Огляд доповнення "Сімс 4: Тварини"

409 0 Новини високих технологій

Не секрет, що схоже доповнення вже з'являлося в попередніх частинах серії. Наприклад, в The Sims 3 можна було подбати не тільки про кішечках і собачок, але також покататися на коні і навіть завести собі цього єдинорога. Чи вдалося "Сімс 4: Тварини" привнести у франшизу щось новеньке і виділитися на тлі вдалих попередників? Ми спробуємо розповісти про найбільш пам'ятних деталі, які присутні в додатку.

Нововведення в редакторі

Огляд доповнення "Сімс 4: Тварини"
Разом з доповненням "Сімс 4: Тварини" в гру додали велику кількість унікальних зачісок і наборів одягу. Тепер сіми будь-якої статі і віку можуть насолоджуватися тематичними, так і нейтральними речами. Крім цього, також передбачені додаткові комплекти аксесуарів, взуття та інших прикрас.


Також сіми обзавелися двома новими рисами характеру, які підкреслюють їх любов до кішок або собак, і отримали нову життєву мету. Що стосується самих вихованців, то звичайно ж, головним нововведенням у "Сімс 4: Тварини" стала можливість їх створення в редакторі персонажів. Ми можемо вибрати готову породу, або ж створити свою власну шляхом змішування, підібрати майбутнє тіло, хвіст і шерсть. Після того, як вихованець буде готовий, гра люб'язно запропонує вибрати одяг і вигляд забарвлення. До речі, малювати на тілі кішки або собаки можна все. Як видно з вищеописаного, вибір нових речей і можливостей в додатку дійсно великий. Однак внести ще більше різноманітності допоможуть різні моди на "Сімс 4" на тварин, які робляться самими користувачами.


Новий городок

У додатку гравцям пропонується оселитися в Бриндлтон-Бей — чарівне містечко з чотирма невеликими районами. Незважаючи на розмір, місто вийшов дійсно милим і мальовничим. У ньому можна знайти багато вільних будинків для заселення, а також ділянок, створених спеціально для вихованців.
Огляд доповнення "Сімс 4: Тварини"

Про тварин

На відміну від попередніх доповнень, в новій версії гравцеві не доступно управління своїми домашніми вихованцями. Більш того, у них відсутня інформація про шкалою потреб, тому здогадатися про їх самопочуття можна тільки з допомогою кольору фотографії. Поведінка тварини часто говорить про те, що йому потрібно, тому дуже важливо стежити за діяльністю свого улюбленця. Не варто забувати про забезпечення вихованця всім необхідним: іграшки, лежанки, їжа, купання і багато іншого. Також необхідно приділяти йому багато уваги, а якщо він буде робити щось погане — обов'язково виховувати. Крім собак і кішок, "Сімс 4: Тварини" можна створити єнота або лисицю (вони теж стають домашніми вихованцями).

Як завести вихованця?

Будь-якого маленького чотириногого друга можна поселити. Робиться це за допомогою спеціального притулку або просто на вулиці з відповідним бездомним тваринам. За один раз можна брати в сім'ю трьох вихованців. Перед тим, як це станеться, відкриється вікно, на якому буде зазначена докладна інформація про кожному тварину: його вік, характер, звички та інше. Якщо виникла проблема з потомством та доглядом за всім тваринам сімейством, то можна спробувати скористатися інтернетом, щоб підшукати для кошенят і цуценят новий будинок.
Огляд доповнення "Сімс 4: Тварини"

Ветеринарна клініка

Це ще одне нове місце, яке з'явилося в грі разом з аддоном. В клініку можна поводитися з твариною, якщо він погано себе почуває або йому необхідна стерилізація. Як зрозуміти, що пухнастик захворів? Варто стежити за кольором його забарвлення, перевіряти тривалість сну і переконатися у відсутності поганого запаху. До речі, ветеринарна клініка може стати відмінним варіантом бізнесу. Для цього її потрібно купити в інтернеті, натиснувши на категорію "Сім'я". Такий вид роботи дає можливість самостійно проводити огляди і лікувати хворих звірят.