Гайд на Джина в League of Legends

317 0 Новини високих технологій

Гайд на Джина в грі «Ліга Легенд» передбачає розбір його сильних і слабких сторін, гри на всіх стадіях матчу і рекомендованих збірок. Завдяки цій інформації, а також огляду головних особливостей чемпіона, користувач зможе значно покращити свої вміння, що допоможе надалі перемагати супротивників на Полях Правосуддя.

Основні фішки персонажа

Розробники у своєму відомому проекті «Ліга Легенд» вирішили випустити чемпіона-стрілка, який би володів великою силою, але був би снайпером, на відміну від класичного представника класу. Гайд на Джина в першу чергу повинен згадувати про те, що цей герой не може завдавати великої шкоди протягом короткого періоду часу. У нього є 4 атаки, остання з яких завдає критичний шкоди. Після пострілів починається перезарядка, в цей момент чемпіон дуже вразливий. Головною метою в грі буде навчитися вбивати ворога до того моменту, коли почнеться перезарядка, і вибирати безпечні для себе позиції, якщо починається затяжна сутичка.
Гайд на Джина в League of LegendsВміння

Гайд на Джина, як і на інших чемпіонів у грі жанру МОВА, обов'язково повинен починатися з умінь. Пасивний вищезгаданий навичка «Шепіт» дозволяє стріляти по 4 патрона, не дає збільшувати швидкість атаки вище фіксованого числа, перезарядка 25 секунди. Замість цього скорострільність конвертується в шанс критичного шкоди. Перше вміння (Q) носить найменування «Танцююча граната». Це снаряд, що вражає основну і ще три мети. Якщо вбити при цьому ворожого міньйона, то наступний супротивник отримає на 35% збільшений утрата. Друга здатність (W) під назвою «Смертельне дійство» дозволяє зберігати супротивників, які до цього вже мають на собі мітку. Вона ставиться атакою Джина або його союзників. Третій навик (Е) «Закритий показ» являє собою пастку, яка ставить на попалися ворогів мітку, уповільнює і через деякий час завдає шкоди. Ультімейт (R) «Вихід на уклін» дозволяє запустити 4 снаряда у великій області, кожен з них уповільнює мета і завдає шкоди, останній - гарантовано з критичним впливом.
Гайд на Джина в League of LegendsРуни, таланти і почерговість прокачування

У грі «ЛоЛ» Джин є досить складним персонажем, який вимагає розуміння ситуації. Для нього краще всього прокачувати спочатку другий навик, потім перший, а в кінці третій - надзвичайний на доступних рівнях. Руни гравцеві варто взяти червоні - на смертоносність, сині - на магічне опір з підвищенням за прокачування в матчі, жовті - для фізичної броні. Квінтесенція повинна збільшувати вампіризм або ж смертоносність. Головними талантами Джина «ЛоЛ» є збільшення шкоди від першої автоатаки і своїх умінь ("Чаклунство" і "Свіжа кров"), викрадення життя ("Кровожерливість воїна") і збільшення шкоди в бою ("Бойовий транс"). У третій гілці варто взяти здібності на зниження втрат і збільшення власного здоров'я. Це обов'язкова підготовка перед кожним матчем, найбільш вигідне посилення персонажа.
Гайд на Джина в League of Legends

Початок матчу на середній і нижній лінії

У LoL персонажі іноді беруться, незалежно від своєї ролі, і на інші лінії. Так, у сьомому сезоні Джин довгий час використовувався на мзс як одиночного керрі. У будь-якому випадку, незалежно від позиції, йому спочатку необхідно зібрати «Клинок Дора» та «здоров'я Зілля». З більшістю противників йому буде невигідно розмінюватися пострілами, особливо якщо у ворога є контроль. Краще зосередитися на фармі і чекати можливості зловити ворога в комбінацію Е плюс W і Q. У більшості випадків гравець повинен вийти в 20-25 хвилині з зібраними предметами «Примарний клинок Йомму» і «Сутінковий клинок Драктарра». Вони нададуть належний рівень смертності і мобільності, з якої персонаж буде відчувати проблеми впродовж всього матчу.

