Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис

19 0 Новини високих технологій

Грати в одиночні ігри вже давно вийшло з моди. Технології дозволяють створювати сервера і збиратися на них разом з друзями. Спільні ігри поступово завойовують ринок. Більшість гравців в Minecraft, CSS, SAMP, Rust замислювалися про створення власного ігрового сервера. Але після створення зіткнулися з непередбаченою проблемою, тому що не знають, як зробити себе адміном на своєму сервері. Функції адміністратора можна покласти на будь-якого гравця. Але, як правило, створюють сервера для того, щоб самому мати розширені можливості і особливі привілеї. Тим більше, що в деяких іграх передача прав адміна – це велика відповідальність. Від його поведінки залежить популярність сервера. Тому роль головного адміністратора творець воліє виконувати самостійно.


Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис

Як зробити себе адміном на своєму сервері

Цим питанням задається кожен гравець, створив свій ресурс в інтернеті. У більшості нових ігор ця функція додана в інтерфейс для спрощення завдання. Але не у всіх є можливість і бажання переходити у новинки ігрової індустрії. Комусь не подобається новий движок. Хтось не хоче постійно оновлювати свій комп'ютер, тому що дуже дорого. Є вихід – грати в старі популярні ігри. Подібним займається багато людей, тому нудьгувати одному точно не доведеться. Як зробити себе адміном на своєму сервері? В цій статті ви знайдете детальну інформацію, яка допоможе вирішити вашу проблему покроково. Далі наведено ряд популярних ігор, у яких виникають труднощі при отриманні прав адміністратора.


Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис

Minecraft

На будь-якому сервері цієї гри повинен знаходитися адміністратор, який виконує кілька функцій: модерація чату, установка і настройка нових плагінів для комфортної гри, благоустрій ігрового світу. У людини, незнайомої з консольними командами, виникає проблема з отриманням прав адміна. Ось покрокова інструкція, яка допоможе розібратися, як зробити себе головним адміном на своєму сервері в Minecraft.
Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис

Перший спосіб

 • В Minecraft запустіть консоль сервера.
 • У вікні, пропишіть команду op user. Замість user вводите свій ігровий нік.
 • Після цієї операції ви отримаєте усі права.
 • Другий спосіб

  Є ще один спосіб зробити себе адміном.
 • Встановіть плагін PermissionsEx.
 • У ньому створіть групу "Адміністратори" і додайте туди себе.
 • Обидва способи робочі, але перший найбільш простий у виконанні.

  Counter-Strike: Source

  Про необхідність адміністратора на серверах цієї гри можна сказати лише те, що вони обов'язково повинні бути. З їх допомогою можна оперативно позбавитися від настирливих і неадекватних гравців, читеров, що стоять просто так. Якщо потрібно терміново змінити карту, теж допоможе адмін.
  Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис
  Як правило, вони грають не так часто, але втручаються в ігровий процес постійно. Про те, як зробити себе адміном на своєму сервері CSS v34 знають не всі. Ця інструкція містить два способи та допоможе отримати потрібні права.

  Перший спосіб: через IP-адресу і Steam

 • Зайдіть в папку сервера і знайдіть файл admins_simple.ini.
 • Відкрийте його за допомогою блокнота.
 • В самому низу напишіть "!85123244.15" "99:z". Всередині перших лапок повинен бути ваш IP-адресу. Другі залиште без змін. Вона містить команду, яка надає права адміна.
 • Збережіть файл і перезапустіть сервер. В консолі напишіть sm_admin. Після цього відкриється меню адміністратора.
 • Додайте Steam. Для цього в тому ж файлі admins_simple.ini додайте "STEAM_0:0:1525364413" "bce". Замість цифр у перших лапках вставити свій номер Steam. Другу частину не міняйте.
 • Другий спосіб: через нік гравця

  Крім цього, є ще один метод. В ньому права видаються по ніку в грі. Робиться це по аналогії і так само легко.
 • Відкрийте файл admins_simple.ini.
 • В кінці напишіть "ваш нік" "abc" "ваш пароль". Другі лапки без змін, перші і треті - у відповідності з вашими даними.
 • У папці з конфігураційними файлами знайдіть і відкрийте core.cfg. В ньому рядок "PassInfoVar" "_password". Змініть зміст друге лапок "_pw". Збережіть і перезапустіть сервер.
 • Зайдіть в гру і напишіть в консолі setinfo "_pw" "ваш пароль". Вводите це при кожному вході. Після цього на сервері пишіть sm_admin. З'явиться вікно адміна, що підтверджує ваші права.
 • Прочитавши обидва варіанти, ви дізналися, як зробити себе адміном в КСС v34 на своєму сервері. Виявилося, що це не так вже складно.

