Лісовий Фиддлстикс: гайд

15 0 Новини високих технологій

Гайд на Фиддлстикса в лісі передбачає огляд предметів для кращої складання, плюсів і мінусів персонажа, а також рун з уміннями. Даний чемпіон протягом сьомого сезону рідко обирався в матчах на Полях Правосуддя, але має право на життя. При відповідних навичках він може наносити величезна кількість шкоди всій команді супротивників.

Головні позитивні і негативні сторони

Гайд на Фиддлстикса краще всього почати з того, які у нього є сильні і слабкі сторони. З мінусів в список входить слабкість на ранньому етапі і вразливість до контргрі у лісі. Без синього баффі (голема) стає майже марним, плюс - мінімальна мобільність з швидкою смертю при фокусі ворожого авангарду. Серед позитивних моментів у грі за чемпіона відчуватиметься легкий фарм міньйонів завдяки сетапу навичок, непоганий контроль одиночної цілі. У командному бою герой може стати вирішальним чинником перемоги, якщо правильно використовує свій ультімейт.
Лісовий Фиддлстикс: гайдВміння

Вміння гайде на Фиддлстикса є основою, адже для гри необхідно знати всю інформацію про них та порядку прокачування. Пасивна здатність «Трепет» полягає в тому, що використання навичок з підготовкою в 15 секунди збільшує швидкість пересування героя. Активний навик (Q) «Жах» накидає ефект переляку на ціль і та починає йти в зворотному управлінні. Друге вміння (W) «Виснаження» висмоктує з ворога здоров'я та при цьому регенерує його у самого Фиддлстикса протягом п'яти секунд. Кількість залежить від рівня прокачки. Третя активна здатність (Е) «Темний вітер» запускається на мету, завдає шкоди, накладає «мовчання» і перестрибує по черзі ще п'ять цілей. Ультімейт (R) є головною зброєю для нанесення масового утрати. Після активації починається коротка підготовка, після герой робить стрибок в обрану точку. Навколо нього з'являється область, яка завдає великої шкоди всім ворогам всередині. Під час дії персонаж може користуватися всіма навичками. Прокачувати краще спочатку W, далі Ті, останнім Q, над ход - по можливості.
Лісовий Фиддлстикс: гайдРуни

Нові руни гайде на Фиддлстикса необхідно обов'язково згадати, так як 7 сезон скінчився, а це нововведення має першорядне значення. Основною гілкою беріть «Чаклунство» для збільшення сили умінь на 15 одиниць. Перша руна «Магічна комета» - додатковий снаряд після потрапляння умінням в місце, де стояв ворог. Далі в цьому напрямку вибирайте «Потік мани» для регенерації даного ресурсу 1 раз в хвилину за перше використання уміння. Руна «Вищість» скорочує на 10% перезарядку здібностей на рівні 10 надмірна відсоток перетворюється в силу умінь. Останнім варіантом краще всього вибрати «Насувається бурю», яка кожні 10 хвилин додає показник сили атаки і умінь. У другій гілці «Домінування» корисними рунами буде «Колекція очей» і «Нещадний мисливець». Перша накопичує шкоди за вбивства, а друга - швидкість пересування між боєм.
Лісовий Фиддлстикс: гайд

Збірка

У гайде на Фиддлстикса в 2017 році начальними предметами в ліс рекомендується збирати «Талісман мисливця» і зілля на відновлення здоров'я. Намагайтеся ставити тотеми, щоб не вмирати під тиском ворожого лісника. Як можна раніше користувачеві необхідно зібрати «Зачарование: Рунное ехо» та «Пісочний годинник Жони». Це ядро, яке дозволить наносити шкоди у командних битвах і виживати. Предметом на швидкість бігу повинні бути «Чоботи чарівника». Ще одним хорошим варіантом є «Смертельна капелюх Рабадона», яка дає велику кількість сили умінь. Інші дві речі беруться адаптивно під ворога. Стандартним варіантом є «Кришталевий скіпетр Рилай» і «Посох Безодні». Вони додадуть шкоди, дадуть пробивання броні і уповільнення з використаних навичок. Альтернативою в гайде на Фиддлстикса в 7 сезоні може бути «Завіса Банши» як більш захисний предмет.