Коротко про те, як зробити "Інтро" без програм

31 0 Новини високих технологій

Багато людей хоча б раз заходили на сайт YouTube, де розміщено неймовірну кількість відеозаписів з усього світу і на різну тематику. Мабуть, життя не вистачить, щоб подивитися хоча б одну секунду кожної відеозапису, розміщеної на вищевказаному сайті. Тому що кожен день публікуються нові і нові відеоролики, знову ж таки, на різну тематику. Відбувається це із-за того, що багато хто вважає своїм хобі, а іноді і роботою, створення цікавого контенту для YouTube. Тому у даній статті мова піде про те, як зробити інтро без програм для будь-якого відеохостингу.


Навіщо потрібен інтро?

Як вже всі бачили, при включенні якого-небудь популярного каналу на YouTube програється маленький відеоролик, в якому літає назва каналу, безліч ефектів і обов'язково затягує музика, що змушує рухатися в ритм, з-за чого деякі люди дивляться тільки інтро, забуваючи про вміст самого відеоролика. З цього можна зробити висновок: чим яскравіше інтро, тим більше людей захочеться підписатися на ваш канал, що принесе вам прибуток, хоч і в перший час малу.
Коротко про те, як зробити "Інтро" без програм
Якщо спробувати знайти переклад слова інтро, посилання завжди буде вказуватися на сайти-перекладачі, адже в перекладі intro – це вступ. Саме тому цей шматочок відео вставляють на самому початку і в кожному ролику. Все робиться для того, щоб людина могла знати, що потрапив не на канал якогось ошуканця, а на офіційний канал цього інтро. Багато хто задається питанням того, як зробити інтро без програм, не докладаючи при цьому особливих зусиль. В даній статті піде мова саме про це, і тоді все обов'язково вийде.

Як зробити інтро для каналу на «Ютуб»?

Для створення інтро за допомогою програм будуть потрібні деякі знання при роботі з графікою, адже не кожен додаток досить доброзичливе, щоб кожен міг сісти і зробити його. Тому існують сайти, на яких можна скачати інтро.


Коротко про те, як зробити "Інтро" без програм
Інструкція по тому, як зробити інтро без програм:
  • Зайдіть на сайт YouTube під своїм основним обліковим записом.
  • Введіть в пошуку «Інтро без тексту». Потрібно саме без тексту, адже в іншому випадку будуть вже готові шаблони з іншими назвами каналів, нам таке не потрібно.
  • Виберіть самий відповідний і скачайте. Посилання на скачування, як правило, буде в описі під відео.
  • Якщо даний метод для вас здається занадто довгим, то можете поставити будь-яку статичну картинку на початку відеоролика, таке дуже часто практикується, тому боятися нічого.

    На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у питанні того, як зробити інтро без програм. Але варто пам'ятати, що краще мати навички роботи з графічними редакторами. Крім нових знань, це також і поліпшить ваші рейтинги на YouTube.