Докладно про те, як відключити скіни "Раст".

25 0 Новини високих технологій

Багато людей по всьому світу вважають за краще відпочивати не на природі, як це робили раніше, а за комп'ютером. Якщо бути точніше, то в комп'ютерних іграх, де вони представляють себе обраним людиною, або ж одним з небагатьох що вижили після ядерної катастрофи. Саме тематика постапокаліпсису є козирем гри Rust, тому дана стаття присвячена темі того, як відключити скіни у «Віці» через звичайну ігрову консоль, не використовуючи при цьому ніяких сторонніх доповнень і додатків до гри.


Для чого потрібні в «Віці» команди?

Як і в іншій сучасній грі, у Rust присутня своя власна ігрова консоль, через яку користувач може змінити якісь параметри гри. У деяких іграх консоль може бути обрізана, аж до того, що через неї можливі лише запис та завантаження збереження. В інших іграх можлива повна взаємозв'язок з основними функціями, методами і змінними гри, що дозволяє значно змінювати ігровий процес. Як раз Rust і є такою грою, в якій існує повноцінна консоль, від чого і виникає питання у багатьох, як відключити скіни у «Віці».
Докладно про те, як відключити скіни "Раст".
Якщо ж дістатися до основної ідеї консолі, вона створена розробниками для того, щоб перевіряти гру на помилки. Якщо творцям самим грати в неї, то процес розробки затягнеться на куди більший термін, ніж передбачалося. Команди ж є в консолі ключовими словами, з допомогою яких можна, наприклад, перейти на наступний рівень, а також багато іншого, що істотно спрощує розробку гри.


Як відключити скіни у «Віці» через консоль

Досить багато гравців у Rust скаржаться на те, що їх комп'ютери навантажені надто сильно через усіляких скінів, які, як і інші об'єкти в грі, вимагають зусиль не тільки материнської плати, але і оперативної пам'яті і процесора. Виходом, як не дивно, стало рішення спільноти про те, що на слабких комп'ютерах варто відключати скіни, щоб показник FPS ставав трохи більш прийнятним.
Докладно про те, як відключити скіни "Раст".
Інструкція про те, як відключити скіни у «Віці»:
 • Запустіть Steam, після чого натисніть на кнопку «Грати» на сторінці гри.
 • Після повного завантаження можете заходити на улюблений ігровий сервер, або ж на свій локальний, різниці особливої немає.
 • Запустіть ігрову консоль клавішею, яка вказана у ваших налаштуваннях гри. Не лякайтеся, що там може знаходитися безліч незрозумілих значень і слів – це логи гри, вони можуть повідати про помилки при запуску гри.
 • Тепер переведіть розкладку і введіть в консолі itemskin false, тобто ми даємо змінної itemskin значення «Брехня», або ж «0», після чого скіни в грі відключаться.
 • Докладно про те, як відключити скіни "Раст".
  Якщо ж цей спосіб не зовсім здійснив ваші плани, змініть графічні налаштування на найбільш низький і перезапустіть гру. Як правило, згладжування вимагає дуже багато пам'яті відеокарти, тому саме на цей параметр варто звертати увагу.

  На закінчення

  Сподіваємося, що дана стаття відповіла на ваше запитання про те, як відключити скіни у «Віці». Даний навик роботи з консольними командами може виручити в складній ситуації, наприклад, коли персонаж застряг в текстурах, тоді певної командою можна переміщуватися до певного місця, вказавши координатну точку.