Панель управління Nvidia не запускається: що робити?

189 0 Новини високих технологій

Через панель управління Nvidia здійснюється детальна настройка параметрів відеокарти та драйвера. Без доступу до цієї програми ви навряд чи зможете точно виставити рівень згладжування, деталізації. Давайте розберемося, що робити, якщо панель управління Nvidia не запускається.

Можливі причини

Нижче представлений список основних причин, із-за яких може виникнути дана несправність:
 • випадковий збій у роботі;
 • проблема з файлами програми;
 • застарілий додатковий софт;
 • конфлікт з антивірусом;
 • некоректний драйвер.
 • Якщо у вас не запускається панель управління Nvidia, то починайте виправляти проблему з першої причини по порядку.


  Панель управління Nvidia не запускається: що робити?

  Як усунути несправність?

  Якщо ви виявили, що програма не реагує на ваші дії, то першим ділом спробуйте перезапустити програму. Другий крок - перезавантаження персонального комп'ютера. Після цього знову відкрийте Nvidia. Якщо це не допомогло, необхідно перевстановити софт. Завантажити дистрибутив програми можна на офіційному сайті nvidia.com. Перед установкою спробуйте відключити ваш антивірус, оскільки він може конфліктувати з утилітою від виробника відеокарти. Після тимчасового відключення антивірусної програми інсталюйте панель управління Nvidia. Не запускається знову? Переходимо до наступної причини. Для коректної роботи програми потрібна остання версія служби NET Framework і Visual C++. Дистрибутиви можна завантажити через офіційний сайт Microsoft абсолютно безкоштовно. Додатково радимо перевірити, чи коректно працює сама відеокарта. Відкрийте Диспетчер пристроїв" з допомогою властивостей комп'ютера, знайдіть графічний прискорювач. Натиснувши правою кнопкою миші, зайдіть у властивості і перевірте стан пристрою. Якщо все в порядку, залишилося перевстановити драйвер.
  Панель управління Nvidia не запускається: що робити?
  Зазвичай панель управління Nvidia не запускається на Windows 10 із-за несумісності з версією драйвера. Першим ділом обов'язково видаліть стару версію через диспетчер пристроїв, а потім скачайте свіжий драйвер за посиланням. Спеціальний фільтр допоможе вам підібрати правильну версію, щоб не виникло проблем з сумісністю. Тепер ви знаєте, чому не запускається панель управління Nvidia, а усунути цю несправність можна досить швидко.

  Популярі новини
  Загрузка...