League of Legends: гайд по Синдре

20 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми розглянемо гайд Синдры - однієї з найсильніших магів у грі "Ліга Легенд". Вона здатна наносити високий постійний шкоди, відмінно контролювати відразу групу супротивників, а також має практично найвищий шкоди серед інших чемпіонів по одиночній цілі при використанні ультимативного вміння.

Характеристики

Спочатку розглянемо параметри, на які може розраховувати Синдра. Гайд надалі буде ґрунтуватися саме на цих даних, а значить, будь-який досвідчений гравець повинен бути ознайомлений з усіма нюансами. Якщо ж ви тільки починаєте свій шлях у світі "Ліги", то можете сміливо пропустити цей пункт і рухатися далі, так як навряд чи помітите зміни у характеристиках на практиці.


League of Legends: гайд по Синдре
 • Здоров'я на протязі 18 рівнів зростає з 523 до 2053.
 • Його відновлення збільшується з 6 до 17.
 • Пул мани становить від 384 до 1404.
 • Регенерація магії 6-19.6.
 • Захисні характеристики від фізичних атак рівні 24.7 і підвищуються до 82.5.
 • Опір заклинанням 30-38.5.
 • Шкоди "з руки" 53.8-103.2.
 • Дальність атаки - 550.
 • Швидкість атаки - 0.6-0.8.
 • Швидкість переміщення 330.
 • Синдра, гайд по якій ми складаємо, має високий шкоди від умінь, однак, судячи саме по статам, є дуже "тонким" чемпіоном. Саме на даному співвідношенні будується баланс героя.

  Вміння

  Наступний крок у гайде - Синдра і її скіли. Навіть новачок розуміє, що геймплей за чемпіона ґрунтується на механіці умінь. Тому зараз ми наведемо вам список навичок Синдры (7 сезон). Гайд по них дозволить вам краще підготуватися до наступного матчу.


 • Трансцендентальна (пасивний). Збільшує ефективність усіх умінь на максимальному рівні. Як висновок, гравцеві вигідно по повній прокачувати одне вміння, а тільки потім приступати до поліпшення наступних.
 • Темна сфера (Q). В офіційному описі використовується слово "кидає", але це не так. У точці з невеликою затримкою з'являється сфера і завдає шкоди всім противникам. Після цього вона залишається лежати на місці протягом 6 секунд, але вже не пошкоджує наближаються ворогів. Крім того, дане вміння кастуется на ходу і переривається лише перевищенням дистанції до точки атаки.
 • Сила волі (W). У "Лізі Легенд" Синдра, гайд по якій ви читаєте, одна з небагатьох, хто може використовувати міньйонів не тільки як захист. При використанні даного вміння вона "вистачає" найближчу сферу або малого міньйона і по другій команді кидає у вказану точку. По приземленні завдає шкоди і уповільнює ворогів.
 • Вигнання слабких (Е). Завдає шкоди в конусі перед собою і трохи відштовхує супротивників. Якщо при цьому була зачеплена лежить на землі сфера, то вона також відштовхується на велику відстань і приголомшує всіх зачеплених супротивників. Правильно підбираючи кут застосування уміння і велика кількість сфер, цим скиллом можна оглушити відразу всю команду ворога.
 • Вивільнена сила (R). Один з найсильніших ультимейтов в "ЛоЛ". Синдра (гайд по тактиці у подальшому це покаже) завдає шкоди всього однієї мети, зате катастрофічно потужний і "таргетный".
 • League of Legends: гайд по Синдре

  Порядок прокачування

  У Синдры гайд з 6 сезону змінився не так вже й сильно. Першим ділом ви повинні вивчати і прокачувати "Темну сферу". На 5-му рівні уміння сфери будуть існувати на 2 секунди довше, що надасть вам більше можливостей для їх використання.
  Потім потрібно прокачувати "Вигнання". За рахунок скорочення перезарядки ви зможете використовувати хард-контроль частіше, а по досягненні максимального рівня збільшується радіус вміння, що підвищить відстань польоту приголомшуючий сфери. Останнім скілом треба покращувати "Силу волі". З корисних властивостей буде збільшення сили уповільнення. Оскільки зазвичай під це вміння потрапляють тільки "инфалиды", які не в змозі відійти, тому і ефективність вміння різко прагне до нуля. Ультимативний скіл, зрозуміло, поліпшується у міру доступності, оскільки саме він буде вирішувати багато в масових битвах.

