Кращі колоди з кулею для Clash Royale

29 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми поговоримо про колодах з повітряними кулями для гри Clash Royale. Такі збірки можуть дати велику перевагу під час бою з будь-яким супротивником. Чим же так гарні колоди з кулею? Наявність такого потужного літаючого юніта забезпечує найсильніші атаки на будівлі. Якщо куля виявляється підбитим, то він як і раніше здатний викинути останній снаряд, який завдає шкоди будь-якому супротивникові, що знаходиться в близькому радіусі від вогнища. Найкраще карта працює в поєднанні з "Заморожуванням".

Кращі колоди з кулею для Clash Royale
"Повітряна Куля" стає доступним для використання після "Кістяний Ями", що на Арені під номером 2. Незважаючи на міць завдається шкоди, рівень здоров'я даної карти досить низький, тому їй потрібно постійні захист і супроводження.


Читайте далі, щоб дізнатися більше інформації про кращих колодах з кулею.

Використання скелетів

Така колода з кулею також повинна містити "Заморожування". У захисті беруть участь "Вежа-бомбешка" і скелети. За контратаку відповідають вже інші складові, куди входять "Відьма", "Повітряна Куля" і "Заморожування". Слабке місце складання — недостатня сила опору проти "Дракона" і колод з великою кількістю юнітів, які завдають шкоди по області. Сильна сторона — удар по противнику контратакою, а потім використання спільного комбо "ВШ" і "Заморозки".

Колода з "Гончака" і кулею

Це ще одна прекрасна зборка, завдяки якій можна досягти найдальших кубків. Призначається вона для здійснення повітряних атак.
Кращі колоди з кулею для Clash Royale
Крім "Пекельної Гончака", в колоду повинні входити "Міньйон", "Блискавка", "Чаклун" та "Мушкетер". Атакувати можна за допомогою однієї кулі, а в разі правильного відіграшу з'являється сильний шанс на знищення цілої вежі.


За захист відповідають "Міньйон", які випускаються спочатку простим складом, а потім ордою. До речі, якщо супротивник атакує "Вершником на Кабана", то в такому разі може знадобиться карта "Надгробки". Легендарну "Пекельну Гончак" завжди можна замінити будь-яким іншим танком, а ось "Міньйон" обмінюються тільки на "Мегаминьона".

"Гігант" + куля

Ще одна збірка, яка заслуговує уваги. В даному випадку саме "Гігант" є основним персонажем, який здатний відвернути на себе цілу хвилюю супротивників, при цьому одночасно атакуючи вежу. Основна ж атака лягає на кулю. Крім нього і "Гіганта", в збірці присутні: "Підривник", "Гобліни", "Стріли", "Лучниці" та інші. Захист реалізується з допомогою об'єднання перших двох карт, на плечі яких лягає завдання по одолению першої хвилі. Після цього в справу, як правило, вступають "Гігант" і куля. Головне - утримати атаку противника, не давши йому доступ до власних головним карт, які в цей час повинні займатися знищенням вежі.
Кращі колоди з кулею для Clash Royale
Існує ще одна сильна колода з кулею і "Гігантом" в якості основних учасників. Рекомендується додати до них "Гармату", "Армію Скелетів", "Мегаминьона" та інших. В даному випадку "Гігант" найкраще справляється із захистом екзекутора. Його можна використовувати в якості щита для кулі, однак робити це рекомендується тільки в тому випадку, якщо супротивник має лише малим об'ємом еліксиру. Роль невеликого танка можна віддати екзекутор.