League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

26 0 Новини високих технологій

Гайд на Сивир у грі «Ліга Легенд» довгострокової концепції зачіпає всі її сильні і слабкі сторони, розстановку рун, гру на лінії, а також момент пізньої стадії матчу. Ця інформація буде корисна новачкам і досвідченим користувачам, які відчувають проблеми при грі за даного персонажа. Теорія допоможе усунути можливі помилки, більш тонко зрозуміти героя в ролі стрільця.

Слабкі сторони

Гайд на Сивир, як і будь-якого іншого чемпіона, першу чергу повинен розглядати слабкості. Цей персонаж зосереджений на завданні шкоди, тому навичок контролю у нього просто немає. Досить низький шкоди на ранній стадії гри навіть з необхідними предметами. При цьому чемпіону завжди потрібно фокусуватися на фармі, а інакше відсутність необхідної складання загрожує даремністю у майбутніх бійках. При обміні втратою може програвати через невеликий дальності автоматичної атаки. Останньою проблемою є складність з вибором позиції в битві, адже Сивир буде першою метою для авангарду команди ворогів.


League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Плюси героя

Разом з мінусами гайд на Сивир повинен демонструвати сильні сторони стрілка, якими обов'язково потрібно користуватися в матчі. У першу чергу варто відзначити швидку зачистку хвиль міньйонів, завдяки рикошету через друге вміння. Це дозволяє в потрібний момент при розставлених тотемах пушити лінію. У бою завжди можна покладатися на щит, який може заблокувати важливе вміння контролю або навички магів з високим втратою. Реакція у подібних випадках не раз врятує життя Сивир. Якщо чемпіон не просідає на ранній стадії і збирає потрібні предмети, то може у командних боях одночасно всім ворогам наносити досить багато шкоди. Не менш важливим аспектом можна вважати ультімейт персонажа, який розрахований на команду. Ви зможете разом швидко добігти до потрібного місця, відійти з поля бою або наздогнати супротивника. Навичка не блокує контроль, тому Сивир раніше вразлива до нього, але для мобільності групи - це важливий момент, використовувати його слід з розрахунком.


League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Вміння

Огляд навичок персонажа обов'язковий у гайде на Сивир, адже є основою кожного бою. Правильне розуміння своїх сил - вже третя частина перемоги. Цей герой не страждає від мобільності за рахунок пасивного вміння, яке називається «Быстроногая», а підвищує швидкість пересування при атаці ворога. Перша активна здатність (Q) «Клинок-бумеранг» запускає в обраному напрямку бумеранг, який завдає шкоди при польоті туди і назад. Другий навик (W) «Рикошет» при включенні робить автоматичні атаки Сивир отскакивающими, вороги відступають на невелику відстань. Важливо знати, що критичний шкоди можливий в цьому випадку по всім цілям. Третє вміння (Е) «Щит від магії» дозволяє повністю заблокувати одну вхідну здатність, стосується контролю і утрати. Ультімейт (R) при активації збільшує швидкість пересування. В бою його потрібно також використовувати для пасивного збільшення швидкості нанесення шкоди, але обов'язково з активним умінням «Рикошет».
League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Заклинання прізивателя і порядок прокачування

Також важливим аспектом у гайде на Сивир в 7 сезоні і після його закінчення є порядок прокачування. Неправильний розклад очок умінь може обійтися відсутньою втратою, а внаслідок цього - програною битвою. Для Сивир в першу чергу варто запастися збільшенням атаки з «Клинка-бумеранга». Завдяки цьому навику можна зачіпати на ворогів лінії, відволікати від фарма, а без здоров'я вони битися не будуть. Другим для прокачування рекомендується «Рикошет», щит достатньо взяти на третьому рівні, а прокачати лише на останніх. Надзвичайний стандартно беріть в доступний момент. Серед умінь прізивателя обов'язково наявність здатності «Стрибок», який не раз врятує життя стрілку. При наявності мінімальних можливостей для втечі навик набуває ще більшої важливості. Другий здатністю в одиночних іграх повинно бути «Лікування» або «Бар'єр». Якщо з вами на лінії у чемпіона підтримки є перше вміння, то варто брати друге, адже відновлення здоров'я при подвійному використанні сильно урізано.
League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Нові руни

