Синій екран Application Error: як вирішити проблему?

40 0 Новини високих технологій

На жаль, буває так, що система Windows сьомої версії одного разу видала повідомлення про те, що знайдені нові оновлення, встановила їх, а після перезавантаження користувач отримує синій екран з помилкою Windows 7 c0000145 (Application Error). Як виправити таку ситуацію, адже система відмовляється завантажуватися геть? Для цього є кілька методів, які далі і пропонуються до розгляду. Пересічному користувачеві вони можуть здатися досить складними (крім перше), але виправити це збій іншими методами не вийде. Так що доведеться вникати в суть питання і використовувати виключно описувані далі кошти.


Application Error: що це за помилка?

Переклад Application Error у дослівному варіанті означає помилку програми (програмного забезпечення/софта). Незрозуміло, чому система видає саме таке повідомлення, адже воно, за великим рахунком, до порушення роботи програм не має ніякого відношення. Ні користувальницькі додатки, ні системні аплети тут ні при чому.
Синій екран Application Error: як вирішити проблему?
Насправді проблема полягає в установці апдейтів самої системи. То вони инсталлировались некоректно, то самі по собі є недопрацьованими, достеменно невідомо. Але факт залишається фактом. Таким чином, у більшості випадків проблема того, як виправити Application Error, зводиться до того, щоб позбутися від останніх інстальованих оновлень, які і призвели до появи помилки. Однак поспішати не варто, оскільки у будь-якого користувача в рукаві є пара додаткових козирів. Можливо, проблема побічно стосується служби, що відповідає за установку апдейтів, але в більшості випадків і вона особливо на появу синього екрану не впливає.


Помилка Windows 7 c0000145 (Application Error): як виправити найпростішим способом?

Перше, що потрібно зробити, - кілька разів примусово перезавантажити комп'ютер, щоб апелювати автоматичне засіб відновлення системи. Можливо, такий варіант спрацює, а встановлені апдейти будуть видалені.
Синій екран Application Error: як вирішити проблему?
Але, припустимо, це не допомогло, а на екрані знову красується помилка Windows 7 c0000145 (Application Error). Як виправити ситуацію в цьому випадку? Немає нічого простіше, ніж викликати додаткове стартове меню при запуску системи, натиснувши клавішу F8 з якого слід вибрати пункт " відновлення запуску.

Використання відкат системи

Якщо і це не спрацює, з того ж меню вибирається рядок завантаження останньої вдалої конфігурації з працездатними опціями. Нарешті, в питанні того, як виправити Application Error, можна скористатися завантаження в безпечному режимі, а потім видалити проблемні пакети апдейтів з «Центру оновлень» (їх номери будуть наведені окремо). Зазвичай це допомагає. Якщо система завантажиться (може бути навіть у безпечному режимі), можна перевірити службу "Центру оновлень" перезавантаження її, хоча і не факт, що це дасть результат.

Application Error: що робити з встановленими апдейтами?

Але що робити, якщо система дійсно не хоче завантажуватися ні під яким приводом навіть з відновленням або використанням безпечного старту? Тут вже доведеться видаляти апдейти вручну. Для цього знадобиться виклик командного рядка (краще всього завантажитися з usb-носія і натиснути Shift + F10).
Синій екран Application Error: як вирішити проблему?
Для перегляду встановлених оновлень використовується універсальна команда DISM /Image:C: /GetPackages. Серед знайдених апдейтів зазвичай збійних є пакет КВ3045999. Від нього потрібно позбутися. Назва повного посвідчення необхідно скопіювати (воно буде досить довгим), після чого вставити після введення команди деінсталяції dism /image:C: /removepackage/PackageName:Package_for_ХХХХ_, де ХХХХ – повна назва посвідчення.
Синій екран Application Error: як вирішити проблему?
Після видалення оновлення питання того, як виправити Application Error, передбачає повне перезавантаження з викликом командної консолі знову. В ній потрібно прописати команду, показану в самому верху зображення вище (вона виключає повторне поява збою). Аналогічно використовувати цю команду можна і у випадку, коли помилка виправлена не була. Що ж стосується самих оновлень, не тільки вищевказаний пакет може викликати збої. Серед усього того, що може стати проблемою завантаження, можна виділити кілька апдейтів, які при необхідності теж доведеться видалити (назви всіх пакетів починаються з літер «КВ», а далі пропонуються тільки номери):
 • 3080149;
 • 3088195;
 • 3121212;
 • 3060716;
 • 2882822;
 • 2872339;
 • 2859537;
 • 2852339;
 • 971033;
 • 3042553;
 • 3068708;
 • 2882822;
 • 285937;
 • 3004394;
 • 3071756.
 • Замість підсумку

  Як бачимо, завдання щодо вирішення проблеми того, як виправити Application Error, хоча і важкувата, тим не менш непосильною не є. Питання полягає лише у видаленні оновлень. Якщо звернути увагу на наведений вище список часу на проведення таких процедур може знадобитися досить багато. Пов'язано це з тим, що кожен пакет доведеться видаляти по одному і зразу ж робити рестарт системи, перевіряючи її працездатність. Але все це актуально тільки в тому випадку, якщо відновлення (автоматичне або ручне) ніякого результату не дасть. Залишається додати, що тут не розглядалися питання, пов'язані з порушеннями в роботі завантажувача або ушкодженнями самих завантажувальних записів і секторів жорсткого диска. В цьому випадку доведеться використовувати виключно знімні носії для завантаження, запуск командного рядка і відновлення старту із застосуванням можливостей інструментарію системи на основі Bootrec.exe. Втім, якщо основна проблема пов'язана виключно з апдейтами, це може і не знадобитися.