Як повністю видалити AdGuard з комп'ютера: найпростіші методи

31 0 Новини високих технологій

Вбудовані в браузери захисних аплетів, мабуть, нікого сьогодні не дивує. Особливо це стосується аплету AdGuard. Як видалити AdGuard з комп'ютера повністю, раз і назавжди, і далі пропонується розглянути. Упор в статті буде зроблено на засоби Windows-систем, а не на сторонні утиліти, які можуть бути задіяні. Така методика стане у нагоді будь-якому користувачеві, у якого під рукою немає додаткових утиліт.

Чому потрібно позбавлятися від аплету?

Для початку вирішимо для себе питання, що це за утиліта і навіщо від неї потрібно позбавлятися? Справа в тому, що цей додаток входить до складу деяких антивірусних пакетів (особливо їх безкоштовних версій) і деяких веб-браузерів у вигляді встановлених надбудов.


Як повністю видалити AdGuard з комп'ютера: найпростіші методи
Іноді ця програма може інсталюватися у вигляді стороннього програмного забезпечення, що має статус довіреної і вбудованого в інсталятори інших пакетів. І це вже мова не йде про те, що сам встановлений аплет, хоча і є офіційним, може блокувати роботу будь-якого браузера. Досить зазначити, що цей плагін може складатися навіть у штатному наборі деяких антивірусів, до розряду видалення реклами або шпигунських програм, не мають абсолютно ніякого відношення (маються на увазі блокуючі здібності самого розширення). AdBlock, як додаткова надбудова браузера, виглядає куди краще.

Як видалити AdGuard з комп'ютера повністю стандартним способом?

Почнемо з азів. Як повністю видалити програми AdGuard з комп'ютера? Тут важливо не тільки завершити всі процеси, що відображаються в списку активних компонентів «Диспетчера завдань», але і відключити запуск і виконання в налаштуваннях системи.


Для початку скористайтеся розділом програм і компонентів «Панелі управління», після чого просто видалити вибраний аплет. Якщо не виходить (він може бути інтегрований в штатну антивірусну систему), спочатку завершіть всі процеси, пов'язані з цією службою в «Диспетчері завдань», після чого перейдіть до розділу автозавантаження і вимкніть процес там. У вирішенні проблеми того, як повністю видалити AdGuard з комп'ютера, слід використовувати завершення абсолютно всіх активних процесів, так або інакше пов'язаних з вищезазначеної службою, а також на деякий час вимкнути антивірус (деякі пакети можуть містити цей аплет в якості стандартного компонента, що входить в основний дистрибутив). По завершенні стандартного процесу слід почистити реєстру (regedit), задавши пошук ключів за назвою аплету.
Як повністю видалити AdGuard з комп'ютера: найпростіші методи
Те ж саме стосується і веб-оглядачів, в яких потрібно видалити додаткове розширення, використовуючи для цього відповідні налаштування.

Як видалити програму «Адгуард» з комп'ютера повністю: деинсталлятори і оптимайзеры

Тепер переходимо до практичних дій. Питання, як повністю видалити AdGuard з комп'ютера, полягає навіть не в тому, щоб позбавитися від самого додатка. Найчастіше доводиться встановлювати антивірус.
Як повністю видалити AdGuard з комп'ютера: найпростіші методи
Спочатку вийдіть з програми і застосуйте видалення. Але якщо стандартна методика видалення не працює, ніхто не забороняє вам звернутися до стороннім програмам у вигляді iObot Uninstaller або Revo Uninstaller.
Як повністю видалити AdGuard з комп'ютера: найпростіші методи
При використанні таких утиліт питання, як повністю видалити AdGuard з комп'ютера, вирішується зовсім елементарно. Такі утиліти, на відміну від стандартних дєїнсталлятор, здатні знищувати всі «хвости», що залишилися після видалення будь-якого З. Крім того, такий варіант використання програм цього типу дозволяє позбутися навіть від додатків, які є, так би мовити, «вшитими» у систему і які стандартними способами видалити не представляється можливим.

Висновок

Якщо вищеописаними способами питання того, як видалити AdGuard виявився невирішеним (що малоймовірно), використовуйте пошук «Провідника» або місцезнаходження виконуваного файлу через «Диспетчер завдань», після чого просто виконайте видалення. Якщо і це не працює, скористайтеся утилітою Unlocker. Принаймні, у деяких збірках Windows 7 він є в представленому вигляді. Для версій вище встановлювати його доведеться окремо. Але найбільш обов'язковим у всьому цьому є деактивація самого аплету на початковій стадії і завершення його однойменного процесу в «Диспетчері завдань». Якщо таких дій не виконати, всі спроби видалення служби виявляться безуспішними. І в основному практично всі виникаючі помилки пов'язані саме з такими ситуаціями.