Що таке телетайп в мобільному телефоні?

270 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі телефонів, копаючись в налаштуваннях, зустрічають незрозумілу абревіатуру TTY або словосполучення «Режим телетайпа». Також у рядку стану смартфона може бути характерний значок. Що таке телетайп в телефоні? Для чого він призначений? Як ним користуватися? Про все це буде розказано в цій статті.

Проблеми зі слухом

Що таке телетайп в мобільному телефоні?
На жаль, у деяких людей є як вроджені, так і придбані проблеми зі слухом. Але це не означає, що вони повинні бути обмежені у використанні мобільних телефонів. Тому для таких людей придумуються різні технології, які роблять життя більш комфортним. Однією з них є використання режиму телетайпа на мобільних телефонах. Але перш ніж говорити про це режимі, необхідно звернутися до первісної історії винаходу під такою ж назвою.


Що таке телетайп?

Що таке телетайп в мобільному телефоні?
Телетайп (його також називають телепринтером або TTY) є електромеханічним друкованим пристроєм, який створено для того, щоб відправляти і отримувати набираються текстові повідомлення. Сполучною ланкою між пристроями телетайпа спочатку була пара проводів, а трохи пізніше – телеграф або телефонний кабель. В наші дні можливості для зв'язку таких пристроїв значно зросли. Історія створення телетайпа відраховується з середини позаминулого століття. Якщо конкретніше, то в 1846 році така технологія була вперше застосована на великій відстані. Зв'язок була встановлена між Вашингтоном і Нью-Йорком. Після цього ряд винахідників сприяв подальшому розвитку телетайпа. Це призвело до того, що в наші дні найкращі телетайпи для комунікації не тільки використовують для зв'язку можливості бездротового зв'язку, але і перейшли від традиційних принтерів до рідкокристалічним екранів. Далі буде детально розібрано, що таке телетайп в "Андроїд" або на інших пристроях.


Основною цільовою аудиторією телетайпів є люди з порушеннями слуху. Для них ця функція є дуже зручним інструментом для того, щоб спілкуватися, а також приймати та передавати інформацію.

Як користуватися телетайпом?

Що таке телетайп в мобільному телефоні?
Для того, щоб скористатися цим режимом, телефон повинен підтримувати цю функцію. Потрібно сказати, що вона присутня у більшості пристроїв на iOS, деяких смартфонах на платформі Android і Windows. Щоб перевірити її наявність, необхідно потрапити в налаштування пристрою і пошукати там опцію TTY. На деяких смартфонах вона називається "Режим телетайпа" або просто "Телетайп". Є пристрої, в яких функція може перебувати в пункті зі спеціальними можливостями. Що таке телетайп – розібралися. Як включити – теж. Але ще варто сказати, що для його роботи через смартфон до останнього повинен підключатися спеціальне додаткове устаткування. А крім цього, режим повинен підтримуватися використовуваних оператором зв'язку. Обладнання для телетайпа називається адаптером. Його можна замовити в спеціалізованих магазинах. Якщо обладнання вже є, його потрібно підключити до смартфону, а потім перейти в налаштування і переключити функцію в активний режим. Тепер можна дзвонити іншим людям і використовувати для спілкування телетайп, набираючи різні повідомлення і бачачи відповіді співрозмовника.
Будь-які додаткові відомості про використання обладнання можна відшукати в документації, що додається до нього.

Висновок

Що таке телетайп в мобільному телефоні?
Отже, що таке телетайп в мобільному пристрої? Це інструмент, призначення якого – спілкування між слабочуючими людьми. Звичайно, на сьогоднішній день актуальність такої функції є сумнівною, так як на заміну вже давно прийшли різні програми-месенджери програми для відеозв'язку, де користувачі можуть один одного бачити і використовувати мову жестів для спілкування. Але функція все одно ще використовується великим числом людей з-за певних зручностей. До речі, остання версія операційної системи iOS дозволяє без покупки додаткового устаткування користуватися функцією програмного телетайпа. Якщо з якоїсь причини в рядку стану смартфона видно значок активного телетайпа, потрібно перейти в налаштування пристрою і деактивувати режим. Інакше заряд акумулятора буде витрачатися швидше.