити на 4 адже для динамічного резонатора в No man's Sky потрібно саме чотири одиниці микроплотной матерії. Видобуваються досить просто: залізо можна знайти на будь-якому астероїді, а платина в основному лежить на складах у контейнерах, які розбиті на купки по п'ять штук. Все, що залишається - це залізти в інвентар і зробити необхідні маніпуляції, щоб вивести три ключові компоненти. Далі вони з'єднуються, і виходить бажаний резонатор.
Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

Як розбагатіти

У грі валюта називається юнітами. Слід зазначити, що не існує єдиного способу заробітку коштів у проекті, адже гравець починає свій шлях на довільному світі. Тому будуть розглянуті лише найпоширеніші способи, як заробити багато юнітів в No man's Sky.
 • Видобуток перлів . Собівартість кожної приблизно 27000 знайти можна в світах з великою кількістю варти. Дуже вигідно, враховуючи, що на планеті цих «смаколиків» може бути кілька.
 • Перепродаж . В різних системах вартість на ресурси варіюється в самих неймовірних інтервалах. Те, що дорого в одному терміналі, може бути вкрай дешево в іншому. Так можна виручити дуже багато грошей, якщо скуповувати за мінімалці які-небудь ресурси і перепродавати їх за позахмарними цінами там, де матеріал або мінерал є рідкістю. Можна видобувати копалини на астероїдах і просто шукати місця, де за них дають найвищу ціну.
 • Гравітаційний куля . Такий же дорогий ресурс, як і перлина. Зустрічається на різних світах, рекомендується шукати в темний час доби — світяться в темряві. Сам факт присвоєння такого майна постійно привертає увагу вартою, які негайно атакують після знаходження артефакту.
 • Камінь «Атлас» . Такий дістається гравцеві, що відвідав однойменну космічну станцію. Продати можна за 70000 юнітів.
 • Перше відвідування . Якщо геймеру пощастило стати першовідкривачем нової сонячної системи, видається приз в 5000 юнітів. Не надто велика нагорода, але приємний бонус, враховуючи, що і системи генеруються випадковим чином.
 • Дослідження . Якщо вже пощастило знайти нову систему, треба сканувати світи на присутність форм життя. У нових тварин вартість буде 2000 а рослин — всього 500 юнітів.
 • Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

  Питання створення гипердвигателя

  В No man's Sky жодному геймеру не хочеться засиджуватися на рідній планеті. За відгуками користувачів, долає бажання швидше злетіти до зірок на освоєння космічного простору. Для того щоб здійснити задуману мрію, потрібно сконструювати гіпердвігатель. Потрібно відкрити технологію міжзоряних перельотів. Робиться наступним чином:
 • Провести ремонт корабля і полетіти в космос.
 • Піддати детальному скануванню рідну сонячну систему.
 • Знайти кур'єра, який передає креслення двигуна.
 • Зайнятися складанням геридия та отриманням динамічного резонатора (як було описано вище).
 • Зібрати по кресленню гіпердвігатель.
 • Здавалося б, справу зроблено. Але його потрібно ще і заправити. І це стане чи не основним заняттям у грі, адже паливом служить саме антиматерія. Як її отримати, вже було описано вище. Але його можна ще й купувати. Отже, гравцеві буде потрібно паралельно вникати не тільки питання, де взяти гіпердвігатель, але і як торгувати в No man's Sky. Відповідь знову-таки вище. Потрібно просто знаходити ресурс дешевше і продавати його дорожче. Не слід шукати найбільш високу ціну, достатньо зупинитися на цифрі, здатної покрити витрати.
  Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

  Цікаві моменти

  Ігрове простір проекту настільки велика, що після проходження навчального режиму про багатьох речах залишається лише здогадуватися. Тому в деяких аспектах не розібратися без добротного гайда. Приховані речі в No man's Sky можна знайти всюди. Наприклад, у земних надрах таяться цінні корисні копалини. Слід удосконалити розщеплювач, щоб дістатися до них. Передбачений також ряд моментів, про які однозначно варто знати початкуючому дослідникові космічного простору:
 • Битва зі стражами дає непоганий приріст до ресурсів у разі перемоги.
 • Розгадуючи загадку Моноліту, можна отримати цінну винагороду.
 • При зустрічі з розумними інопланетянами є варіант придбання додаткової варп-осередки.
 • Сигнали сканерів. При зломі цих пристроїв можна знайти ряд корисних ресурсів, у тому числі збільшити слоти в Экзокостюме.
 • Це найбільш важливі моменти гри. В проекті безліч сюрпризів і бонусів, бо кожен ризикує наткнутися на унікальний, раніше невідомий секрет.

  No man's Sky: 3 способи потрапити в центр

  Дивно, але метою є подорож в саме серце Галактики. Звичайно ж, тим, хто віддає перевагу розтягувати задоволення, гайди не знадобляться. Адже є безліч цікавих світів, які ще не досліджені. Однак, якщо геймеру це остаточно набридло, передбачені надійні та перевірені способи досягнення поставленої мети:
 • Пошук «Кротячих Нір» . Маються на увазі, звичайно ж, чорні діри. Особливістю No man's Sky є те, що ці аномалії перекидають гравця до систем, розташованих поблизу від центру. Варп-осередків витрачається менше, ніж при звичайному перельоті, тому достатньо приділяти увагу локаціях для дозаправок.
 • Дотримуватися шляху «Атласу» . Мова про вищевказаної станції, яка видає однойменні камені. Після складання восьми каменів можна буде прямувати до центру.
 • Маніпуляції з збереженнями . Суть методу проста: робиться два збереження. У другому — камінь «Атласу». Потрібно загинути, завантажити перше збереження і пройти до місця загибелі. На «могилі» будуть наявні предмети. Таким способом можна набити вісім каменів.
 • Гайд No man's Sky "Динамічний резонатор": керівництво для початківців, особливості проходження та відгуки

  Висновок

  Користувачі стверджують, що гра, безумовно, дуже цікава і в неї варто пограти всім любителям космічних подорожей. Проект надовго затягує. Припаде до душі тим, кому сподобалися подорожі по галактиці ще в грі Spore.