Предмети і поведінка в пізній стадії гри

Гайди на Джина в 7 сезоні на нижній і середній лінії майже не відрізняються між собою. Єдина різниця в тому, як розставляти тотеми і вести себе у бійках. Коли прийде час командних боїв, користувач повинен розуміти, які чемпіони можуть дістати Джина, накинути контроль і вбити. Таких досить багато, особливо варто враховувати Джарвана 4 Вая, Гнара і подібних. Вони не випустять з-під контролю і можуть витримувати достатню кількість пошкоджень. У той же час грамотне використання розташування команди, своїх танків і позиції дозволить безперешкодно розстрілювати їх на безпечній дистанції. На пізній стадії у чемпіона обов'язково повинні бути в арсеналі ще предмети «Грань нескінченності», «Заточка статика» і остання опціональна річ у залежності від того, чого не вистачає. Можливо, варто взяти викрадення життя ("Кровопивця") або ж пробиття ворожої броні ("Уклін лорда Домініка").
Гайд на Джина в League of Legends

Плюси персонажа

У «Лізі Легенд» гайд на Джина обов'язково повинен торкатися його позитивні сторони при грі. Уся вищевказана інформація допоможе їх реалізувати, але потрібно знати, чим саме примітний чемпіон. В першу чергу четвертим пострілом із черги, який завдає критичний шкоди. Якщо постійно потрапляти їм по ворогам, то їм стане важко залишатися на лінії і не померти. Всі вміння мають достатній радіус атаки для того, щоб стріляти і залишатися при цьому в безпеці. Пастки можуть виконувати роль тотемів огляду, що дає перевагу перед ворожим лісником. Ще одним вагомим плюсом є відмінна синергія з атакуючими предметами. Смертність, шанс критичного шкоди і фізичну шкоду сильно підвищують можливості для швидкого вбивства противника в бійці. Часто кілька легких пострілів вбивають супротивника, коли він цього навіть не міг очікувати.
Гайд на Джина в League of Legends

Мінуси чемпіона

Негативні сторони мають всі персонажі в LoL, в тому числі і Джин. У перших матчах гравець відразу ж відчує спрощену дальність автоматичного пострілу. Укупі з маленькою швидкістю атаки він буде програвати в багатьох ситуаціях, якщо доведеться битися проти гиперкерри за типом Когмава, Твича або Калисты. Неймовірно низька мобільність, немає можливості втекти з бійки за невигідних умовах. Предмети, які підвищують швидкість бігу, не зможуть врятувати становище, адже багато танки і бійці передній лінії мають стрибки. Вміння дуже залежать один від одного, їх неправильне застосування чи промах сильно позначаться на утраті і можуть навіть призвести до смерті персонажа. Далеко не в кожному матчі Джину дозволять реалізувати перевагу, навіть якщо він його отримає на лінії. Для багатьох персонажів такий стрілок є першочерговою метою, а потрапляння під контроль майже завжди дорівнює смертельного результату.
Гайд на Джина в League of Legends

Головні противники

В League of Legends гайд на Джина обов'язково повинен згадувати про його головних ворогів. Персонаж не любить нікого з тих, хто може швидко до нього дістатися і накинути знерухомлення. Також смертельними для нього є дуелі з бурстовыми стрілками, які швидко видають багато шкоди. До таких, у першу чергу, відносяться Люциан і Варус. Вони майже в усіх битвах переграють Джина і вбивають, незалежно від чемпіонів підтримки. У такому сетапі краще всього пасивно відігравати, фарм золото і чекати лісника для яких-небудь дій. Іншим небезпечним супротивником на лінії вважається Дрейвен, який просто по втратам і швидкості перевершує даного чемпіона. Протиставити йому можна тільки грамотну комбінацію умінь і дальності свого ультимейт. Також в гайде на Джина варто згадати, що йому приємно діяти з героями підтримки, які мають контроль. Тоді він може безперешкодно поставити на ворога своє знерухомлення і розстрілювати здалеку.