X3DAudio1_7.dll: що це за бібліотека і як усунути пов'язані з нею помилки?

173 0 Новини високих технологій

Іноді при спробі запуску якийсь застарілої гри після її інсталяції Windows раптом видає повідомлення про те, що старт неможливий, оскільки в системі відсутній компонент X3DAudio1_7.dll. Що це за бібліотека, чому з нею виникають проблеми і як їх позбутися, читайте далі. Для рядового користувача можна запропонувати два простих рішення, які і будуть описані максимально детально.

Бібліотека X3DAudio1_7.dll: що це?

Здається, кожен користувач, виходячи з назви бібліотеки, вже здогадався, що мова йде про якомусь компоненті, що відповідає за комп'ютерний звук, причому в тривимірному форматі. Але він жодним чином не пов'язаний з драйверами звукової карти, хоча непряме відношення і має.
X3DAudio1_7.dll: що це за бібліотека і як усунути пов'язані з нею помилки?
Цей компонент є однією з складових платформи DirectX. Саме з нею у більшості випадків і пов'язані проблеми. Але пересічний користувач може заперечити з приводу того, що у нього на комп'ютері, наприклад, встановлена Windows десятої модифікації, в якій присутній платформа DirectX самої останньої версії. По ідеї, все повинно працювати нормально. Чому ж тоді система видає помилку?


X3DAudio1_7.dll: що це за бібліотека і як усунути пов'язані з нею помилки?
Справа в тому, що деякі раніше популярні ігри при установці для коректної роботи вимагають наявності в системі бібліотек більш старих версій DirectX, в тому числі і X3DAudio1_7.dll. Що це може означати з точки зору самої системи? Відразу хочеться сказати, що бібліотеки більш ранніх версій ні в якому разі не видаляють і не замінюють оновлені компоненти. Тому немає нічого страшного в тому, щоб завантажити X3DAudio1_7.dll для Windows 10 після чого зареєструвати бібліотеки в системі.

Чому виникають помилки?

Серед основних причин прояву збоїв такого типу більшість фахівців з Windows-систем в основному виділяють наступні:
 • вірусне вплив;
 • випадкове видалення файлу користувачем або навмисне видалення іншими програмами;
 • помилки в системному реєстрі;
 • пошкодження компонентів DirectX;
 • проблеми з жорстким диском.
 • Якщо вже ви хочете завантажити X3DAudio1_7.dll для Windows 10 і зареєструвати бібліотеки в системі, для початку проведіть сканування останньої портативними антивірусними утилітами, а заодно перевірити жорсткий диск на предмет наявності помилок. Для цього краще використовувати командну консоль, прописавши в ній поєднання chkdsk /x/f/r. Якщо не хочете використовувати такий метод, що перевірку можна зробити штатним інструментом системи, вибравши старт процесу на вкладі сервісу властивостей системного диска.

  Як завантажити X3DAudio1_7.dll для Windows 7 (10 8) і провести інтеграцію в систему?

  В принципі, ті ж попередні дії необхідно здійснити і в сьомий і восьмий модифікаціях (це не завадить).

  Тепер безпосередньо про те, де завантажити X3DAudio1_7.dll для Windows 7. Звертатися до офіційних ресурсів Microsoft в розділи завантажень абсолютно безглуздо. В якості одиничного компонента, доступного для завантаження, там ви цю бібліотеку не знайдете.
  X3DAudio1_7.dll: що це за бібліотека і як усунути пов'язані з нею помилки?
  Залишається звернутися до спеціалізованих сайтів, на яких зібрані комплекти всіляких файлів DLL. Однак тут слід дотримуватися обережності, оскільки разом із завантаженим файлом можна елементарно підчепити вірус. Принаймні скачаний елемент слід негайно перевірити штатним сканером, використовуючи для цього меню ПКМ на вибраному файлі в «Провіднику».
  Припускаємо, що віруси не виявлені. Куди ж помістити цей компонент? У Windows 7 X3DAudio1_7.dll необхідно скопіювати в папку System32 якщо у вас інстальовано 32-бітна версія системи, або в каталог SysWOW64 для випадків з 64-бітними версіями. Але просто так навіть в таких локаціях бібліотека автоматично системою розпізнана не буде. Тому її попередньо потрібно зареєструвати. Робиться це через командний рядок шляхом введення поєднання regsvr32 X3DAudio1_7.dll з наступним натисканням клавіші введення і повної перезавантаженням комп'ютера. Після рестарту на всяк випадок почистіть реєстр оптимізатором або спеціальною утилітою.

  Повна переустановка DirectX

  Однак, як показує практика, набагато простіше відвідати сайт Microsoft і завантажити з нього найсвіжішу версію DirectX, підтримувану встановленою у користувача ОС, після чого зробити її інсталяцію.
  X3DAudio1_7.dll: що це за бібліотека і як усунути пов'язані з нею помилки?
  Щоб не завантажувати повний інсталяційний пакет, можна завантажити так званий веб-установник, що має мінімальний розмір. Інсталяція буде проведена в режимі онлайн. Природно, потрібно безперебійне підключення до інтернету.

  Підсумок

  Ось і все, що стосується бібліотеки X3DAudio1_7.dll. Що це за компонент, думається, вже зрозуміло. Що стосується методик усунення з ним пов'язаних проблем, найпростіше перевстановити всю платформу, ніж шукати сам файл на просторах інтернету. Тим більше, що помилки згодом можуть виникнути і з іншими компонентами. Не будеш же завантажувати і реєструвати всі збійні компоненти DirectX по одному?

  Популярі новини
  Загрузка...