  SAMP

  Можна сміливо сказати, що рівень самостійного регулювання вмісту в SAMP один з найвищих. Власники серверів визначають, що потрібно просувати гравцям і які події будуть очікувати в найближчому майбутньому.
  Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис
  Але гра досить стара і не має вбудованого функціоналу для мультиплеєра. Тому питання про те, як зробити себе адміном на своєму сервері САМПО, є цілком закономірним. У цій невеликій інструкції покроково описано два способи.

  Перший спосіб

 • Авторизуйтесь в панелі адміністратора rCon. Для цього використовуйте команду /rcon login[pass].
 • Після авторизації відкривається доступ до всіх команд. Напишіть /adminpass[id]. Видайте собі потрібні права адміна.
 • Другий спосіб

 • В каталозі гри відкрийте папку scriptfiles. У ній потрібно знайти текстовий файл, який названий вашим ніком. Це обліковий запис, в якій зберігаються настройки.
 • Відкрийте і змініть рядок AdminS. Встановіть значення адміністратора. Збережіть файл і зайдіть наново в гру.
 • Як ви бачите, отримати права адміна було дуже просто. Другий спосіб може здатися трохи складніше, але зате він ефективніше і не вимагає знань плагіна rCon.

  Rust

  Багато хто знає, що Rust користується популярністю в режимі багатокористувацької гри. Незважаючи на це, розробники досі не ввели підтримку налаштування сервера всередині гри. Відповідно, умільці користуються самостійно налаштованими плагінами, які дозволяють встановити для кожного гравця рівень прав.
  Як зробити себе адміном на своєму сервері - докладний опис
  Але рішення не зовсім безпечне. Для отримання можливостей адміністратора потрібно передавати пароль від rCon, який збігається з паролем від всього сервера. Тому адмінами призначають тільки дуже довірених осіб, з якими власник знайомий особисто. Якщо ж ви хочете дізнатися, як зробити себе адміном на своєму сервері у Rust, то прочитайте цю інструкцію:
 • Відкрийте консоль і увійдіть з паролем від rCon.
 • Додайте нового адміністратора командою: /addadmin «нік».
 • Дайте йому права командою: /setflag "нік адміна" "назва команди". Ось які команди можуть бути: god - активувати або відключити режим безсмертя; give – видати предмет; kill - вбити іншого гравця; tp – телепортація гравця.
 • Тепер обраний гравець має виданими правами. Зовсім необов'язково говорити йому пароль від сервера, що підвищує безпеку. Всі ці команди можна зробити і для свого персонажа, щоб постійно не вводити дані для входу.

  Висновок

  Підводячи підсумок, можна сказати, що отримати права адміністратора на серверах найпопулярніших ігор не так вже й складно. У даній статті представлені найбільш прості і відомі способи, які допоможуть дізнатися, як зробити себе адміном на своєму сервері, навіть якщо ви не розбираєтеся. Це досить затребувана зараз, у зв'язку з припиненням підтримки деяких ігор або з відсутністю можливості створювати і керувати серверами безпосередньо в грі. Слідуючи простим радам, представленим у цій статті, ви зможете без праці видати адміністраторські права не тільки собі, але й іншій особі, якщо виникне така необхідність. У деяких людей виходить навіть заробляти, будучи адміністраторами на своїх серверах. Власники великих і розкручених серверів, на яких грає багато людей, отримують досить солідні гроші. Заробляють вони в основному, продаючи певні можливості гравцям. Тобто, щоб на місяць отримати права адміна, потрібно власнику заплатити невелику суму. Для перетворення свого сервера в джерело доходу потрібно вже більш грамотна і детальна настройка, а також його цілодобова підтримка. Але для звичайної гри з друзями цілком вистачить рекомендацій, запропонованих вище.