  Альтернативна прокачування

  Цей варіант практично повністю збігається з попереднім. За тим винятком, що спочатку поліпшується приголомшуючий навик. Цей варіант ідеально підходить для гравців, які вирішили поекспериментувати з цим чемпіоном і взяти його на роль підтримки.

  Заклинання

  Вибір суммонерок досить обмежений. Синдре гайд 2017 року наказував брати "Стрибок" і "Займання". Однак ефективність даної комбінації вельми сумнівна. І пов'язано це аж ніяк не з наближенням 8-го сезону і зміною системи рун. Синдра є героєм далекого бою. Більше того, усі її уміння спрямовані на збереження дистанції, а ультімейт має дальність вище, ніж автоатака. Таким чином, підійти на відстань застосування "Займання" досить невигідно і небезпечно.
  League of Legends: гайд по Синдре
  Тому ми рекомендуємо використовувати "Стрибок" в комбінації з "Бар'єром" або "Спасінням", які допоможуть вам врятуватися не тільки на лінії, але і в тимфайте захистять від ворожих асасинів.

  Основні руни

  В якості основної гілки поліпшень слід вибрати "Чаклунство". Більшість гайдів радять вибирати головним талантом "Магічну комету", але вона має дуже великий відкат порівняно з скилами Синдры. Тому ми рекомендуємо використовувати "Заклик пушинки". Вона дозволить наносити більше постійного шкоди.
  З першого рядка можна використовувати "Потік мани". Але цей талант спрацьовує лише раз у хвилину. Отже, за середній по тривалості матч він використовується разів 20. А кількість ефективних спрацьовувань, коли мани дійсно мало, і того менше. Тому ми радимо звернути увагу на "Капелюх абсолюту". Після декількох використань цей талант знизить перезарядку ульты ще на 15% у додаток до КДР від предметів. З другого рядка можна використовувати "Перевага", що дає 10% скорочення перезарядки. Але цей талант є дуже сумнівним, особливо при використання збірки артефактів, яку ми розглянемо трохи нижче. Тому, якщо ви збираєтеся повністю слідувати гайду, то спробуйте талант "Швидкість". Він не тільки збільшить швидкість пересування, але і додасть трохи АР. Третя сходинка - фінальна. З-за високої швидкості застосування вмінь вибору практично не залишається. Використовуйте "Насувається бурю", що дає постійний приріст до АР. "Опік" спрацьовує кожні 20 секунд, а "Ходіння по воді" занадто вузькоспрямоване.
  League of Legends: гайд по Синдре

  Додаткові таланти (1-й варіант)

  В якості другої гілки талантів ви можете взяти "Домінування". Тут існує кілька варіантів. Наприклад, ви можете використовувати "Брудний прийом". У Синдры є два уміння, що обмежують пересування, тому ви зможете досить часто наносити додатковий шкоди, так і тиммейты допоможуть з контролем. Ще один цікавий талант - "Колекція очей". За його рахунок ви зможете накопичити більше АР, а значить, збільшите шкоди. Якщо вам не вистачає виживаності на лінії, візьміть "Смак крові". Цей талант спрацьовує навіть при нанесенні шкоди вміннями. За рахунок дальності скілів об проблем з отхилом виникнути не повинно. Останній варіант - "Нещадний мисливець". Дозволить швидше переміщатися між лініями, що для хорошого мидера безцінне. В цілому можете вибирати будь-яку комбінацію, щоб перекрити власні слабкості.

