Dxf формат як відкрити?

17 0 Новини високих технологій

Завдяки широкому спектру програм, розроблених для роботи з векторною графікою, можна створити будь-креслення в електронному варіанті за короткий проміжок часу. Безумовно, кожна програма надає свій дозвіл файлу. Однак виникають ситуації, коли файл, створений в одній програмі, необхідно відкрити абсолютно в інший. Щоб полегшити завдання, був створений формат DXF – Drawing Exchange Format. Якщо файл знаходиться в даному розширенні, це означає, що він містить векторне зображення.


Як відкрити файл з розширенням DXF?

Формат DXF розроблений з метою підтримки обміну між графічними редакторами. Його розробка передбачає, що кількість способів для читання файлу пропорційно кількості програм, що дозволяють працювати з векторною графікою. Визначити, чи є це дійсністю, можна за допомогою відомих програм. В якості прикладу можна розглянути файл, який містить креслення авіамоделювання.

Варіант 1: Autodesk AutoCAD

Компанія Autodesk, яка здобула популярність завдяки програмі AutoCAD, є повноправним розробником формату DXF. Тому якщо міркувати логічно, то саме цей продукт може найбільш органічно запропонувати роботу з подібним дозволом. Важливо відзначити, що програма AutoCAD дозволяє відкривати і редагувати DXF файли будь-якого розміру.
Dxf формат як відкрити?
Програма являє собою досить дорогий продукт, але в якості ознайомлення користувачі можуть випробувати триальный варіант, який можна використовувати безкоштовно протягом перших 30 днів. Отже, щоб відкрити файл з дозволом DXF, використовуючи програму AutoCAD, слід:
 • Клікнути в головному меню програми на піктограму відкриття файлу. Цю дію можна також здійснити за допомогою комбінації клавіш «Ctrl+O».
 • Після того як відкриється вікно провідника, перейти в папку з місцезнаходженням файлу формату DXF. За замовчуванням налаштування програми встановлені таким чином, що вона відкриє файл в форматі DWG. Тому для відкриття файлу DXF слід вибрати його в списку.
 • Після того як файл вдасться відкрити, користувачам надається потужний арсенал, який дозволить створювати різні моделі у форматі DXF.


  Варіант 2: Adobe Illustrator

  Dxf формат як відкрити?
  Графічний редактор Adobe також користується великою популярністю в даній області. Редактор володіє досить спокійним і зручним у використанні інтерфейсом, який надає можливість працювати з багатьма функціями і шаблонами. Adobe Illustrator, аналогічно AutoCAD, є спеціальним програмним забезпеченням для професіоналів, в якому також можна створювати і редагувати креслення в форматі DXF. Щоб ознайомитися з програмою, можна завантажити пробну версію, однак її термін обмежений і становить 7 днів. Щоб відкрити файл з розширенням DXF допомогою редактора Adobe Illustrator, необхідно:
 • Вибрати в меню «Файл» або в розділі «Нещодавні» натиснути на кнопку «Відкрити». Для полегшення завдання можна використовувати комбінацію клавіш «Ctrl+O»
 • В програмі за умовчанням можна вибирати файли всіх форматів, тому не потрібно налаштовувати ніяких функцій.
 • Після того, як потрібний файл обраний, слід його відкрити.
 • Файли DXF можна переглядати, редагувати і конвертувати.

  Варіант 3: Corel Draw

  Dxf формат як відкрити?
  Незважаючи на масу переваг попередніх програм, Corel Draw вважається лідером серед подібних продуктів. З його допомогою можна не тільки створювати графіку, але і малювати 3D-моделі. Програмне забезпечення володіє безліччю корисних функцій, за допомогою яких можна перетворювати растрову графіку у векторну. Щоб користувачі могли ознайомитися з можливостями програми, надається пробна версія, розрахована на 15 днів. Відкриття файлу формату DXF відбувається стандартним способом, який практично не відрізняється від попередніх варіантів. Програмне забезпечення, що володіє потужним набором інструментів і широкими можливостями, дозволяє спростити роботу з файлами різних дозволів. Розширення DXF було створено як універсальний формат, що дозволяє використовувати різні варіанти для його редагування.