В даному гайде на Сивир в «Лізі Легенд» необхідно розглянути нові руни, які замінили старі і були об'єднані з талантами в єдину систему. Основною гілкою для цього стрілка є «Точність», де можна значно посилити шкоди і швидкість атаки. Першою ручною вибирайте «Рішучий наступ», яке вішає ослаблення на ворога, а після трьох атак він буде більш крихким. Далі варто взяти «Сверхлечение», яке буде надлишкове відновлення здоров'я перетворювати в щит. «Легенда: Завзяття» дозволяє збільшувати швидкість атаки за добивання ворога, показник зберігається протягом усього матчу. Останнім з гілки варто вибрати «Удар милосердя», що значно підсилить атаку по цілям з низьким здоров'ям. Другим напрямком обирайте «Домінування», яке дає приріст на 18 % до швидкості ударів відразу. Тут варто взяти «Смак крові» в якості додаткового вампіризму в битві з чемпіонами та «Тотем зомбі». Остання руна замінює ваші знищені ворожі варди своїми.
League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Рання стадія гри

Гайд по герою Sivir в League of Legends обов'язково повинен розглядати поведінку на лінії. Стартовий закуп стандартний – «Клинок Дора» та зілля на відновлення здоров'я. Зосереджуйте на фармі і намагайтеся не підпускати до себе ворога, щоб у потрібний момент не опинитися без можливості використовувати здібності. Оцініть можливості ворожого лісника і чемпіона підтримки. Проти контролю завжди буде вміння (Е), але в невигідною бійці воно не врятує. При першому повернення на базу необхідно відразу взяти «найкращий меч» і обов'язково тотеми. Забезпечте собі максимальну видимість в кущах і на річці. Прагнете швидше накопичити на «Викрадач сутності», адже це ідеальний предмет на Сивир. Гайд в будь-якому форматі це повинен повідомляти, адже тут в параметрах шкоди, шанс критичного попадання і відновлення мани. Наступним предметом має бути «Примарний танцюрист».
League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Повна збірка і битви

У «ЛоЛ» гайд на Сивир (Sivir) обов'язково повинен фокусуватися на максимально правильній збірці. У нинішніх ігрових реаліях їй необхідно як можна частіше використовувати вміння та наносити критичний шкоди. Саме тому черевиками повинні бути «Іонійські чоботи просвітління», а четвертим предметом обов'язково «Грань нескінченності». Ці чотири речі вважаються ядром, для того щоб у Сивир була достатня кількість пошкоджень. Подальша збірка ситуативна, в більшості випадків доведеться брати «Уклін лорда Домініка» для пробивання броні. Не стане зайвим «Кровопивця» з відновленням здоров'я, щитом і приростом атаки. У командних боях при грі за цього стрілка варто триматися позаду і бути готовим блокувати вміння з допомогою щита. Якщо авангард ворога вже використовував самі грізні здібності, тоді застосовуйте ультімейт + «Рикошет», а після цього починайте з великою швидкістю видавати критичні атаки. Як відзначають гравці, у Сивир є плюси і мінуси. До перших відносять прекрасне вміння захищатися, вона легко фарм міньйонів, завдає величезної шкоди в бою, якщо команда грає, швидко вбиває і трощить вежі. До других - те, що Сивир залежна від фарма, ні вмінь контролю, відсутні навички бігу, знижена дальність автоатаки.
League of Legends: гайд по Сивир з усіма подробицями

Союзники і вороги

Останнім аспектом у Sivir Guide буде позначення корисних соратників і небезпечних ворогів. Це стосується гри на лінії, адже у командних боях будь-маг, вбивця, боєць і навіть танк несе потенційну небезпеку. Неймовірно складно Сивир стояти проти Дрейвена з його високим втратою. При цьому він завдає їх з посилення сокир, а щит тут буде марний. Ког'Мао просто пересилить персонажа за рахунок неймовірної швидкості атаки, також варто побоюватися Кейтлін з-за великої дальності умінь і автоматичного пострілу. Союзниками для Сивир з найбільшим коефіцієнтом корисності будуть Тарік і Леона. Вони зможуть захистити стрілка і протримати ворога в контролі, поки чемпіон займеться вбивством. Треш і Блицкранк з можливостями притягнення до ворогів собі досить корисні, але треба грамотно використовувати момент слабкості супротивників. Інші танки будуть менш корисними, з іншими саппортами гра більше орієнтована на фарм, ніж на битви.