Як прибрати безпечний режим "Андроїд": інструкція

217 0 Новини високих технологій

У багатьох користувачів включається безпечний режим (Android). Як вимкнути його? Зазвичай пристрої, що працюють на цій платформі, переходить до нього в разі пошкодження операційної системи або тоді, коли сторонні додатки викликають будь-які збої в роботі пристрою. Є кілька способів, як забрати безпечний режим "Андроїд".

Перезавантаження пристрою

Як прибрати безпечний режим "Андроїд": інструкція
По-перше, необхідно визначити причину включення цього самого режиму. Активується він, як правило, із-за збою системи або серйозної помилки якого-небудь додатка. В безпечному режимі користувач не зможе запустити жодне стороннє додаток. Якщо раптом пристрій перейшло до нього, то просто потрібно перезавантажити свій девайс, і проблема буде вирішена.


Перевірка панелі сповіщень

В деяких версіях операційної системи користувачеві відправляється повідомлення при переході в безпечний режим (Android). Вимкнути його можна натисканням. Пристрій автоматично перезавантажиться і запуститься в нормальному режимі.

Натискання й утримання кнопки включення

При виконанні цієї дії відкриється меню, де необхідно вибрати перезавантаження або вимикання. У другому випадку потрібно не забути ввімкнути пристрій назад. Воно завантажиться у звичайному режимі. А якщо цього не сталося, і знову все повторилося, як прибрати безпечний режим "Андроїд"? Про це далі.

Одночасне натискання двох кнопок

Як прибрати безпечний режим "Андроїд": інструкція
Багато користувачів стверджують, що з цього режиму можна вийти, якщо в момент перезавантаження пристрою натиснути і утримувати одночасно кнопку живлення з кнопкою зменшення гучності. Якщо у вас на пристрої зламана кнопка для регулювання гучності, цей крок може призвести до постійної перезавантаження девайса в безпечному режимі. В такому випадку доведеться нести гаджет в сервісний центр або, якщо бракує знань і навичок, розкрити його і спробувати самостійно виправити проблему.


Виймання акумулятора

Як прибрати безпечний режим "Андроїд" ще? Якщо є така можливість, можна витягти з пристрою акумуляторну батарею і, можливо, воно буде працювати в звичайному режимі після включення. Перед витяганням телефон або планшет потрібно обов'язково вимкнути. Необхідно почекати мінімум одну хвилину, щоб у пристрої повністю розряджені конденсатори, а потім вставити батарею назад і включити.

Видалення додатків

Програми, що працюють зі збоями, є найпоширенішою причиною виходу пристрою в безпечний режим. Щоб вийти з нього, потрібно видалити недавно встановлені програми. Для цього треба відкрити налаштування гаджета, відкрити список всіх встановлених додатків і перейти на вкладку із завантаженими. Ці програми в безпечному режимі запускати не можна, а ось видалити можливо. Рекомендується позбавитися від всіх програм, які були встановлені найближчим часом. Після цього пристрій потрібно перезавантажити. Якщо не спрацював, то треба йти далі.

Скидання пристрою

Як прибрати безпечний режим "Андроїд": інструкція
Як прибрати безпечний режим "Андроїд" (планшеті або телефоні), якщо нічого з того, що було описано вище, не допомагає? Скинути налаштування пристрою. Перше, що необхідно зробити – створити резервну копію всіх даних в безпечному режимі. Скидання всіх налаштувань призведе до повного видалення всієї інформації на пристрої. Воно стане таким, яким було при першому запуску. Саме тому рекомендується зробити резервну копію даних, які видаляти не слід. Як це зробити? Існують такі способи:
  • підключити гаджет до комп'ютера і скопіювати з нього всі необхідні дані на жорсткий диск або в хмарне сховище;
  • всі додатки, які були куплені за гроші, будуть збережені і їх знову можна буде встановити після перезавантаження;
  • при скиданні налаштувань контакти порушені не будуть, але для того, щоб мінімізувати ризик, краще зробити їх експорт в окремий файл.
  • Як робити скидання?

    Як прибрати безпечний режим "Андроїд": інструкція
    Даний крок здійснюється через налаштування пристрою. Там можна знайти пункт, який відповідає за резервне копіювання і скидання. Потрібно вибрати там скидання до заводських установок і підтвердити своє рішення. Процес може тривати дуже довго – від 20 хвилин. У тому випадку, якщо в безпечному режимі скинути пристрій не вдається, потрібно скористатися режимом відновлення. Для цього необхідно натиснути кнопку живлення і вимкнути девайс. Потім, в залежності від моделі пристрою, потрібно натиснути комбінацію кнопок, яку можна подивитися в інструкції або в інтернеті. Запуститься режим відновлення. За допомогою кнопок регулювання гучності потрібно вибрати опцію скидання пристрою і натиснути на кнопку живлення для підтвердження. Залишилося дочекатися процесу скидання, який займе декілька хвилин. Після того, як налаштування будуть скинуті, можна настроїти пристрій, створивши новий обліковий запис або увійшовши у вже існуючу. У другому випадку буде знову отриманий доступ до купленого контенту.