Рідкісний предмет - Поводи Вершника без голови

24 0 Новини високих технологій

Поводи Вершника без голови не дарма вважають одним з найбільш цінних і важкодоступних предметів у грі «Світ Варкрафта». Його можна отримати тільки при визначених умовах з дуже низьким шансом. Детальна інформація щодо видобутку предмета і зовнішнього вигляду їздового тваринного зазначена у статті.

Зовнішній вигляд та інші характеристики

Предмет Поводи Вершника без голови в грі дає можливість отримати однойменне їздова тварина. На вигляд цей кінь виглядає ніби повсталий з легенд, з яскравим чорним забарвленням і вкрапленнями зеленого кольору. Прекрасно поєднується з колірною гамою яскравий слід, який залишається після пересування тварини по землі і повітрю. Поводи на ньому червоного кольору, як і сідло.


Рідкісний предмет - Поводи Вершника без голови
Використовувати транспортний засіб можна вже з 20-го рівня, при цьому його швидкість збільшується разом з поліпшенням навички верхової їзди у користувача. Якщо гравець зможе вибити Поводи Вершника без голови одного разу одним персонажем, то для інших класів на облікового запису він також буде доступний. Це зробило маунт ще більш привабливим, і безліч користувачів полюють за ним з року в рік.

Спосіб видобутку

Предмет Поводи Вершника без голови не даремно вважається одним з найбільш рідкісних. Він стає доступний тільки раз в році під час святкування внутріігрового події Тыквовина, приуроченого до свята Хелловіну. В цей час на серверах з'являється можливість раз в день персонажем Вершник без голови сходити в підземелля, де він і буде єдиним супротивником. За перемогу кожному користувачеві видається Заповнена здобиччю гарбуз.


Рідкісний предмет - Поводи Вершника без голови
Саме при її відкритті можна виявити заповітного маунта, що буває вкрай рідко. Шанс випадання приблизно 05 %, багато користувачів полювали на нього протягом 4-5 років кожне свято різними персонажами, щоб доповнити колекцію. Універсального способу, як вибити Поводи Вершника без голови, не існує. Доведеться сподіватися на свою удачу і використовувати всіх персонажів, існуючих в облікового запису. Деяким гравцям вдається зробити це з декількох заходів, інші ж, як вже було згадано вище, витрачали роки і вперто чекали ігрового події Тыквовина.

Відгуки користувачів про транспортному засобі

Основною причиною неймовірної популярності скакуна Вершника без голови з поводами є рідкість. Фанати «world of warcraft» готові на багато що, аби вирізнитися серед інших користувачів, а похвалитися даної річчю можуть далеко не всі. В цьому випадку є ще одна вагома причина для того, щоб продовжувати з року в рік полювання на горі.
Рідкісний предмет - Поводи Вершника без голови
Його модель не тільки зовні приваблива, але ще і не має нічого зайвого. Користувачі відзначають, що при їзді і польоти на тлі не втрачається персонаж, а екран не заповнюється великими змахами крил. При цьому кінь відмінно підійде для збору ресурсів, наприклад трави для майбутнього застосування в алхімії. Кожен користувач має свої причини для того, щоб полювати на предмет. Не варто також забувати, що за отримання транспортного засобу належить однойменна досягнення і 10 очок в скарбничку загального рейтингу.