FileRepMalware: що це за вірус? Рішення проблеми

1480 0 Новини високих технологій

Сьогодні, коли практично всі власники ПК, ноутбуків, смартфонів і планшетів встановлюють на свої пристрої надійні і не завжди безкоштовні антивіруси, шкідливий софт все так же продовжує представляти небезпеку для гаджетів і доставляти проблеми нам самим. Справа в тому, що розробники "навчили" його непомітно для користувача обходити захищають систему додатки, а то і зовсім відключати їх. Як це робить FileRepMalware. Що це за вірус, можливо з ним боротися, ми розповімо далі.

FileRepMalware: як він проявляється?

Попередження користувача про таку загрозу характерно не для всіх антивірусів. Знаходить FileRepMalware Avast. В основному, це відбувається при спробі встановлення вами будь-якої нової програми на пристрій. Іноді - при виключенні ПК або ноутбука або ж при стандартної періодичної перевірки файлів. В принципі, якщо ви впевнені в надійності завантаженого компонента, то можна помітити попередження як "помилкову тривогу" або ж вимкнути на час "Аваст", щоб спокійно завершити процес встановлення софта.


FileRepMalware: що це за вірус? Рішення проблеми
Але якщо попередження про шкідливій програмі FileRepMalware з'являється час від часу, а в разі якщо ви нічого не завантажуєте, Avast повідомляє про блокування чи видалення вірусу, чого насправді не трапляється, то боротися з проблемою потрібно іншими методами. Але перш за все дізнаємося ворога в обличчя.

Що це - Malware?

Malware (жаргон. "малварь") - слово, з англійської дослівно перекладається як "шкідлива програма": mal icious - "зі злим наміром", soft ware - "софт, програмне забезпечення". Це продукт, творці якого переслідують далеко не самі сумлінні наміри.


FileRepMalware: що це за вірус? Рішення проблеми
Так що це за вірус - FileRepMalware? Таким чином "Аваст" визначає представлений "малварь". Це невеличка програма, яку, в силу її специфіки, не може знищити антивірус. А вона, у свою чергу, здатна швидко і непомітно для вас деактивувати захищає систему вашого комп'ютера, софт. Тому, дізнавшись, що це за вірус - FileRepMalware, необхідно тут же з ним почати боротися.

Norman Malware Cleaner

Велику популярність в боротьбі з "малварем" отримала програма Norman Malware Cleaner. Популярний також і аналогічний софт - Malwarebytes' Anti-Malware. Однак останній грішить тим, що може заодно позбавити вас нешкідливих програм і даних, що зберігаються на комп'ютері.
FileRepMalware: що це за вірус? Рішення проблеми
Norman Malware Cleaner теж виділяється недоліком: для кожного оновлення додатку вам необхідно буде заново завантажувати та встановлювати його. Також не представлена підтримка російської мови. Але на тлі всього цього виділяються і переваги програми: зручний інтуїтивний інтерфейс, швидка та якісна робота, абсолютно безкоштовне використання.

FileRepMalware: як видалити?

Отже, пропонуємо вам слідувати даним алгоритмом:
 • Скачайте на свій ПК або ноутбук програму Norman Malware Cleaner.
 • В "Завантаження" знайдіть її інсталяційний файл".exe").
 • Зазначимо, що програму можна завжди носити з собою на flash-накопичувачі або диску. Встановлювати її не потрібно: вона готова до роботи відразу після відкриття файлу з розширенням ".ехе".
 • Прочитайте угоду про використання, відзначте галочкою своє його схвалення.
 • Клік на Accept.
 • У наступному вікні зайдіть у вкладку "Параметри". Тут не забудьте поставити галочки на двох пунктах: Enable rootkit cleaning і Apply.
 • Знову поверніться на вкладку "Сканування (Scan).
 • Тут вам потрібно вибрати спосіб перевірки комп'ютера на віруси. Краще всього зупинитися на повній перевірці - Full. Кнопкою "Старт" внизу віконця запустіть сканування.
 • Попереджаємо, якщо у вашому комп'ютері зберігаються програми-зломщики ключів, то вони теж будуть видалені Norman Malware Cleaner. Коли вам потрібен цей софт, необхідно на час сканування перекинути його на зовнішній накопичувач, а після завершення роботи утиліти повернути на ПК.
 • Більше ніяких дій здійснювати не потрібно: програма сама знайде і видалить "малварь", а також інші загрози. По завершенні процесу сканування і боротьби з вірусами в останньому вікні будуть представлені результати роботи: що і в якій кількості було знешкоджено.
 • FileRepMalware: що це за вірус? Рішення проблеми

  Навіть якщо у вас на ПК або ноутбуці стоїть надійний антивірус, все ж варто час від часу перевіряти і очищати пристрій з допомогою Norman Malware Cleaner. Причина в тому, що спектр "прискіпливості" і широти обстеження у цієї утиліти більш об'ємна, ніж у звичайного софта - захисника системи. Ми розібрали, що це за вірус - FileRepMalware. Небезпечний він тим, що може деактивувати непомітно для вас програму, захищає від шкідливого софту. Проте сам "малварь" легко виявляє і усуває безкоштовно і інтуїтивно зрозуміла Norman Malware Cleaner. Тому, якщо ваш "Аваст" виявив таку загрозу і не може з нею впоратися, краще просканувати комп'ютер за допомогою цієї утиліти.