Подарунки WoT: де знайти і як отримати подарунок в World of Tanks?

9 0 Новини високих технологій

Отримання подарунка в онлайн-грі - подія дуже приємна. В мережевій грі WoT отримання подарунків є однією з багатьох функцій ігрового магазину. Однак далеко не всі гравці знають, як прийняти подарунок в World of Tanks. Розглянемо це питання детальніше.

Подарунки WoT: що це таке і як їх отримати?

Подарунки WoT: де знайти і як отримати подарунок в World of Tanks?
Користувач гри може отримати від системного адміністратора, одного або соклановца цінності: золото, бойову техніку, преміум аккаунт і інші «принади». Для того щоб скористатися презентом, його попередньо потрібно відкрити. Тут у геймерів в танки і виникають труднощі. Подарунки WoT, надіслані гравцеві, що знаходяться в ігровому магазині. Перед появою сюрпризу в грі, його спочатку слід отримати.

Де знайти подарунок в танках?

Для того щоб зрозуміти, де подарунки в WoT, необхідно скористатися одним з наступних способів. Спосіб №1:
 • Відкрити офіційний сайт World of Tank, авторизуватися (ввести логін і пароль).
 • Далі перейти на вкладку «Профіль».
 • Знайти та натиснути на рядок «Мої подарунки».
 • Спосіб №2:
 • Авторизуватися в магазині гри за адресою https://ru.wargaming.net/shop/.
 • Натиснути на напис: «У вас новий подарунок». Така напис знаходиться в лівій частині екрану під основним меню.
 • Подарунки WoT: де знайти і як отримати подарунок в World of Tanks?
  Спосіб №3 Альтернативним способом є підтвердження подарунку за допомогою електронної пошти. На адресу пошти гравця приходить повідомлення про те, що отриманий подарунок. А також у листі міститься посилання для його отримання. Однак листи можуть приходити з затримкою.


  Інструкція з отримання презентів

  При повідомленні гравця про отримання подарунка WoT, користувач повинен виконати наступні кроки:
 • Відкрити повідомлення в електронній пошті і перейти по вказаному посиланню.
 • У меню перейти у вкладку «Подарунки».
 • Далі гравцеві необхідно авторизуватися в грі (в свого облікового запису).
 • Після успішного входу в ігровий аккаунт, потрібно перевірити список «Ваші подарунки».
 • У цьому списку гравець може подивитися всі доступні йому подарунки, а також способи одержання. А також геймер вирішує, чи варто отримувати такий подарунок або краще відмовитися від нього.
 • Якщо користувачем було прийнято рішення отримати подарунок, то для цього необхідно вибрати рядок «Прийняти подарунок».
 • Подарунки WoT: де знайти і як отримати подарунок в World of Tanks?  Після виконання цих дій гравець побачить повідомлення про те, що презент був успішно зарахований на аккаунт.

  Кілька корисних фактів

  Прийняти подарунки WoT можна протягом 30 днів. Після закінчення зазначеного терміну, можливості прийняти презент не буде. Якщо сюрприз був прийнятий, то користувач може користуватися ним в грі без будь-яких обмежень. Подарунки WoT зараховуються на рахунок гравця протягом доби. У разі, якщо геймер відмовився від отримання подарунка, то презент повертається на аккаунт користувача, який відправив його. Якщо дар після прийняття не видно в грі, то необхідно вийти і повторно авторизуватися в клієнті гри. Після виконання цієї дії, подарунок повинен з'явитися в списку й у самій грі. У тому випадку, якщо гравець отримав від дарувальника річ, яка у нього вже є, то геймер отримає компенсацію у вигляді ігрової валюти (золота). Розраховуватися, виходячи з вартості подарованої речі в ігровому світі. Конвертація презенту в золото відбувається в автоматизованому режимі після прийняття подарунка.