League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

20 0 Новини високих технологій

Гайд на Иллаой повідає про стратегії гри за цього чемпіона, розповість про плюси, мінуси, кращих збірках та інших аспектах. Подібна інформація може стати в нагоді новачкам і досвідченим гравцям для поліпшення своїх навичок. Теоретичні знання сил героя підкріплені практичними тренуваннями, допоможуть отримувати більше перемог і підніматися по рангової сходах.

Плюси в грі

Кожен гайд на Иллаой навіть від професійних гравців зі старту повинен розповісти про самих сильних сторонах чемпіона. Цей боєць використовується на верхній лінії і завдяки високому втратам протягом гри може вбивати в сутичці один на один будь-якого персонажа. На ранній стадії агресія в бік ворога майже завжди дає бажаний результат. При правильній комбінації навичок у будь-який момент матчу може давати відсіч навіть кільком противникам відразу. Пасивне вміння є фактором тиску, що дозволяє непогано почуватися на лінії проти героїв ближньої і дальньої дистанції.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливостіСлабкі моменти

З досить вражаючим списком плюсів у гайде на Иллаой в ногу йдуть і слабкі моменти, яких досить. Вже в першому матчі користувач відчує брак параметрів мобільності і контролю. Лише одне вміння уповільнює, але тоді доводиться бити копію і враховувати його не варто. Якщо Иллаой вплуталася у бійку, то повинна стояти в ній до переможного кінця або смерті. Вийти з бою і втекти у неї шанси не високі, так як швидкість бігу низька, а стрибок припустимо на дуже маленьку відстань. Навички вимагають точності. Двома з них необхідно вміти попадати по цілі, а це не просто із-за специфічної анімації. Тиск на лінії створюється досить просто, а от правильно використовувати його доведеться вчитися. Постійна присутність на ворожій половині верхньої лінії справжня знахідка для лісника. Необхідно навчитися вибирати гарну позицію або ж правильно «заморожувати» міньйонів на своїй частині, де і нав'язувати битви. Завдяки такому поєднанню позитивних і негативних сторін чемпіон буде інтерес для освоєння.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливостіВміння

Важливим момент в гайде на Иллаой буде детальний огляд навичок, які в арсеналі бійця є головною зброєю. Пасивна здатність «Вісниця древнього божества» ставить біля найближчої стінки або будови щупальце, яке може бути знищене тільки ворожим персонажем. Активний навик (Q) під назвою «Удар щупальцем» запускає по обраній зоні атаку з втратою по області. Невеликий витрата мани за використання дозволяє часто застосовувати його на ворогів. «Жорстокий урок» (W) активується як стрибка на чемпіона з бонусним втратою з автоматичного удару. Вміння пасивно дає лікування з першого навички. Третьою здатністю (Е) є «Випробування духу», яке при попаданні в супротивника витягує його астральну копію. Нанесення шкоди за нею пропорційно позначається на оригіналі (залежить від рівня). Вихід з області атаки загрожує дебафом, який закликає поруч щупальця для атаки напрямку чемпіона. Ультімейт (R) «Стрибок віри» являє собою атаку в області навколо Иллаой з виникненням щупальця за кожного потрапив під дію ворога. Їх можна обрати в якості мети, і у них підвищена швидкість атаки.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

Прокачування і навички прізивателя

Дізнатися інформацію про уміннях з гайда на Иллаой в «Лізі Легенд» недостатньо для їх оптимального використання. Необхідно чітко дотримуватися послідовності прокачування для максимальної ефективності. Першим варто брати і максимально покращувати «Удар щупальцем» – головний інструмент обміну втратою. Другим буде «Величезної шкоди», який комбінується з першої здатністю в плані лікування, плюс задіює пасивну здатність. Останнім за важливістю умінням є «Випробування духу», достатньо його взяти на третьому рівні і на останньому етапі матчу прокачати. Надзвичайний стандартно на 611 і 16 ступенях розвитку чемпіона. В якості навичок прізивателя обов'язковий «Стрибок», а другим зазвичай йде «Телепорт», щоб створювати тиск на карті. Альтернативою вважається «Испепеление», але проти танків, які в 7 сезоні керують метою, воно не дуже ефективно.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

