Томас Анджело з гри "Мафія": біографія

42 0 Новини високих технологій

Є безліч культових комп'ютерних ігор. Але серед них особливо виділяється бойовик «Мафія», який полюбився всім геймерам. Гра заслужено отримала звання однієї з кращих. Хороша графіка, сюжет, якими не можуть похвалитися навіть фільми, – це підкорило юзерів всього світу. А ще їм дуже сподобалися колоритні персонажі. Одним з найулюбленіших для багатьох став Томас Анджело. Біографія його буде описана в даній статті.

Початок

У минулому Томас був звичайним таксистом у місті Лост-Хевен. Але через деякий час несподівано для самого себе він почав будувати кар'єру в мафії. Він працював на злочинний клан Сальєрі - один з пари найбільших об'єднань, головуючих у місті. Протистоїть цьому синдикату сім'я дона Морелло, який є безпринципним і жорстокою людиною. Він, на перший погляд, далекий від витонченого і розумного Сальєрі.


Томас Анджело з гри "Мафія": біографія

Приєднання до клану

Все починається восени 1930 року з того, що Томас Анджело врятував двох людей Сальєрі від переслідування. Надалі вони стають його партнерами. Після порятунку Томас Анджело отримує хорошу винагороду. В його конверт поклали пристойну суму, яка перевищувала ту, що була потрібна для ремонту автомобіля. Через деякий час люди Морелло вистежили героя і побили, але йому вдалося врятуватися. Після інциденту він звернувся до Сальєрі за допомогою і вступив в клан, не маючи інших варіантів. В якості першої перевірки на вірність стала псування машин Морелло. Після того як Тому успішно впорався зі справою, його прийняли в клан. Поступово герой отримує все більш відповідальні і складні завдання. Одного разу йому вдалося врятувати напарників від смерті під час невдалого збору грошей за кришування. З плином часу Томас починає розуміти, в чому різниця між Сальєрі і Морелло. Перший є бізнесменом, нападником лише у відповідь на образи, а другий – просто негідник.


Томас Анджело з гри "Мафія": біографія

Розвиток

У 1932 році персонаж закохався в доньку бармена - Сару. Він захистив її від вуличних хуліганів, приставших до неї. Через рік вони зіграли весілля, а ще через два у них народилася дочка. Саме в цей час і починається війна двох кланів. Приводом послужило зрада одного з членів сім'ї Сальєрі. Томас отримує завдання розібратися із зрадником в борделі, де також потрібно було усунути повію, що поширює непотрібну інформацію. Але в ній Те дізнається подругу своєї дружини і відпускає її. В цей же час розгорається війна між кланами. І Томмі вбиває міського радника, який доставляв багато проблем Сальєрі, а потім – брата Морелло. Після них був убитий і сам ватажок, який був захоплений зненацька. Таким чином, сім'я Сальєрі стала в місті найсильнішою злочинною організацією. В кінці 30-х років стартує політична кампанія, яка спрямована проти мафії, але навіть вона обірвалася вбивством. Томас і його напарники стають друзями. Одного разу вони запідозрили свого боса у недоплати. Вони розкрили коробку сигар і знайшли там алмази. Для відшкодування шкоди Тому з Полі грабують банк, що знаходиться на території Сальєрі. Через день Полі виявляється убитим, а гроші пропадають. Томас довідається, що і його мали вбити. Сем пропонує допомогу, але зраджує його. Після затяжної перестрілки Тому добирається до Сема. Той попереджає його про проблеми. Томас не може простити його і вбиває.
Томас Анджело з гри "Мафія": біографія

Переломний момент

Після всього, що сталося, Тому покидає країну, забравши з собою сім'ю. Але, не бажаючи повторювати долю Френка, через деякий час він таємно повернувся назад і повідав свою історію детектива. Так, він став учасником програми, що захищає свідків. Він деякий час перебував у безпечному місці і в подробицях описував своє життя, а також роботу на мафію. Після цього, змінивши ім'я, Томас переїжджає з родиною в інше місто, де сподівається на спокійне життя. Він влаштовується водієм у велику компанію. Багато з клану Сальєрі, завдяки його свідченням, що потрапили у в'язницю, а деяких стратили.

Смерть

Через багато років до будинку вже похилого Томаса Анджело під'їхали дві людини, які потім стануть героями гри «Мафія 2», - Віто Скалетто і Джо Барбаро. Переконавшись, що перед ними потрібний чоловік, вони передають йому привіт від Сальєрі і вбивають його.
Томас Анджело з гри "Мафія": біографія
Незважаючи на суперечливість персонажа, фанатам гри він сподобався. До речі, сцена вбивства не тільки закінчує першу частину. «Мафія 2» також починається з неї. Тільки у другій частині вона виконана в більш красивою графіку. Таким був персонаж Томас Анджело. Цитати його досі використовуються гравцями по всьому світі. Наприклад: «Знаєте, цей світ не керується законами, написаними на папері. Він управляється людьми» або «Той, хто хоче занадто багато, ризикує втратити абсолютно все». Слова цього героя популярні. А це значить, що він був придуманий не дарма.