Принтер HP LaserJet 1010: основні параметри і порядок налаштування

45 0 Новини високих технологій

У цьому матеріалі буде розглянуто принтер HP LaserJet 1010. Будуть наведені основні його технічні характеристики. Також буде докладно розглянуто порядок налаштування такої системи друку.

Принтер HP LaserJet 1010: основні параметри і порядок налаштування

Основні параметри

Принтер HP LaserJet 1010 ґрунтується на лазерному способі друку. Тому йому властива висока продуктивність і економічність. А ось якість вихідної документації в цьому випадку залишає бажати кращого. Її роздільна здатність становить всього лише 600 х 600. Основний розмір сторінки для подібного периферійного пристрою - А4 а щільність паперу може становити від 60 до 110 г/м 2 .


Кількість інтерфейсів обмежене лише одним провідним портом USB у виконанні 2.0. Принтер HP LaserJet 1010 здатний виводити до 12 аркушів А4 в хвилину. В режимі очікування подібна техніка споживає не більше 7 Вт, а в процесі роботи цей параметр збільшується до 214 Вт. При цьому рівень шуму його не перевищує 48 дБ.

Загальний порядок налаштування системи друку

Для того щоб підключити і встановити принтер HP LaserJet 1010 необхідно виконати такі маніпуляції:
 • На першому етапі необхідно його дістати з картонної упаковки разом з іншими елементами поставки.
 • Далі необхідно цю систему друку встановити на комп'ютерний стіл. При цьому довжина комп'ютерного проводу, за допомогою якого буде реалізована комутація до ПК, повинна мати певний запас. Тобто не допускається підключення "в натяжку".
 • Наступний важливий етап - це підйом кришки та встановлення картриджа.
 • Потім необхідно підключити силовий кабель для організації електропостачання підсистеми друку.
 • Після цього слід включити всі компоненти комп'ютерної системи і принтер.
 • Коли завантаження ПК закінчиться, необхідно встановити з компакт-диска драйвера. Але при цьому необхідно врахувати те, що таке прикладне програмне забезпечення є тільки для Windows Vista або більш ранніх версій операційних систем цього сімейства. Якщо на ПК встановлена Windows 7 або більш пізня ОС, то необхідно додатково виконати ті рекомендації, які будуть надані в двох наступних абзацах.
 • На завершальному етапі виконуємо перезавантаження ПК. Після її закінчення виводимо примірник тестової сторінки.
 • Принтер HP LaserJet 1010: основні параметри і порядок налаштування  Можливі проблеми в поєднанні з Windows 7

  Досить давно за мірками комп'ютерної індустрії був випущений принтер HP Laserjet 1010. Для Windows 7 і більш пізніх версій системного софта не були випущені офіційні драйвера. Але ось розглянуте периферійне рішення має високу ступінь надійності і продовжує активно використовуватися в різних офісах. При цьому апаратна частина ПК часто оновлюється. Це призводить до встановлення нової версії операційної системи. Після чого друкуючий пристрій перестає працювати. У цьому випадку при поєднанні з Windows 7/8/8.1 рекомендується завантажити з офіційного сайту виробника драйвера для цього ж самого принтера, але вже для Windows Vista і встановити їх. Якщо така маніпуляція не вирішила проблему, то необхідно виконати потім ще такі дії:
 • Відкриваємо меню "Пуск" із застосуванням однойменної клавіші.
 • Вибираємо в ньому підпункт "Панель управління".
 • В ній потрібно відкрити пункт "Принтери".
 • Потім запускаємо операцію "Установка принтера".
 • У наступному вікні задаємо порт підключення DOT4_001.
 • Драйвера ж инсталлируем від принтера HP LaserJet 3055 (вони сумісні з героєм цього огляду).
 • Після цього пристрій можна використовувати для виведення документації.
  Принтер HP LaserJet 1010: основні параметри і порядок налаштування

  Нюанси при підключенні до Windows 10

  Принтер HP Laserjet 1010 для Windows 10 також не має офіційних драйверів. Але от сама система, як правило, підбирає найбільш оптимальне програмне забезпечення з вбудованого набору. Тому в більшості випадків при наявності такого системного софта немає потреби додатково встановлювати драйвера. Якщо ж цього не сталося, то можна виконати ту ж саму послідовність дій, наведену в абзаці раніше. При цьому потрібно виключити етап установки драйверів для Windows Vista.
  Принтер HP LaserJet 1010: основні параметри і порядок налаштування

  Відгуки та висновок

  Все ще продовжують активно використовуватися в офісах такі пристрої, як принтер HP LaserJet 1010. При цьому випущені вони були дуже і дуже давно. Тому власники таких рішень акцентують увагу на їх підвищеної надійності. Також вони досить прості у використанні, а витрати на їх утримання мінімізовані. По суті у них немає серйозних мінусів. Тому ще довгий час такі системи друку будуть активно експлуатуватися. Але при цьому у вільному продажу їх вже неможливо знайти. Вони зняті з виробництва, а складські запаси, звичайно ж, розпродані.