Як "кикнуть" себе в CS: GO через консоль

24 0 Новини високих технологій

Досить багато людей знайоме з такою грою, як Counter Strike. Дана гра підкорила серця мільйонів гравців ще в далекому 2004 році, коли вона являла собою всього лише доповнення до знаменитої серії ігор Half Life. У сучасній версії гри доступний змагальний режим, в якому люди борються за першість, але не самі, а разом з командою. Буває таке, що команда потрапила не найкраща, чого і з'являється питання: як «кикнуть» себе в CS: GO і почати нарешті наступний матч в змагальному режимі? Варто зауважити, що подібну функцію можна здійснити виключно через консоль гри.


Навіщо деякі гравці в змагальному режимі запитують про те, як «кикнуть» себе в «КС: ГО»?

Counter Strike є командною грою. Весь ігровий процес буквально схиблений на командному дусі, плануванні дій один одного і розумінні ситуації. Звичайно, існує режим гри з комп'ютером, але це вбиває абсолютно всю барвистість і основний зміст гри. Якщо грати в команді друзів або ж проти команди друзів, то гра стає все більш і більш атмосферної, що і є гарантією успіху будь-якої гри. Одна людина починає грати, потім кличе друзів, ті - своїх друзів.
Як "кикнуть" себе в CS: GO через консоль
Все ж не завжди виходить зіграти з друзями, чому ви можете потрапити в команду до інших людей, чия стратегія гри кардинально відрізняється від вашої, потім починаються дрібні перестрілки, і грати вже зовсім не хочеться. Тут назріває питання про те, як вийти з гри, або ж як «кикнуть» себе з гри. На жаль, в CS: GO є система покарань за достроковий вихід з гри, але є вихід – проголосувати за своє виключення з гри. Тільки після такого можуть понизити в званні, але це краще, ніж достроковий вихід, за який забороняють грати в змагальному режимі певний час.


Як «кикнуть» самого себе в CS: GO

Перед тим як здійснити відхід з гри, варто подумати про те, як команда залишиться без вас, адже кожен гравець має велику вагу для команди. Звичайно, замість вас буде грати бот, але його рівень гри достатньо сильно обмежений, тому варто кілька разів подумати, а потім вже приймати подібні рішення. Але якщо ж причина досить серйозна, то ця стаття саме для вас.
Як "кикнуть" себе в CS: GO через консоль
Інструкція про те, як «кикнуть» себе в CS: GO:
  • Перш за все, у вас повинна бути включена ігрова консоль в налаштуваннях. Якщо ж консоль буде деактивовано, зайдіть у налаштування, і в «Параметрах гри» буде рядок «Включити консоль розробника». Навпаки вищевказаної рядка буде галочка, натисніть на неї.
  • Під час рейтингової гри натисніть кнопку, яка у вас відповідає за появу консолі розробника.
  • Введіть в консолі ключове слово Status, після чого буде рядок зі всіма гравцями, в тому числі і з вами. У кожного є свій порядковий номер.
  • Тепер знову введіть ключове слово Callvote kick, а через пробіл - ваш нік в грі.
  • Як "кикнуть" себе в CS: GO через консоль

    На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у питанні того, як «кикнуть» себе в CS: GO. Варто також пам'ятати про те, що даний метод варто застосовувати в крайньому випадку, коли поразка вже точно неминуче, а товариші по команді ніякого вкладу в перемогу не вносять. Таким способом можна "кикнуть" не тільки себе, але й інших членів команди, у випадку якщо меню статистики не працює.