Нові руни

Гайд на Иллаой в 7 сезоні і попередньою підготовкою до наступного повинен зачіпати змінені руни, які замінили старі і були об'єднані з талантами. Для цього чемпіона основною гілкою варто обрати «Хоробрість», яка відразу надає 130 очок здоров'я. Першою ручною в ній для героя оптимально взяти «Хватку нежиті» для бонусного шкоди кожні 4 секунди з автоматичного удару в залежності від максимального здоров'я. Далі беріть «Безстрашність» для підвищення стійкості за використання навичок та їх перезарядку. Руна «Залізна шкіра» надає 5 одиниць броні, а також підвищує у відсотках загальна кількість за відновлення здоров'я. Останнім вибором повинно бути «Розростання». Воно дозволяє збільшувати кількість здоров'я за кожні вісім убитих монстрів або міньйонів.
У другій гілці «Чаклунства» підійде «Сфера знищення», яка дає щит при ураженні Иллаой магічним втратою з умовою зниження здоров'я менше 30 %. «Опік» з цього напрямку стане додатковим втратою - мета запалюється від атак.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

Рання стадія гри

Перший справою в гайде Иллаой 2017 року варто сказати, що для неї оптимальною буде позиція на верхній лінії. Інші ролі не підходить із-за специфіки умінь, а тому на старті беремо тотем у відсік для аксесуара і «Шкідливе зілля. Альтернативою може бути «Щит Дора» для захисту або «Меч Дора» для агресії. Зілля є кращим варіантом для того, щоб фарм і поступово просаджувати ворога по здоров'ю. Намагайтеся тримати хвилі на своїй половині або хоча б на середині. Прихід лісника може позбавити вас «Стрибка» або навіть закінчитися не потрібної смертю. Як можна швидше зберіть на «Чорну сокиру», яка допоможе з виживаністю і додасть шкоди, в тому числі по області. Якщо розставлені тотеми, то сміливо вступайте в битву з ворогами. Правильне використання здібностей схилить на сторону Иллаой. Гайд в «ЛоЛ» на цього чемпіона в плані складання розглядає збір до середини матчу «Поступу Меркурія» і одного захисного предмета «Одяг духів» або «Броня мерця» (в залежності від суперників).
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

Пізня стадія з командними змаганнями

Гайд на Иллаой в League of Legend обов'язково повинен вказувати на її місце у битві. Цей чемпіон найкраще себе показує, коли вривається в ар'єргард і зачіпає ультимейтом якомога більше супротивників. Далі відразу використовуйте стрибок до самої вразливої мети (маг, стрілок, вбивця) з «Жорстокого уроку» і робіть «Удар щупальцем». Шкоди повинно бути достатньо, якщо зібрати чотири предмета вище зазначених, до них додати «Титанічну гідру» і «Троїстий союз». Базовий шкоди збільшуватися, а активація першої речі додасть ще до показників атаки. У підсумку завдяки рунами виживаності повинно вистачити для використання всіх комбінацій навіть під фокусом. Моменти бувають різні, але в будь-якому випадку команда супротивників на собі болісно відчує могутність Иллаой. Гірше буде, якщо вороги спробують створювати тиск на лінії. Адже з переміщенням по карті у неї проблеми. Тоді варто спробувати з цієї ж стратегії продавити верх чи низ. Тим більше, що герой може справлятися з двома або навіть трьома цілями.
League of Legends — Иллаой: гайд, складання та особливості

Кого варто побоюватися?

Коли вперше відчуваєш міць цього персонажа, мимоволі виникає питання про те, як контрить Иллаой. Першим варіантом протидії будуть ті герої, які не програють по втратам, але при цьому наносять його з дистанції. На верхній лінії в цьому плані очолює список Джейс, за ним слід Квін, Гнар, Кайл, Райз - менше створюють неприємностей, але все ж варто про них пам'ятати. Другим варіантом підійдуть сильні бійці на ближній дистанції з можливість швидко відновлювати здоров'я. Тут особливо виділяється Трандл і Волибир. Також з часом Чогат, Доктор Мундо і Сингед буде майже нереально вбити, навіть з підтримкою лісника. На лінії проти них може допомогти рання агресія, у першому ж випадку чекайте можливості підібратися впритул, де супротивники не так сильні.