Про «Планету Самоцвітів»: проходження 438 рівня, невеликий гайд

18 0 Новини високих технологій

Компанія Nevosoft з Санкт-Петербурга завжди радувала власників смартфонів різними міні-іграми. На цей раз мова піде про «Планеті Самоцвітів». Проходження 438 рівня в грі іноді викликає труднощі.

Про «Планету Самоцвітів»: проходження 438 рівня, невеликий гайд

Про проект

Жанр «три в ряд» популярний завдяки своїй простоті і нескладність. Досить рухати пальцем кольорові камінчики, щоб складати комбінації і вигравати. Такий принцип лежить в основі, від нього відштовхуються розробники як на елементарному додатку типу «Планети», так і в повноцінному браузерном онлайновому проекті «Небеса». Прості дії в клітинках обплітаються яким-небудь змістом, а іноді навіть сюжетом.


В даному випадку сюжетної лінії немає, проект служить просто гарним варіантом вбити час і розслабити мізки. Всі складнощі при проходженні 438 рівня «Планети Самоцвітів» виникають у гравців-перфекціоністів, ведених бажанням пройти етап на максимальну кількість очок — три зірки. Труднощі з'являються, якщо є обмеження за часом або кількістю ходів.
Про «Планету Самоцвітів»: проходження 438 рівня, невеликий гайд

Гайд по 438 рівнем гри

«Планета Самоцвітів» не з розряду складних інтерактивних головоломок. Але часом над етапом доводиться трохи подумати. Або скористатися пошуковою системою, щоб знайти якусь рекомендацію. На проходження 438 рівня «Планети Самоцвітів» відведено цілих 37 ходів. Мета — опустити жовтий метеорит, який перебуває у верхньому лівому кутку. Здавалося б, все просто, але заважають сині клітини, які створюють якусь подобу кам'яної перепони. Протягом гри такі потрібно буде розбивати, вдаючись до допомоги повітряного тотема. А також перешкодою є лід. Обидві перешкоди в лівій частині екрана слід намагатися розбити з самих перших ходів.


Метеорит зміститься ближче до центру. Після цього необхідно пересунути бонус повітря до такого, щоб звільнити прохід униз, якщо він все ще закритий камінням. До кінця гри можуть залишатися порожні «стовпчики» у разі, якщо брила льоду у верхньому рядку ще не розбита. Такого допускати не можна, тому потрібно використовувати бомбочки, прибирають лінію, при першій можливості. Інакше може не вистачити ходів, щоб завершити проходження 438 рівня «Планети Самоцвітів».
Про «Планету Самоцвітів»: проходження 438 рівня, невеликий гайд

Висновок

Якщо все йде як по маслу, метеорит майже внизу, а ходів ще досить, можна посувати самоцвіти в правому верхньому куті. Зрештою «театр військових дій» зміщений в ліву частину екрану, а права залишається недоторканою. Як наслідок, можна набити там до 10000 очок, а вже на завершальному ході опустити метеорит і закінчити проходження 438 рівня «Планети Самоцвітів» на три зірки.