  Додаткові таланти (2-й варіант)

  Крім "Домінування", ще варто звернути увагу на гілку саппортов "Натхнення". Особливо вигідно її використовувати в іграх з драфт-пік. Які таланти корисні?
  League of Legends: гайд по Синдре
  Вся перша строчка. Дані таланти відповідають за виживання персонажа.
 • "Хекстековый стрибок". Дозволить долати перешкоди в безвихідних ситуаціях, якщо є хоча б пара секунд на підготовку.
 • "Доставка печива". Безкоштовні "банки" зайвими не бувають.
 • "Саме час". Секундомір спрацьовує як "Пісочний годинник Жони" і необхідний для їх крафта. Дуже вигідно брати даний талант, якщо проти вас на лінії стоять сильні ініціатори начебто Зеда або Физза.
 • У другому рядку може бути корисною "Магічна взуття". Особливої цінності немає, але зате допоможе заощадити в матчі 300 золотих. Можете сміливо брати, якщо у ворога немає хороших ініціаторів або лісників з ривками. Останній можливий талант - "Космічне знання". Дає дорогоцінну перезарядку і підвищує її максимальний поріг. Особливо корисний для таких магів-спамерів, як Синдра. Крім того, прискорить перезарядку "Годин Жони", якщо ви їх зберете.

  Збірка артефактів

  Стартовий закуп для Зіркової Захисниці Синдры виглядає так само, як і для більшості інших магів. "Кільце Дора" і пара банок на здоров'я - це кращий вибір. Є варіант брати "Тканинну броню" проти чемпіонів з фізичною шкодою, але так у вас швидко закінчиться мана, і ви просто не зможете конкурувати з противником на лінії.
  League of Legends: гайд по Синдре
  У мидгейме велику роль в тактиці Синдры буде грати перезарядка умінь. За її рахунок ви зможете частіше спамити "Темні сфери", а значить, наносити більше утрати. В цілому ви можете зібрати наступне:
 • "Чоботи чародія" для магічного пробивання;
 • "Мореллономикон" дасть ману, КДР та регенерацію;
 • "Пісочний годинник Жони" або "Завісу Баньши" в залежності від необхідного типу захисту.
 • До кінця матчу можна добрати потрібних предметів.
 • Якщо ви не брали талант на 10% КДР, то можна використовувати другий захисний предмет (Баньши-Жони) або "Хекстековый проторемень" зі здоров'ям і додаткової маневреністю.
 • На передостанній слот вибору залишається небагато - "Смертельна капелюх Рабадона" в обов'язковому порядку.
 • Слот номер 6 потрібно забити чим-небудь корисним. "Ехо людена" підійде при використанні "Швидкості" і відсутності у ворога магічною захисту. В крайньому випадку його можна замінити "Посохом Безодні" з 40% пробиття.
 • Стратегія

  Що стосується стилю гри за Синдру, той тут все просто. На початку матчу намагайтеся харасить опонента на лінії і забрати його з допомогою свого лісника. Ідеальним варіантом стане вбивство ще й ворожого союзника, який прийшов ганкать вас. Якщо ви використовуєте талант "Нещадний мисливець", то це ідеальний час для ганка на іншу лінію, благо збільшення швидкості переміщення дозволяє. Вибирайте собі жертву і вирушайте за фрагом і новим стаком таланту.
  League of Legends: гайд по Синдре
  В мзс-геймі намагайтеся не відходити від своїх товаришів і закидайте ворога "Темними сферами". При можливості одразу використовуйте "Вигнання слабких", щоб контролювати супротивників. Якщо ви бачите, що до вас намагається підібратися ассасин, сповільнюйте його "Силою волі" і йдіть за спини союзників. Якщо вам допоможуть хоч трохи збити здоров'я нападника, а сфер на землі багато, то можете спробувати шотнуть сквиша. В цілому дана тактика описує ідеальну ситуацію в грі, але якщо щось йде не так, не варто засмучуватися і здаватися. При грі відставання йдіть у фарм і до 30-35-й хвилині запросто зможете наздогнати ворога по закупу.