Як подивитися історію в "Яндексі": проста інструкція

15 0 Новини високих технологій

Ми часто робимо помилки, такі як випадкове закриття потрібної сторінки. Або нам потрібно зрозуміти, чим займається дитина у Мережі. У цій статті мова піде про те, як подивитися історію в "Яндексі". Здавалося б, з одного разу складно зрозуміти, про яку історії йде мова.

Як подивитися історію в "Яндексі": проста інструкція
Насправді, ми поговоримо про те, що можна зробити, щоб побачити випадково закриті сторінки або проконтролювати, що робив в Мережі користувач.

Що за історія?

Ми поговоримо не про саму компанії «Яндекс», а про браузер, який встановлений у багатьох користувачів на комп'ютері або мобільному пристрої. Але ця тема більше присвячена комп'ютерів і ноутбуків, так як наведена нижче інструкція розрахована на операційні системи Windows 7/XP і аналогічні версії.


Як подивитися історію в "Яндексі": проста інструкція
Справа в тому, що коли користувач вводить запит в пошук, потім відкриває сторінки, то система «запам'ятовує» дії. Тому існує історія пошуку "Яндекса". Як подивитися її? Давайте перерахуємо варіанти.

Заходимо в меню

Припустимо, ви відкрили кілька сторінок і випадково якусь з них закрили. Щоб її повернути, можна зробити наступні дії:
 • У вас повинен бути відкритий браузер «Яндекс». Якщо це не так, то виконайте команду відкриття браузера.
 • Наведіть вказівник на правий верхній кут. Зверніть увагу на ту зону, де розташовані значки «Закрити вікно», «Згорнути вікно». Ліворуч від них є кнопка з трьома горизонтальними смужками. Якщо підвести мишу до неї, то з'явиться підказка «Налаштування Яндекс.Браузера». Сміливо натискайте.
 • У випадаючому меню спустіться до пункту «Історія» зі стрілкою праворуч і годинами ліворуч.
 • Ви практично дійшли до мети. Тепер залишилося у віконці вибрати ту сторінку, яка потрібна. Але показані тільки останні 8 сторінок, які ви відвідали. Якщо потрібні більш ранні, то слід клацнути по фразі «Історія» над посиланнями.


  Як подивитися історію в "Яндексі": проста інструкція
  Відкриється сторінка-вкладка у браузері. Там будуть перераховані всі останні операції. Тепер ви зрозуміли, як подивитися історію в «Яндексі» за допомогою меню браузера.

  Гарячі клавіші

  Щоб не ускладнювати завдання, можна скористатися гарячими клавішами. До речі, вони вказані в меню, про який йшла мова в попередньому пункті статті. Так як подивитися історію в Яндексі за допомогою поєднання клавіш? Натисніть одночасно Ctrl і H. Але це дія допоможе тільки при відкритому й опущеному вікні браузера. Ви відразу побачите вкладку з усіма останніми посиланнями, які ви відкривали. Щоб вийти з «Історії», потрібно закрити вкладку з нею. При цьому у вас не загубиться ні одна відкрита сторінка.

  Які посилання видно?

  Раніше ми розібралися, де в «Яндексі» переглянути історію, а тепер обговоримо, які ж посилання можна побачити. Справа в тому, що ми можемо відкривати не тільки посилання з загального пошуку, але і картинки, відео, а також система запам'ятовує всі запити і назви сайтів, які були введені в адресний рядок, а рядок пошуку. Ми розібралися, як подивитися історію в «Яндексі». Дійсно, немає нічого складного. Досить застосувати один з перерахованих способів. Варто відзначити, що при бажанні можна видалити історію. Тільки слід враховувати, що відкрити історію «Яндекса» в інших браузерах, наприклад, «Гугл», «Рамблер» не вийде. У них своя історія запитів і посилань.