Коротко про те, як в "Ютубі" змінити вік

25 0 Новини високих технологій

Досить багато людей вважають YouTube своїм хобі, а деякі навіть повноцінною роботою, за яку їм добре платять. Це можна навіть назвати раєм, але не все так спокійно. Адже на вищевказаному сайті існує досить велика конкуренція і не кожен стане витрачати час на ваше відео, коли є аналогічне і більш просунуте – це і стимулює нових людей створювати те, що ніколи ще не було показано, або ж те, що виділяється з інших своєю атмосферою. В даній статті піде мова про те, як в «Ютубі» змінити вік. Цей навик істотно зблизить вас з усіма передплатниками, не примушуючи замислюватися про те, що ваше відео не будуть рекомендувати бажаної аудиторії.


Як в «Ютубі» змінити вік, а також про те, навіщо це необхідно

Багато людей задаються питанням про те, як змінити вік в YouTube. У Google існують свої сторінки, за типом Mail.ru "Коло", тільки більш великі. Вони поєднують між собою багато облікові записи, пов'язані з вищевказаним сайтом. При створенні пошти Google ви обов'язково вводите свою точну дату народження, яка і поширюється на інші додатки від Google, в тому числі і на YouTube.
Коротко про те, як в "Ютубі" змінити вік
Найчастіше люди задаються питанням про те, як в «Ютубі» змінити вік, тільки з тієї причини, що їх контент, розрахований на більш дорослу аудиторію, але в профілі написана дата, яка якимось чином може відлякати людей. Варто сказати про те, що змінити вік в профілі. Але якщо дуже хочеться якимось чином приховати від глядачів, то наступна інструкція саме для вас:


 • Зайдіть у свій Google+, після чого перейдіть в профіль.
 • Там потрібно знайти пункт "Про себе", де навпроти віку буде кнопка "Змінити".
 • Після проведення даної операції дата народження буде змінена в профілі YouTube.

  Як поставити вік на «Ютубі» як «Прихований»

  Зміна віку є загальнодоступною функцією, незалежно від того, який статус притаманний вашого екаунту в YouTube. Для того щоб виконати наступну інструкцію, ви повинні обов'язково бути власником аккаунта, адже при зміні профілю можуть попросити код з смс.
  Коротко про те, як в "Ютубі" змінити вік
  Інструкція про те, як приховати вік:
 • Зайдіть в пункт «Мій канал», потім натисніть кнопку «Змінити»
 • Якщо все зробили правильно, то біля пункту «Вік» буде кнопка «Сховати», після натискання може знадобитися підтвердження того, що ви погоджуєтеся з дією.
 • Нижче натисніть «Застосувати», тепер можете заходити в профіль. Якщо інформація не оновилася, то перезавантажте сторінку.
 • Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у тому, як в «Ютубі» змінити вік. Варто також пам'ятати, що ця функція доступна кожному користувачеві. Якщо ви з якихось причин соромитеся свого віку, то даний метод саме для вас.