Докладно про те, як видавати собі зброю в "КС: ГО"

17 0 Новини високих технологій

Багато людей люблять грати в комп'ютерні ігри зі своїми друзями. Адже так набагато краще відчувається атмосфера всього процесу. Але деякі люди воліють подуріти на своїх або чужих серверах, використовуючи при цьому різні консольні команди. Тому тема наведеної статті полягає в тому, як видати собі зброю в «КС: ГО». Подібний метод є найпростішим, але для цього доведеться грати на спеціальних серверах, де можна консольні команди, інакше нічого не вийде.


Докладно про те, як видавати собі зброю в "КС: ГО"

Навіщо видавати зброю в «КС: ГО» через консоль

Крім звичайних серверів Steam для гри Counter-Strike, також існують і «сервер співтовариства». Їх власниками можуть стати звичайні люди. Способів отримати подібний сервер всього 2: самому зробити сервер на основі свого комп'ютера, купити у якого-небудь сервісу виділений сервер під свої потреби, а на ньому вже створювати сервер співтовариства. Говориться це до того, що такі консольні команди, як видача зброї, можуть працювати тільки на власному сервері або ж в одиночній грі.
Докладно про те, як видавати собі зброю в "КС: ГО"
Як правило, відповідь на питання, як видати собі зброю в «КС: ГО», і шукають адміністратори, щоб просто побешкетувати з друзями. При спробі виконати консольну команду для отримання обладнання в звичайній грі на офіційному сервері, то станеться помилка. А якщо ж вона не раз повториться, то можуть і зовсім заблокувати доступ до ресурсу на деякий час. Правила спільноти Steam кажуть, що використання консолі на офіційних серверах не рекомендуються. Адже саме через неї багато користувачів підключають чити. Варто нагадати, що використання чітів на офіційних серверах спільноти карається блокуванням. Вона може бути видана, як кілька тижнів, так і довічно, після чого потрібно міняти аккаунт. Тому варто бути обережним при введенні команд в консолі Counter-Strike.


Як видати зброю в «КС: ГО»: консоль

Як вже говорилося, видачу зброї можна здійснювати тільки на серверах спільноти або ж в одиночній грі з ботами. Але варто також зауважити, що подібною функцією не обділена і піратська версія. Відмінність її від оригінальної знову ж таки полягає в серверах. На піратській просто не можна заходити на офіційні ресурси. В іншому версії схожі між собою.
Докладно про те, як видавати собі зброю в "КС: ГО"
Інструкція про те, як видати собі зброю в «КС: ГО» через консоль:
  • Для початку у налаштуваннях активуйте консоль, а також призначте її на бажану кнопку клавіатури.
  • Пробувати рекомендується з ботами, тому створення локальної гру, після чого переходите до наступного пункту інструкції.
  • Введіть в консолі наступне: give weapon_ak47 . Після нижнього підкреслення можна дописати назву бажаного зброї. У наведеному випадку вказаний автомат АК-47.
  • Натисніть кнопку Enter, після чого в руках з'явиться бажане зброю.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ця стаття про те, як видати собі зброю в «КС: ГО» допомогла у вирішенні вашої проблеми. Також варто нагадувати, що використання невідомих вам консольних команд може нашкодити ігровому процесу, тому настійно рекомендується ретельно думати перед тим, як щось вводити в консоль. Адже кожна введена команда перевіряється комп'ютером, а не людиною, з-за чого команда може бути сприйнято, як виклик стороннього ПЗ.