Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"

19 0 Новини високих технологій

Гайд на Насуса в даній статті представлений так, щоб користувач зумів краще зрозуміти його плюси і мінуси, щоб перемоги давалися більш легким шляхом. Цей чемпіон з гри «Ліга Легенд» має величезний потенціал для того, щоб ставати головним чинником перемоги в матчі. Головне, правильно позиціонувати і використовувати його унікальну механіку.

Вибір лінії

Гайд на Насуса в ліс втратив актуальність тоді, коли матчі стали тривати менше тридцяти хвилин в більшості випадків. Це було під час 6-7 сезону, і для даного чемпіона це стало вироком. Він неймовірно сильно залежить від фарма з першого вміння та накопичення атаки. З лісових монстрів він не зможе це зробити достатній кількості, і так само швидко, як на верхній лінії. Герой буде сильно відставати від суперника, особливо від персонажів за типом Джарвана 4 Седжуани і Маокая. Ще й існуватиме ризик, що на слабкого на початку Насуса обрушиться контргра, а тоді він стане зовсім марним. Саме тому для нього кращим варіантом є топ.
Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"Плюси і мінуси героя

У гайде на Насуса просто необхідно обов'язково вказати його сильні сторони, які повинні бути використані в кожному матчі. Важливо завжди пам'ятати, що кожну секунду з вдалим використанням першого навички він стає сильнішим. На лінії рідко існують проблеми з обміном вміннями, адже пасивна здатність дозволяє відновити. Хороше уповільнення є інструментом для того, щоб не занадто мобільний Насус зумів наздогнати жертву. У пізній стадії цей танк з величезною втратою стане величезною проблемою для ворогів. З мінусів, які потрібно відзначити гайде на Насус, в першу чергу, сильно відчувається слабкість на початку гри. Саме в цей момент його можуть просто знищити і вимкнути з команди. Вбивати персонажа в цей момент не дуже складно, адже у нього немає навичок для швидкого виходу з бою. Чемпіони зі скиллшотами і дальніми пострілами є величезною проблемою, адже вони не дозволять спокійно добивати міньйонів.
Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"Вміння

Будь гайд на Насуса повинен позначати уміння і пріоритет їх прокачування для користувачів. Пасивна здатність «Пожирач душ» дає вампіризм від ударів по ворогу або миньонах. Перший активний навик (Q) «Витягує удар» при використанні і вдало добитом ворожому монстрі накопичує три одиниці атаки, за чемпіона шість. Робити це можна нескінченно, в чому і полягає сила героя на пізній стадії. Друге вміння (W) «Висушення» на п'ять секунд уповільнює ворога з наростаючими відсотками від швидкості бігу. Третій навик (Е) «Примарний вогонь» активується у вигляді області поразки з невеликим втратою. Основна його користь у тому, що у ворога від попадання в неї знижується показник броні. Ультімейт (R) «Лють пісків» – потужний інструмент, адже відновлює здоров'я, додає бонусне в розмірі від 300 до 600 одиниць і збільшує опору. При цьому всі вороги навколо Насуса будуть отримувати шкоди, дальність атаки виростає, а «Витягує удар» перезаряджається в два рази швидше.
Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"

Руни

Нові руни по закінченню 7 сезону в гайде на Насуса допоможуть з виживаністю, що важливо на початковій стадії. Гілка «Хоробрість» надасть 130 одиниць здоров'я, а перша на вибір «Хватка нежиті» додасть утрати від автоматичних атак. При цьому кількість залежить від максимального здоров'я Насуса, і ще відновлюється здоров'я – ідеальний варіант. Руна «Стійкість» додає стійкості після використання навичок і за їх перезарядку. «Залізна шкіра» з наступного ряду додасть 5 очок броні і буде збільшувати загальна кількість захисту при кожному лікуванні. Руна «Розростання» із збільшенням здоров'я на 02% від максимуму за вісім убитих міньйонів для залежного від фарма героя - справжня знахідка. В гілці «Чаклунства» візьміть «Сферу знищення», яка дає щит, якщо магічне вміння опускає рівень здоров'я нижче 30%. «Опік» в якості останньої руни для додаткової шкоди.
Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"

Складання предметів

В 7 сезоні гайд на Насуса передбачає старт матчу з захисних предметів. Це може бути «Тканинна броня» або «Щит Дора», а якщо лінія більш-менш спокійна, тоді скористайтеся «Шкідливим зіллям». Складання предметів досить ситуативна, адже на початку ви завжди будете грати від оборони. Якщо ворог з магічними або фізичними здібностями створює сильний тиск, тоді збирайте на «Обладунок " парфумів» або «Крижане серце». При домінуванні сміливо беріть «Потрійний союз» і не давайте противнику на лінії схаменутися. У будь-якому випадку, всі ці предмети потрібні в збірці, з різницею лише близько покупки. Черевики «Поступ Меркурія» допоможуть зменшити тривалість контролю, а «Шипована обладунок просто відмінний предмет від «суперкерри» з величезною шкодою від авто пострілів. Останнім предметом може стати «Броня мерця», «Обладунок Вармога» або «Випробування Стерака».
Гайд на Насуса в "Лізі Легенд"

Найбільш небезпечні противники

Гайд на Насуса в «Лізі Легенд» можна вважати завершеним, якщо не сказати про його головних ворогів. Цю гонку очолюють Даріус з Ренектоном – персонажі з великим втратою на будь-якій стадії матчу. Спочатку вони заженуть вас під вишку і, в кращому випадку, позбавлять фарма. Гірше, коли вони запрацюють для себе кілька вбивств і ситуація стане критичною. З середини гри з ними можна конкурувати, але до цього часу потрібно хоча б 200 одиниць бонусних з першого навички. Далі за ступенем неприємності в гайде на Насуса у LoL йдуть Гнар і Тімо. Вони можуть завдавати багато шкоди з дистанції, а можливості відповісти на це у даного героя немає. Перший просто вискочить навіть під уповільненням, другий повісить сліпоту і атакувати пропаде сенс. Також варто побоюватися Джейсі і Чогата, так як вони можуть миттєво наносити занадто багато шкоди.