Всі якості зброї в "КС: ГО" за порядком

23 0 Новини високих технологій

Багато гравців хоча б раз чули про такій грі, як CS: GO. Вона й донині перебуває в списку найбільш популярних, починаючи з 2004 року, коли вона ще була всього лише користувальницьким доповненням. Її популярність полягає не тільки доступність, але і в змагальному моменті. Не все так просто. У грі існують речі, які люди намагаються отримати, витративши на це особисті кошти. Тому тема цієї статті полягає в розборі по порядку, якостей зброї в «КС: ГО». Адже часто буває, що шахраї намагаються продати дешеву річ дорого.


Пару слів про якості зброї в CS: GO

В Steam існує своя власна майстерня, в якій люди з різних країн викладають свої роботи, пов'язані з CS: GO, в тому числі і текстури для зброї. Після того, як робота була оцінена публікою, розробники гри можуть звернути на неї увагу і викласти в наступному скрині. CS: GO, як вважають багато хто, стала популярною саме з-за цього нововведення, яке привнесло додатковий азарт, крім основного – змагального.
Всі якості зброї в "КС: ГО" за порядком
Для більш гнучкої цінової політики було введено кілька типів зброї, які розподіляють абсолютно кожну бойову одиницю. Тому в наведеній статті піде мова про якості зброї в «КС: ГО» по порядку. Адже незнання може призвести до втрати коханого спорядження. Шахраї ніколи не сплять у пошуках нових жертв, тому варто ретельно вивчити всі якості зброї, представлених в грі «КС: ГО».

Якість зброй в «КС: ГО» за порядком

Речі можна купувати і продавати як на офіційній торговельній площадці Steam, так і на інших майданчиках, де ціна встановлюється в залежності від тієї, яку пропонують користувачі. Як правило, вона нижче ніж в Steam. Але на цьому плюс не закінчуються, тому що є можливість вивести гроші на інтернет-гаманці, на відміну від торговельного майданчика Steam, де гроші циркулюють по колу – від гри до гри.


Всі якості зброї в "КС: ГО" за порядком
Якості зброї в «КС: ГО» по порядку:
  • Прямо з заводу. Найдорожчі і найкращі зразки зброї, текстура картинки повністю ціла.
  • Трохи поношене. Трохи гірше, ніж вищевказане за якістю, але вже не настільки сильно цінується гравцями.
  • Після польових випробувань. Є самим середнім варіантом в плані ціни і якості. Відмінно підходить для новачка, щоб не витрачати занадто багато грошей, якщо гра ще не зачепила.
  • Поношений. Практично стертий малюнок. Найчастіше не цінується.
  • Загартований у боях. Буквально сміття. Така зброя рідко ким продається. Може цінуватися тільки в тому випадку, коли сама зброя неймовірно рідкісне.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в якості зброї в «КС: ГО», тому що незнання правил не звільняє від відповідальності. Цим і користуються багато шахраї. Адже ціни на деякі зразки зброї в «КС: ГО» можуть досягати значення в кілька десятків тисяч доларів.