Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?

20 0 Новини високих технологій

Серія «Сімс» стала однією з найбільш успішною за всю історію комп'ютерних ігор, так як вона підходить абсолютно для всіх користувачів будь-якої статі будь-якого віку і будь-якого соціального статусу. А це означає, що фанатська аудиторія є просто величезною. Але що саме приваблює людей в цій грі? Справа в тому, що ви отримуєте повний контроль над своїм персонажем (якого, між іншим, ви самі створюєте), в результаті чого ви можете влаштовувати його життя, облаштовувати його будинок, заводити знайомства з іншими персонажами, ходити на роботу, влаштовувати відпустку і робити безліч інших цікавих речей. Однак у багатьох геймерів виникають проблеми з потребами у четвертій частині гри, з-за чого вони починають шукати чити на «Сімс 4» на потреби. На щастя, все не так складно, тому ви можете просто прочитати цю статтю, і ви досить швидко впораєтеся з усіма своїми проблемами. Чити на «Сімс 4» на потреби можна використовувати, щоб швидко і ефективно, так що у вас не повинно виникнути жодних труднощів.


Що не так з потребами?

Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Перш ніж ви дізнаєтеся чити на «Сімс 4» на потреби (код, між іншим, виглядає трохи не так, як ви можете собі його представляти), необхідно розібратися, в чому ж полягає проблема. Отже, у вас є персонаж, який здатний на багато що. Однак, так як це симулятор життя, ваш персонаж втомлюється, починає хотіти їсти, спати, веселитися, справляти нужду і так далі. Все це контролюється потребами вашого персонажа. У вас є шість окремих шкал, які у своєму темпі поступово зменшуються, і якщо якась з них впаде до мінімуму, то у вас можуть з'явитися серйозні проблеми. Відповідно, вам потрібно постійно піклуватися про потреби вашого персонажа, що зробити не так-то просто, і вам доведеться обмежувати себе. Саме тому багато геймери хочуть роздобути чит-код на потреби у «Сімс 4». Що ж, настав час дізнатися, як же вимкнути ці неприємні і настирливі шкали.


Включення режиму розробника

Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Є люди, які помилково вважають, що чити на «Сімс 4» на потреби вводяться так само, як у більшості комп'ютерних ігор. Так, в «Сімс» є кілька читів, які вводяться просто в консолі, наприклад, чит на гроші. Однак, якщо ви хочете контролювати потреби вашого персонажа, то вам доведеться піти на крок далі. Мова йде про включення режиму розробника. Отже, спочатку вам потрібно викликати консоль: для цього вам потрібно використовувати комбінацію клавіш Ctrl, Shift і C. Коли ви побачите консоль, в неї вам потрібно буде вписати код Testingcheats true. З його допомогою ви зможете активувати набагато більшу кількість цікавих функцій, які дозволять вам різноманітити ігровий процес. І як ви вже могли здогадатися, однією з цих функцій є відключення потреб.

Відключення потреб

Як використовувати чіти на "Сімс 4" на потреби?
Тепер ви вже повинні зрозуміти, що чити на «Сімс 4» на потреби в стандартній формі не існують. Але що ж робити? Щоб скористатися новообретенными здібностями, вам необхідно затискати клавішу Shift, а потім натиснути мишею з різних предметів. Натискайте на вашого сіма і в абсолютно новому меню вибирайте пункт «Чіт-код на потреби», після чого натискайте «Відключити ослаблення потреб». Ось і все, тепер ваш сим не буде більше вередувати.